مصاحبه آزمون دکتری گروه علوم پزشکی حضوری برگزار می شود

به گزارش ویکی گرام، دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی از برگزاری حضوری مرحله مصاحبه آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پزشکی خبر داد.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر معصومه جرجانی امروز در نشست مشترک مدیران معاونت آموزشی وزارت بهداشت با اعلام این خبر افزود: بخش مصاحبه دکتری در نیمه دوم مردادماه به صورت حضوری و با مشارکت یکی از دانشگاه های علوم پزشکی در شهر تهران برگزار می شود.

دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی یادآور شد: آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی در تیرماه برگزار می شود و بخش مصاحبه آزمون دکتری در نیمه دوم مردادماه به صورت حضوری برگزار می شود.

وی افزود: سال گذشته به دلیل محدودیت های خطوط آنلاین، نبود پهنای باند کافی و محدودیت های سفر و شرایط بد کرونا نتوانستیم به خوبی مصاحبه ها را برگزار کنیم و با محدودیت مواجه بودیم اما امسال حضوری خواهد بود.

➕ بیشتر بخوانید:
دانشجویان تحصیلات تکمیلی در اولویت واکسیناسیون قرار بگیرند
دستورالعمل نحوه انتخاب اعضای هیئت علمی نمونه کشوری ابلاغ شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش