کارورزی یک ساله دانشجویان در صنعت در دوران تحصیل

به گزارش ویکی گرام، رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر از برگزاری دوره کارورزی یکساله دانشجویان در صنعت در برخی از دانشکده ها خبر داد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

به گزارش خبرگزاری مهر، سید احمد معتمدی در دومین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین گفت: فعالیت های دانشگاه براساس برنامه راهبردی انجام می شود و این امر موجب خواهد شد تا زیرساخت های دانشگاه را تقویت کنیم.

وی افزود: براساس برنامه راهبردی دانشگاه سعی داریم فعالیت دانشگاه صنعتی امیرکبیر براساس تقاضای موجود در کشور شکل گیرد تا فارغ التحصیلان این دانشگاه راحت تر جذب بازار کار شوند.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: براساس برنامه راهبردی ارتقا دانشگاه صنعتی امیرکبیر به دانشگاه نسل سوم یک اصل است بنابراین تمام فعالیت های دانشگاه در راستای این هدف برنامه ریزی شده است.

معتمدی گفت: با رسیدن به دانشگاه نسل سوم قادر خواهیم بود نقش آفرینی بیشتری در جامعه داشته باشیم. وی تاکید کرد: در این راستا برنامه های درسی مورد بازنگری قرار گرفت تا برنامه های درسی تقاضا محور و کاربردی تر باشند.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: موضوع کارورزی دانشجویان مورد توجه قرار گرفته است براساس آن دانشجویان می توانند یک سال از دوره تحصیل خود را در صنعت حضور یابند.

معتمدی عنوان کرد: دوره کارورزی اجباری نیست اما پیش بینی می شود که این دوره از سوی دانشجویان مورد استقبال قرار گیرد.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: تقویت نوآوری در دانشگاه دیگر شاخص برنامه راهبردی دانشگاه است که در این راستا تعداد شرکت های دانش بنیان دانشگاه از ۱۳ شرکت به بیش از ۳۲۰ شرکت افزایش یافته است.

معتمدی اظهار داشت: همچنین مراکز نوآوری تخصصی نیز در ۹ دانشکده این دانشگاه راه اندازی شده است که امیدواریم به زودی در تمامی دانشکده های دانشگاه مراکز نوآوری راه اندازی کنیم.

➕ بیشتر بخوانید:
احتمال افزایش ۲۵ درصدی شهریه دانشگاه آزاد
واکسیناسیون دانشجویان و اساتید در مردادماه/ دانشگاه‌ها مهرماه بازگشایی می‌شود

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش