امروز آخرین مهلت ثبت نام در مصاحبه علمی دکتری دانشگاه پیام نور

به گزارش ویکی گرام، با توجه به درخواست متقاضیان جهت ثبت نام و شرکت در مصاحبه علمی دانشگاه پیام نور، مهلت ثبت نام تا ۱۵ خردادماه تمدید شده بود که امروز این مهلت به پایان می‌رسد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

داوطلبانی که موفق به ثبت نام در سامانه مدد (سامانه الکترونیکی مصاحبه) به نشانی https://madad.pnu.ac.ir نشده‌اند می‌توانند تا پایان امروز ۱۵ خردادماه، نسبت به ثبت نام و تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

تاریخ فوق به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و همچنین عدم پرداخت هزینه به منزله عدم تکمیل ثبت نام بوده و چنانچه در مرحله اول نیز داوطلبانی موفق به پرداخت هزینه مصاحبه نشده‌اند ضروری است در این مرحله اقدام و ثبت نام خود را تکمیل کنند.

➕ بیشتر بخوانید:
کارورزی یک ساله دانشجویان در صنعت در دوران تحصیل
نتایج فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
8 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش