به صورت آنلاین و رایگان از همه گنجینه‌های موزه لوور بازدید کنید

برای نخستین بار در تاریخ موزه لوور، همه قطعات و آثار هنری این موزه وارد دیتابیس شده‌اند و می‌شود آنها را جستجو کرد.

بازدید آنلاین از موزه لوور کاملا رایگان است، اما  استفاده از این عکس‌ها خیر.

بازدیدکنندگات می‌توانند روی نقشه تعاملی سایت موزه لوور کلیک کنند و به صورت مجازی در سالن‌های آن قدم بزنند و حال و هوای سالن هنری‌های رنسانس به آثار سیر بروند.

سایت موزه لوور سابق بر این هم غنی بود، منتها کاربران می‌توانستند تنها ۳۰ هزار قطعه هنری آن را ببینند. خوشبختانه حالا سه چهارم قطعات که در دیتابس قرار داده شده‌اند، حاوی عکس و اطلاعات هستند و موزه لوور قصد دارد همچنان دیتابیس خود را ارتقا بدهد.

علاوه بر آثار اختصاصی خود موزه، آثار قرضی و نیز گنجینه‌ای که از نازی‌ها بازپس گرفته شد هم قابل مشاهده هستند که این یکی شامل ۶۱ هزار قطعه می‌شود.

در آینده سایت موزه لوور قصد دارد که یافته‌های پژوهشی روی آثار هنری را در سایت قرار بدهد.

هزارات قطعه از آثاری که در موزه لوور هستند از کشورهایی به این موزه آورده شده‌اند که سابق بر این تحت کنترل فرانسه بودند، کشورهایی مانند الجزیره، تونس، سوریه و لبنان.

یک جستجو ساده در سایت موزه لوور با کلید واژه ایران، آنقدر اشیای هنریو قطعات باستانی از ایران به شما نشان می‌دهد که در آن غرق می‌شوید.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش