جزئیات مرخصی تحصیلی ویژه دانشجویان در دوران کرونا

به گزارش ویکی گرام، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت درباره جزئیات مرخصی تحصیلی ویژه دانشجویان در دوران کرونا توضیحاتی داد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

ابوالفضل واحدی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت درباره مرخصی تحصیلی دانشجویان در دوران کرونا اظهار کرد: در ترم اولی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرد با دانشجویان متقاضی مرخصی تحصیلی موافقت کردیم.

او افزود: سنوات در صورتی برای دانشجویان متقاضی مرخصی تحصیلی حساب نمی‌شود که دارای شرایط ویژه‌ای مانند بستری ناشی از ابتلا به ویروس کرونا شده باشند و توانایی لازم برای حضور در کلاس ها را به صورت حضوری و مجازی نداشته باشند.

واحدی تصریح کرد: اگر مرخصی تحصیلی به خصوص برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی وجود نداشته باشد آن‌ها می‌توانند متناسب با مدت زمانی که خود یا خانواده اش درگیر بیماری کرونا بوده اند سنوات دریافت کنند.

او با بیان اینکه دانشجویان برای دریافت سنوات بدون مرخصی تحصیلی باید درخواست خود را به کمیته منتخب از طریق دانشکده ارسال کنند، تاکید کرد: در صورت تایید دانشکده برای دریافت سنوات بدون مرخصی تحصیلی کمیته منتخب به بررسی‌های لازم اقدام می‌کند و به مدت یک تا ۴ ماه به سنوات دانشجویان اضافه می‌کند.

➕ بیشتر بخوانید:
زمان برگزاری آزمون های سراسری به تعویق می‌افتد؟
افزایش وام ویژه دانشجویان دکتری/ثبت‌نام آغاز شد

تعداد بالای مقالات سلب اعتبار شده ایران، قابل تامل است

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
6 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
6 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
7 ماه پیش