شرایط قبولی دانشجویان سایر دانشگاه ها در دانشگاه فرهنگیان

به گزارش ویکی گرام، دانشجویان عزیزی که در یکی از دانشگاه‌ های غیر روزانه، شبانه، پیام نور، آزاد و غیر انتفاعی مشغول به تحصیل هسنتد و تمایل دارند در دانشگاه فرهنگیان قبول شوند می‌توانند بدون انصراف از دانشگاه خود، در کنکور ١۴٠٠ شرکت کنند و در صورت قبولی در مصاحبه، از دانشگاه قبلی خود انصراف دهند.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

نکته:
دانشجویان روزانه نمی‌توانند در کنکور شرکت کنند و دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کنند. (مگر ورودی های ٩٨ به قبل و در صورت انصراف از دانشگاه خود تا اسفند ماه ٩٩)

ورودی های ٩٩ دانشگاه های روزانه هم در صورت مکاتبه با سازمان سنجش و درخواست رفع محرومیت و قبول شدن درخواست آن ها، می‌توانند در کنکور ١۴٠٠ دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کنند.
 

➕ بیشتر بخوانید:


وزیر علوم: اختلاف‌نظر در اصول سیاستگذاری کنکور وجود ندارد
اصلاحات دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری اعلام شد/افزودن۴۳ رشته محل


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش