ارزانترین دانشگاههای انگلیس برای دانشجویان بین المللی

انگلستان یکی از محبوب ترین مقاصد دانشجویان بین المللی در جهان است و این کشور آموزش چشمگیری را ارائه می دهد. اما به دلیل ارزان بودن کمتر شناخته شده است. این یک ذهنیت است که آموزش عالی همیشه با قیمت بالایی همراه است. اما در اینجا ثابت خواهیم کرد که اشتباه کرده اید. در اینجا ارزانترین دانشگاههای انگلستان را برای دانشجویان بین المللی به شما معرفی خواهیم کرد.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

1. دانشگاه کامبریا
دانشگاه کامبریا یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در سال 2007 تاسیس شده است. این دانشگاه در کارلایل، شهر در شمال غربی انگلستان واقع شده است. این سابقه قوی در زمینه تحقیقات بین رشته ای در زمینه دعوت و استقبال از دانشجویان از سراسر جهان دارد. هدف بلند مدت این دانشگاه این است که دانشجویان خود را آماده کند تا بتوانند کاملترین پتانسیل خود را ارائه دهند و به دنبال یک حرفه موفق باشند.

دانشگاه کامبریا یکی از دانشگاه های کم هزینه در انگلیس برای دانشجویان بین المللی است. هزینه های تحصیل بسته به سطح علمی و نوع دوره تغییر می کند. بیش از 100 دوره چند رشته ای توسط دانشگاه ارائه می شود.
 
Courses Fees
Bachelor's degree £10,500
Pre-sessional English (6 weeks) £1,625
Pre-sessional English (12 weeks) £3,275
Full-time initial teacher training £10,500
BA (Hons) Social Work £15,500
Full-time foundation degree £7,500
Masters degree £10,500 - £15,500

2. دانشگاه کاونتری
دانشگاه کاوانتری یک دانشگاه دولتی است که در سال 1992 تاسیس شده است. این دانشگاه در شهر کاوانتری در غرب میدلندز انگلیس، کاونتری واقع شده است. این دانشگاه پردیس اصلی خود را در کاونتری و یک پردیس ماهواره ای در لندن دارد.

دانشگاه کاونتری حدود 130 دوره کارشناسی و 100 دوره کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. این دانشگاه همچنین دارای جمعیت بالایی از جمعیت دانشجویان بین المللی است. می توانید حدود 31٪ دانش آموزان خارج از انگلستان را بیابید.

دانشگاه کاونتری به طور مداوم در دانشگاه های برتر رتبه بندی شده است. طبق رتبه بندی دانشگاه های QS در جهان، این دانشگاه در بین 600 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است. این دانشگاه یکی از برترین دانشگاه های انگلستان است که شهریه کمی دارد.

شهریه برای دانشجویان بین المللی
Course Intake International student fees
MBA September, January and May £18,600
MSc September and January £16,600
MSc with Extended Professional Practice September and January £16,700
Undergraduate Degree September and January £13,900
Undergraduate Top-up Degree September and January £13,900

3. دانشگاه استافوردشایر
دانشگاه استافوردشایر یک دانشگاه دولتی است که دارای تحصیلات سطح بالا است. در حال حاضر، مدارک تحصیلی را به بیش از 15000 دانشجو ارائه می دهد. سالهاست که به طور مداوم در 100 دانشگاه برتر انگلستان قرار دارد. در اینجا دانشگاه ارزان ترین MBA در انگلیس برای دانشجویان بین المللی است

چندین برنامه و گروه دانشگاه استافوردشایر در 10 کشور برتر انگلیس قرار دارند. این بخش به دلیل بخشهای تحقیقاتی و فشرده علمی بسیار مشهور است و به ویژه به دلیل کار در سطوح بالا توصیه و طبقه بندی می شود.

گروه های روانشناسی
گروه های علوم زیستی
گروه های بیوشیمی مولکولی

شهریه برای دانشجویان بین المللی
 
Course Fees
Undergraduate £14,000
Undergraduate (Nursing, Paramedic Science, Operating Department Practice and Midwifery) £18,000
Postgraduate taught courses £14,500
MBA £15,500
Law LPC and LLM combined £12,300
Law LPC solely £10,900

4. دانشگاه بولتون
دانشگاه بولتون یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است، که در سال 1982 تاسیس شد اما در سال 2004 به عنوان دانشگاه به عنوان دانشگاه دست یافت. این دانشگاه در شهر بولتون در منچستر بزرگ واقع شده است. این یکی از نهادهای برجسته آموزش عالی در کشور است. اگر به دنبال استادان ارزان در انگلستان هستید، این دانشگاه مناسب شماست.

دانشگاه بولتون برخی از رشته های منحصر به فرد مانند:
جلوه های ویژه برای فیلم و تلویزیون
جلوه های بصری برای فیلم و تلویزیون و غیره
در کنار دوره های آکادمیک سنتی، دوره های مختلف حرفه ای را نیز ارائه می دهد. حدود 14000 دانشجو با 700 کارمند دانشگاهی و حرفه ای وجود دارد.

شهریه برای دانشجویان بین المللی
 
Courses Fees
Undergraduate degree £12450 Per year
Masters degree £12450-13950 Per year
PhD Approx £12450 Per yea

5. دانشگاه لیدز ترینیتی
دانشگاه لیدز ترینیتی یک دانشگاه دولتی در هورسفورت انگلیس است. این دانشگاه در سال 1966 تاسیس شد و در سال 2012 به عنوان دانشگاه کامل به آن اعطا شد. این دانشگاه در مقایسه با بیشتر موسسات انگلستان کوچک است اما دوره های با کیفیت را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

این دانشگاه دوره های پایه، دوره های کارشناسی و همچنین مقاطع تحصیلات تکمیلی را در رشته های علوم انسانی و اجتماعی ارائه می دهد. تعداد دانشجویان بین المللی هر ساله در دانشگاه افزایش می یابد.

هنگامی که ما در مورد ارزانترین کالج های انگلستان برای دانشجویان بین المللی صحبت می کنیم، دانشگاه لیدز ترینیتی مطمئناً در این لیست قرار دارد. در اینجا حمایت و مساعدت بیشتری به دانشجویان ارائه می شود، که به آنها کمک می کند.
Course Tuition fee
Undergraduate degree £12,000 (per year)
MA Childhood and Education £11,500
MA Creative Writing £11,500
MBA £12,500
MA Mental Health in Children and Young People £11,500
​PhD, MPhil ​or MBR £12,500
PGCE £12,500

6. دانشگاه ساندرلند
دانشگاه ساندرلند نیز یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در سال 1901 تاسیس شد. این دانشگاه در منطقه شمال شرقی ساندرلند واقع شده است. این یکی از دانشگاه های ارزان قیمت در انگلستان برای دانشجویان بین المللی است که دانشگاه های ساندرلند و لندن را تنظیم و مدیریت می کند.

5 دانشکده اصلی دانشگاه وجود دارد و رشته های گسترده ای را برای دانشجویان برای تحصیل فراهم می کند. این دانشگاه به طور مداوم در میان 100 دانشگاه برتر انگلیس قرار گرفته است. این دانشگاه دوره های ارزان در انگلستان را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد

هزینه های تحصیل و شهریه 
Courses Fees
Undergraduate courses £12,000
Postgraduate courses £13,000 - £14,000
PhD and MPhil fees for full time £13,000
PhD and MPhil fees for Part-time £8,000

7. دانشگاه پلیموث
دانشگاه پلیموث همچنین یک موسسه عمومی است که در شهر پلیموث در جنوب انگلیس واقع شده است. دانشگاه پلیموث مارجون یک محیط امن و واحد دانشگاهی را برای دانشجویان بین المللی در یکی از زیباترین مناطق انگلستان ارائه می دهد.

از نظر علمی، این ارزانترین دانشگاه در انگلیس برای دانشجویان بین المللی از 5 دانشکده اصلی شامل هنرها و علوم انسانی، بازرگانی، علوم بهداشتی و علوم طبیعی تشکیل شده است.
 
Courses Fees
Undergraduate courses Around £13,800
Post-graduation courses Around £11,800

8. دانشگاه سافولک
دانشگاه سافولک یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در سافولک در آنگلیای شرقی واقع شده است. این دانشگاه در سال 2007 تاسیس شده است. این یکی از ارزانترین دانشگاههای انگلستان برای دانشجویان بین المللی است.

این دانشگاه ارزان در انگلستان بیش از 5000 دانشجو دارد که به بیش از 70 دوره و مقطع تحصیلی مختلف دسترسی دارند. این دانشگاه در میان 100 دانشگاه برتر انگلیس قرار گرفته است.

شهریه پایین دانشگاه سافولک با تحصیلات چالش برانگیز و مهیجی همراه است. شما بخشی از یک شبکه پر رونق جهانی خواهید بود که روی اشتغال و کارآفرینی تمرکز دارد.

هزینه های تحصیل
Courses Fees
Undergraduate/Postgraduate Classroom-based £11,790 per year
Undergraduate/Postgraduate  £13,330 per year
Laboratory/Studio/IT-based -
MBA £16,380 


9. دانشگاه Teesside
دانشگاه Teesside یک موسسه عمومی است که در میدلزبرو انگلیس واقع شده است. این دانشگاه به شما فرصت می دهد مهارت های شغلی و تجربه کاری کسب کنید تا پس از فارغ التحصیلی شما را به سطح بعدی حرفه خود برساند.

دانشگاه Teesside دارای پنج مدرسه دانشگاهی است:
دانشکده بهداشت و علوم زندگی.
دانشکده محاسبات، مهندسی و فناوری های دیجیتال.
دانشکده علوم اجتماعی، علوم انسانی و حقوق.
دانشکده بازرگانی دانشگاه Teesside.
دانشکده هنر و طراحی MIMA.

هزینه های تحصیل

Course Fees
International foundation programmes £4,875
Full-time undergraduate courses £13,000
Full-time postgraduate diploma courses £12,400
Full-time postgraduate courses £13,000
Master of Business Administration. £14,300
Full-time research degree £13,000

10. دانشگاه باکینگهام شایر
دانشگاه باکینگهام شایر یک دانشگاه دولتی است. این دانشگاه از نفوذ حرفه ای و خلاق برخوردار است و به آموزش عالی به نفع دانشجویان شکل می دهد. این یکی از دانشگاه های انگلستان است که شهریه کمی دارد

چندین دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دوره های حرفه ای توسط موسسه برای دانشجویان داخلی و همچنین دانشجویان بین المللی ارائه شده است. این یکی از بهترین ارائه دهندگان دانشجویان پزشکی در لندن است.

هزینه های تحصیل
Full-time Undergraduate Around £12,500
Full-time Postgraduate courses Around £16,000


➕ بیشتر بخوانید:
نکاتی مهم برای اپلای با معدل پایین
تاثیر مدرک دانشگاه دولتی و آزاد در فرآیند اپلای
چطور برای اپلای استاد راهنما پيدا كنيم و به آنها ایميل بزنيم؟

10 روش برای یافتن بهترین دانشگاه متناسب با وضعیت تحصیلی و مالی برای اپلای

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش