تحصیل در دانشگاه های استرالیا با حداقل نمره آیلتس

استرالیا نوآوری، خلاقیت و تفکر مستقل را در سراسر دانشگاه های خود گسترش می دهد. برای دانشجویان بین المللی که به دنبال تحصیلات برتر در خارج از کشور هستند، استرالیا یک انتخاب مناسب است. دانشجویان بین المللی که مدرک خود را در دانشگاه های استرالیا به پایان می رسانند فرصت های شغلی بسیار خوبی در پیش رو دارند.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

مهارت زبان انگلیسی برای درک برنامه درسی در دانشگاه های استرالیا لازم است. هر دانشگاه حداقل شرایط لازم برای نمره آیلتس را برای ثبت نام دانشجویان بین المللی دارد. در اینجا ما قصد داریم درباره دانشگاههای استرالیا پذیرش آیلتس 6 بحث کنیم.

دانشگاه های استرالیا پذیرش آیلتس 6
  1. Charles Sturt University
  2. University of Southern Queensland
  3. Southern Cross University
  4. University of Canberra
  5. James Cook University
  6. Australia National University
  7. Federation University
  8. University of New England
  9. Swinburne University of Technology
  10. University Of Tasmania

در ادامه جزئیات دانشگاههای استرالیا ذکر شده است:

دانشگاه چارلز استورت
دانشگاه چارلز استورت یکی از محبوب ترین دانشگاه های تحقیقاتی در استرالیا است. این یک دانشگاه دولتی است که در باترست استرالیا واقع شده است. این یک دانشگاه جدید جهانی است که بر خلاقیت و پایداری تمرکز دارد. این همچنین بورس تحصیلی و کمک هزینه تحقیقاتی را به دانشجویان بین المللی واجد شرایط ارائه می دهد.

دانشگاه چارلز استورت که یکی از دانشگاه های در حال رشد است، برای دانشجویان با حداقل نمره کلی 6 و   5.5، شرایط ورود محدودی دارد. با داشتن این امتیاز، می توانید برای برخی از برنامه های کارشناسی و همچنین برنامه های کارشناسی ارشد مانند Master of Accounting Professional اقدام کنید.

دانشگاه جنوب کوئینزلند
دانشگاه جنوب کوئینزلند (USQ) یک دانشگاه معتبر تحقیقاتی است که در شهر تووومبا کوئینزلند استرالیا واقع شده است. هر آنچه دانشجو امیدوار باشد را ارائه می دهد و در حال حاضر نزدیک به 300000 دانشجو از سراسر جهان دارد.

یک دانشجوی بین المللی با نمره IELTS 6.0 به طور کلی می تواند در برخی از برنامه های دوره کارشناسی پذیرش شود. آنها همچنین می توانند چند برنامه تحصیلات تکمیلی و همچنین با باند 6.0 در آیلتس پیدا کنند مانند:

رشته فناوری اطلاعات
کارشناسی ارشد علوم داده
کارشناسی ارشد فناوری کامپیوتر
کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای
کارشناسی ارشد سیستم های اطلاعاتی
کارشناس ارشد امنیت سایبری

دانشگاه کراس جنوبی
Southern Cross University (SCU) یک دانشگاه دولتی استرالیا، واقع در لیسمور است. این یکی از مقاصد اصلی برای دانشجویانی است که به دنبال آموزش با کیفیت بالا در یک دانشگاه استرالیا هستند.

دانشگاه Southern Cross برای برخی از دوره ها دانشجویان بین المللی را با باندهای IELTS 6.0 پذیرش می کند. چند دوره که در آن دانشجویان بین المللی می توانند در دانشگاه با نمره 6.0 تحصیل کنند عبارتند از:

 تجارت
علوم تجربی
گواهی فارغ التحصیل در تجارت
کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات
 جهانگردی بین المللی و مدیریت هتل

دانشگاه کانبرا
دانشگاه کانبرا آموزش با کیفیت بالا ارائه می دهد. این شهر در شهر کانبرا واقع شده است. این دانشگاه در سال 1990 جایگاه دانشگاهی را کسب کرده است. این دانشگاه دارای محیط های پیشرفته یادگیری و تحقیق است.

دانشگاه کانبرا دانشجویان بین المللی را با نمره آیلتس 6 برای برخی از دوره ها می پذیرد. اگر در آیلتس 6.0 باند کسب کرده اید، فقط می توانید برای برنامه های کارشناسی با داشتن "استاندارد" مهارت های انگلیسی درخواست دهید.

دانشگاه جیمز کوک
دانشگاه جیمز کوک (JCU) یک دانشگاه عمومی تحقیقاتی در شمال کوئینزلند استرالیا است. برای خدمات دانشجویی و آموزش با کیفیت بالا رتبه بندی شده است. در JCU دانشجویان فرصت کشف، کاوش و رشد را پیدا می کنند.

حداقل نمره آیلتس که برای دریافت پذیرش در دانشگاه جیمز کوک برای هر دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد لازم است، نمره کلی 6.0 باند است و ماژولی کمتر از 6.0 ندارد.

دانشگاه ملی استرالیا (ANU)
دانشگاه ملی استرالیا یکی از دانشگاههای برجسته در استرالیا است و در پایتخت استرالیا، کانبرا واقع شده است. طبق QS Global World Rankings 2021، این دانشگاه در رده 31 دانشگاه های جهان قرار دارد. این دانشگاه یک محیط منحصر به فرد تحقیقاتی را برای دانشجویان ارائه می دهد.

دانشگاه ملی استرالیا درخواست دانشجویان بین المللی با نمره IELTS 6.0 باند با حداقل 5.5 باند در هر مولفه را فقط برای برنامه های دیپلم می پذیرد. سایر برنامه ها به غیر از برنامه های دیپلم ANU، دانشجویان به نمره IELTS کلی بالاتر از 6.0 نیاز خواهند داشت.

دانشگاه فدراسیون
دانشگاه فدراسیون در استرالیا یک دانشگاه مدرن و پیشرفته است که آموزش حرفه ای و عالی را با کیفیت بالا ارائه می دهد.این دانشگاه شما را برای شغل انتخابی شما به خوبی آماده می کند.

برای پذیرش در برنامه دانشگاه فدراسیون باید حداقل شرایط زبان انگلیسی را داشته باشید. برای برنامه هایی مانند تجارت و علوم عمومی، نمره آکادمیک آیلتس 6.0، بدون باند کمتر از 6.0، یا معادل آن نیاز دارد. بعضی از برنامه ها مانند IT نیز به باند کمتری نیاز دارند. قبل از درخواست، وب سایت دانشگاه را بررسی کنید.

دانشگاه نیوانگلند (UNE)
دانشگاه نیوانگلند در سال 1938 تاسیس شد. این یک دانشگاه خصوصی در بیدفورد، ماین است. این دانشگاه به دلیل کیفیت تجربه دانشجویی و برتری تحقیقات خود بسیار شناخته شده است. این سابقه افتخار در انجام تحقیقات با کیفیت بالا و تولید نتایج ارزشمند تحقیقاتی دارد.

بیشتر دوره های دانشگاه نیوانگلند برای درخواست دانشجویان با نمره IELTS 6.0 باند آزاد است. دقیقاً لیستی از دوره هایی را که می توانید با 6.0 باند آیلتس دنبال کنید، به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید.

دانشگاه صنعتی سوینبرن
دانشگاه فنی سوینبرن یک دانشگاه تحقیقاتی فشرده در ملبورن، استرالیا است. این دانشگاه دولتی در سال 1908 تاسیس شده است.

برای کسب نمره کلی 6.0 در آیلتس، شما فقط می توانید برای همه برنامه های کارشناسی در دانشگاه فناوری Swinburne اقدام کنید. اما تعداد کمی از دوره های استثنایی به نمرات آیلتس بالاتر نیاز دارند، این رشته ها حقوق، تحصیلات، ممتاز در روانشناسی و مدارک حرفه ای هستند.

دانشگاه تاسمانی
دانشگاه تاسمانیا یک دانشگاه دولتی و تحقیقاتی است. در تاسمانی استرالیا واقع شده است. این دانشگاه هر ساله دانشجویان بین المللی زیادی را به خود جذب می کند. این دانشگاه یکی از دانشگاههای متنوع استرالیا به دلیل حضور دانشجویان از فرهنگ متفاوت است.

هر دوره ارائه شده توسط دانشگاه تاسمانی حداقل شرایط زبان انگلیسی برای پذیرش را دارد. برخی از دوره ها را می توانید در دانشگاه پیدا کنید که فقط به 6.0 باند کلی در آیلتس نیاز دارد.

بنابراین امیدواریم که پاسخ خود را به دانشگاههای استرالیا در پذیرش آیلتس 6 داده باشید. اکنون آگاه هستید که می توانید با این نمره خاص در آیلتس نیز در استرالیا تحصیل کنید. ما برای دستیابی به فرصت های بیشتر توصیه می کنیم سخت کار کنید و باند های بالایی در آیلتس بدست آورید.

➕ بیشتر بخوانید:
نحوه درخواست به دانشگاه های جهان و نکاتی مهم برای اخذ پذیرش در سال 2021-2022
کشورها و دانشگاههایی که برای بورس و برنامه های پذیرش به آیلتس یا تافل نیازی ندارند

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش