تمدید ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه شهید بهشتی

به گزارش ویکی گرام، جدول زمان‌بندی و همچنین نحوه مصاحبه معرفی‌شدگان مرحله دوم آزمون مقطع دکتری نیمه‌متمرکز در سال ۱۴۰۰ دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد و پذیرفته شدگان از روز یکشنبه دوم خرداد می توانستند از طریق سیستم جامع آموزشی گلستان نسبت به ثبت نام برای مصاحبه اقدام کنند.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

براساس اعلام معاونت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی، برای مساعدت با آن دسته از داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام و ارسال مدارک برای شرکت در مصاحبه دکتری نیمه متمرکز سال ۱۴۰۰ نشده‌اند، زمان ثبت نام در سیستم آموزشی گلستان تا تاریخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ تمدید شد.

همچنین معرفی‌شدگان مرحله دوم آزمون مقطع دکتری نیمه‌متمرکز سال ۱۴۰۰ برای اطلاع از زمان مصاحبه‌ی متأخرین به سایت دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده‌ها، پژوهشکده‌ها و بنیاد ایران شناسی مراجعه کنند.

مدارک لازم برای مصاحبه و برنامه زمانی لازم برای مرحله دوم(سنجش علمی و سنجش عملی) پذیرفته شدگان آزمون مقطع دکتری نیمه‌متمرکز در سال ۱۴۰۰ دانشگاه شهید بهشتی بر روی سایت معاونت آموزشی این دانشگاه قرار گرفته است.

مصاحبه علمی و عملی تمامی پذیرفته شدگان آزمون مقطع دکتری نیمه‌متمرکز در سال ۱۴۰۰ دانشگاه شهید بهشتی از هشتم خرداد ماه ۱۴۰۰ آغاز شده بود و امروز ۱۱ این ماه به اتمام می رسد.

به گزارش ایسنا، کارنامه حاوی نتیجه انتخاب رشته متقاضیان آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز، روز  ۲۸ اردیبهشت از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد و تعداد ۳۸ هزار و ۲۲۲ داوطلب این آزمون برای انجام مصاحبه به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی معرفی شدند.

متقاضیانی که براساس کارنامه منتشره در درگاه این سازمان در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم باشند، لازم است مطابق با اطلاعیه دانشگاه های مربوط که از روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت اسامی آنها در درگاه اطلاع رسانی آنها منتشر شد به منظور انجام مراحل مختلف مصاحبه اقدام  کنند.

طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، تمامی مصاحبه های علمی پذیرفته شدگان دکتری سال ۱۴۰۰ توسط دانشگاه ها مجازی است و آن‌دسته از متقاضیانی که در مرحله ارزیابی تخصصی شرکت و در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره روزانه آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۴۰۰ قرار گیرند، مجاز به ثبت‌نام و شرکت در آزمون دکتری سال ۱۴۰۱ نخواهند بود.

➕ بیشتر بخوانید:
دستورالعمل جدید امتحانات برای دانشجویان علوم پزشکی
اضافه شدن ۱۷ رشته تحصیلی جدید در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش