شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 چقدر است؟

شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا برابر است با آمار برنده ها تقسیم بر آمار ثبت نام کنندگان در لاتاری. جدیدترین و آخرین آمار لاتاری گرین کارت آمریکا که در سال 2020 درسایت وزارت امور خارجه آمریکا اعلام شد، مربوط به لاتاری سال 2017 است.

برای مطرح کردن سوالاتتون و آشنایی با مراحل لاتاری از ثبت نام تا وقت سفارت پیج لاتاری گرین کارت را در اینستا گرام دنبال کنید

آمار لاتاری گرین کارت آمریکا 2017
 ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 737181 نفر
برنده لاتاری گرین کارت آمریکا 4500 نفر
 ویزای صادر شده 2106 نفر

نکته اینکه تعداد ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا که به مرکز کنسولی کنتاکی ارسال شده است 737181 فرم میباشد اما این آمار تمام فرم هاست که بسیاری از آنها فرم های اشتباه است و در هنگام قرعه کشی بسیاری حذف میشوند.

طبق آمار از هر هزار نفر 6 نفر برنده لاتاری گرین کارت آمریکا میشوند.

آمار لاتاری گرین کارت آمریکا 2021 شاید در سال 2024 منتشر شود. یکی از نقاط ضعف وب سایت وزارت امور خارجه آمریکا، کندی در انتشار آمار ویزا است.

با توجه به اینکه در لاتاری گرین کارت آمریکا 2022، بسیاری از افراد تصور میکردند که لاتاری گرین کارت آمریکا لغو شده و بسیاری نیز در این تصور بودند که ویزای لاتاری گرین کارت آمریکا به دلیل حکم تراول بن ترامپ برای ایرانیان صادر نمیشود، قطعا تعداد ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا بسیار کمتر از سال های پیش بود و این به معنی افزایش شانس ثبت نام کننده های لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 خواهد بود.
 

➕ بیشتر بخوانید:


زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲2
اطلاعیه برای برندگان ایرانی لاتاری گرین کارت 2022
راهنمای مشاهده جواب لاتاری گرین کارت آمریکا
زمان شروع ثبت نام لاتاری 2023 / افزایش ظرفیت پذیرش
هزینه های تقریبی بعد از قبولی در لاتاری آمریکا 2022
شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا 2022 چقدر است؟
پس از برنده شدن لاتاری گرین کارت 2022 چکارهایی انجام دهیم؟


0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش