فراهم شدن تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی پیمانی مربی به رسمی آزمایشی

به گزارش ویکی گرام، رئیس دبیرخانه هیأت اجرایی جذب دانشگاه پیام نور گفت: شرایط تبدیل وضعیت اعضای هیئت علمی پیمانی مربی به رسمی آزمایشی فراهم شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

به گزارش خبرگزاری مهر، عزت الله کرد میرزا با اعلام این خبر اظهار داشت: در سال ۹۷ مصوبه‌ای که در بین همکاران علمی به مصوبه ۲۸۱ مشهور است به دانشگاه ابلاغ شده بود که اعضای هیأت علمی پیمانی مربی دانشگاه پیام نور امکان تبدیل وضعیت به رسمی آزمایشی را ندارند.

وی با تقدیر از همراهی هیأت مرکزی جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم تصریح کرد: با پیگیری‌های گسترده صورت گرفته از سوی دبیرخانه هیأت اجرایی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه، ارائه مستندات مربوط با هدف تحقق عدالت اداری، مساعدت ویژه هیأت مرکزی جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم و حمایت‌های ریاست دانشگاه، پیشنهاد ارائه شده از سوی دانشگاه مبنی بر لغو مصوبه ۲۸۱ و امکان تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی پیمانی مربی به رسمی آزمایشی در اولین جلسه هیأت مرکزی جذب وزارت علوم در سال ۱۴۰۰ مطرح و مورد موافقت قرار گرفت.

دبیر هیأت اجرایی جذب دانشگاه ادامه داد: با لغو این مصوبه و بر اساس شرایط جدید از این پس اعضای هیأت علمی پیمانی که در بازه زمانی مقرر مطابق آئین نامه استخدامی حائز امتیازات لازم شوند، می‌توانند برای تبدیل وضعیت به رسمی آزمایشی اقدام نمایند و پرونده ایشان نیز همانند سایر اعضا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

کرد میرزا افزود: همکاران پیمانی مربی که پرونده‌های آنان در بازه زمانی مقرر در گذشته تکمیل و به دلیل مصوبه ۲۸۱ بدون اقدام باقی مانده بود نیز در دستور کار هیأت اجرایی قرار خواهد گرفت و همانند سایر پرونده‌ها برای بررسی و تأیید نهایی به هیأت مرکزی جذب ارسال خواهد شد.

بیشتر بخوانید:


آخرین وضعیت اعطای گرنت به دانشگاه‌ها
دانشگاه تهران در جمع پنج دانشگاه برتر جهان

سنوات مجاز برای مرخصی تحصیلی مقطع دکتری


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش