94 موقعیت دکترا و پست دکترا در دانشگاه علم و صنعت نروژ

دانشگاه علم و صنعت نروژ (Norwegian University of Science and Technology) در شهر تروندهایم نروژ واقع‌شده است. این دانشگاه معتبرترین نهاد آموزش عالی در حوزه فنی مهندسی در نروژ و ازنظر ابعاد دومین دانشگاه بزرگ نروژ است. دانشگاه علم و صنعت نروژ مسئولیت اصلی آموزش عالی در فن‌آوری در نروژ را بر عهده دارد و نهاد برتر این کشور برای آموزش مهندسین است. این دانشگاه چندین برنامه تحصیلی حرفه‌ای و برنامه‌های گسترده تحصیلی در علوم طبیعی، علوم اجتماعی، آموزش معلمان، علوم انسانی، پزشکی و علوم بهداشتی، اقتصاد، مالی واداری، معماری و هنر ارائه می‌دهد. تعهد استراتژیک دانشگاه ntnu سه فناوری توانمند در سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۲۰ شامل فناوری بیوتکنولوژی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و فناوری نانو را شامل می‌شود. فن‌آوری‌های فعال شامل تحقیقات پایه‌ای بین‌رشته‌ای است که به ایجاد صنایع، محصولات و راه‌حل‌های جدید در اکثر بخش‌های جامعه کمک می‌کند.

کانال تلگرامی آرشیو کامل  پوزیشن و بورسیه های تحصیلی 

۱- اطلاعات بورسیه

   94 موقعیت دکترا و پست دکترا
   دانشگاه علم و صنعت نروژ

۲- شرایط مورد نیاز
    رزومه
    انگیزه نامه
    مهارت کافی در زبان انگلیسی

۳- نحوه اقدام
     ساخت حساب کاربری و ارسال مدارک از طریق آدرس زیر:
     ثبت نام

۴- اطلاعات تکمیلی
    کشور مورد پذیرش: تمامی کشورها
    برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ زیر مراجعه نمایید:
    اطلاعات بیشتر
 
   پوزیشن و بورسیه های تحصیلی بیشتر را در اینجا مشاهده نمایید.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
6 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
6 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
7 ماه پیش