آغاز ثبت نام بیمه تامین اجتماعی دانشجویان دستیاری و دکتری تخصصی

به گزارش ویکی گرام، بیمه تامین اجتماعی دانشجویان دستیاری و دکتری تخصصی (Ph.D) در راستای تفاهم نامه میان وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی انجام می گیرد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

هزینه بیمه‌های دستیاری توسط صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت پرداخت می شود. بیمه تامین اجتماعی به طور کامل خویش فرما و به صورت اختیاری است که در مجموع سوابق خدمت دانشجو محسوب می شود.

اعتبار بیمه تامین اجتماعی دانشجویان دستیاری و دکتری تخصصی (Ph.D) از محل منابع صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت تامین خواهد شد. هزینه های بیمه به نمایندگی از دانشجویان توسط صندوق رفاه پرداخت می شود به صورت وام به آنها اختصاص می یابد و دانشجویان بعد از فراغت از تحصیل می توانند این هزینه ها را در اقساط بلند مدت بازپرداخت کنند.

ثبت نام بیمه تامین اجتماعی دانشجویان دستیاری و دکتری تخصصی (Ph.D) تا ۳۱ خردادماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت و دانشجویان می توانند از طریق پرتال دانشجویایی صندوق به آدرس portal.srd.ir اقدام به ثبت نام کنند.

➕ بیشتر بخوانید:
مهلت ثبت نام در کنکور ارشد ۱۴۰۰ تمدید شد
زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دکتری ۱۴۰۰ مشخص شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
4 هفته پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
7 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
7 ماه پیش