46 بورس تحصیلی در خارج از کشور برای تحصیل در سال 2021 -2022 (پارت 1)

 تحصیل در خارج از کشور می تواند گران باشد اما در مورد این برچسب های سنگین راه هایی وجود دارد. شما می توانید درخواست کمک مالی کنید، یک کار جانبی را بر عهده بگیرید و تابستان خود را صرف پس انداز کنید. اما آیا می دانید بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی ویژه دانشجویانی که می خواهند در خارج از کشور تحصیل کنند نیز ارائه می شود؟

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

آیا می دانید؟ بورس تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی در خارج از کشور از منابع مختلف در دسترس است. بورس تحصیلی برای تحصیل در خارج از کشور به طور گسترده ای از منابع مختلف در دسترس است. 

جای تعجب است که هر ساله هزاران دلار بورسیه صرفاً به این دلیل که هیچ کس متقاضی این بورسیه ها نیست، مصرف نمی شود. بخشی از این پول می تواند متعلق به شما باشد.

این ترفند این است که نه تنها بدانید که کجا می توانید بورسیه تحصیلی در خارج از کشور را جستجو کنید، بلکه همچنین نحوه درخواست آنها را نیز می دانید. اگرچه ممکن است هزینه های تحصیل شما در خارج از کشور را به طور کامل پوشش ندهند، اما به کاهش هزینه های شما کمک می کنند و باعث می شوند تحصیلات شما در خارج از کشور مقرون به صرفه باشد.

اول، این لیست بورس تحصیلی سالانه به روز می شود و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مهلت ها دقیق باشند. ماین لیست شامل برنامه هایی است که در سال 2021 انجام می شوند و همچنین برنامه هایی که از سال 2022 شروع می شوند و مهلت اولیه درخواست دارند. ما توصیه می کنیم همیشه وب سایت بورس تحصیلی را بررسی کنید تا مهلت رسمی و روند درخواست را تأیید کنید.

دوم، لطفاً بخاطر داشته باشید که امسال به دلایل زیادی استثنایی است. بیماری همه گیر COVID-19 برنامه ها را مجبور به تصمیم گیری دشوار در مورد به حالت تعلیق در آوردن پیشنهادات خود و یا انجام تعدیلاتی برای فعالیت های از راه دور اجتماعی و پروتکل های بهداشتی مناسب می کند. در حالی که بسیاری از بورس های تحصیلی هنوز در دسترس هستند، ممکن است متوجه شوید که برنامه رویایی شما ترم آینده اجرا نمی شود. در این صورت، حتماً اخبار را دوباره بررسی کنید و حتی می توانید برنامه های تحصیل مجازی در خارج از کشور را در نظر بگیرید.

چگونه نمره کمک مالی برای تحصیل در خارج از کشور را بگیریم
ما درباره بورس تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی در خارج از کشور مطالب جمع آوری کرده ایم، اما این یک برنامه جامع نیست. علاوه بر جستجو در اینجا، در اینجا برخی از نکات برای یافتن بورس و کمک هزینه تحصیلی بیشتر در خارج از کشور وجود دارد:

هنگامی که برنامه تحصیل در خارج از کشور را انتخاب کردید، Google برای یافتن گزینه های کمک مالی موجود از طریق آن برنامه خاص، به Google دسترسی پیدا کنید.

با دولت کشوری که می خواهید در خارج از کشور تحصیل کنید مشورت کنید - برخی از آنها به دانشجویان بین المللی کمک مالی می کنند.

به دفتر کمک مالی خود، دفتر تحصیل در خارج از کشور و دپارتمانهای زبان خارجی مراجعه کنید تا در مورد منابع بالقوه بودجه سوال کنید.

اگر بورس تحصیلی ویژه رشته شما وجود دارد، از مشاور تحصیل در خارج از کشور بپرسید.

سازمان های محلی مانند بخش های پسران ایتالیا، باشگاه های آلمان، گروه های میراث اسپانیایی، انجمن های آمریکایی چینی و غیره را بررسی کنید تا بورسیه تحصیلی ارائه دهند یا خیر.

برای درخواست بورسیه ها، بورس های تحصیلی یا گزینه های بودجه ای که پیدا می کنید، مشغول شوید!

اگر این مراحل را دنبال کنید - بعلاوه لیست بورسیه های تحصیلی خود را در زیر مرور کنید - اطمینان داریم که می توانید حداقل چند فرصت بودجه برای مقرون به صرفه تر شدن تحصیل در خارج از کشور پیدا کنید.

نکته: ممکن است برخی لینک ها فقط با وی پی ان باز شوند.

پایگاه های جستجوی بورس رایگان 
اینترنت منبع بسیار خوبی برای تعیین تعداد زیادی بورسیه تحصیلی در خارج از کشور است. بسیاری از این بورس های تحصیلی به شما امکان می دهد به طور مستقیم از طریق اینترنت اقدام کنید. به طور بالقوه، می توانید برای چند ده بورسیه در چند ساعت کوتاه اقدام کنید. در اینجا چند سایت محبوب برای شروع وجود دارد:

Scholarship Portal این وب سایت یک سیستم جامع پایگاه داده جستجوی رایگان برای بورس های تحصیلی موجود در سراسر اروپا را فراهم می کند. می توانید براساس منطقه، کشور و رشته جستجو کنید.

FastWeb این وب سایت نه تنها به شما در یافتن بورسیه تحصیلی در خارج از کشور کمک می کند، بلکه بورسیه های تحصیلی از انواع مختلفی است که ممکن است به شما در گذراندن بقیه دانشگاه کمک کند. این سرویس رایگان است اما در صورت تصمیم به ثبت نام، تعدادی مزایای اضافی نیز به شما ارائه می دهد.

IIE Passport این پایگاه داده یک موتور جستجوی جامع برای کلیه برنامه های تحصیل در خارج از کشور است که با گذرنامه IIE ثبت شده اند.

Scholarships for Study in Australia این پایگاه داده ارائه شده توسط دولت استرالیا به دانشجویان امکان دسترسی آسان به بودجه موجود برای دانشجویان بین المللی را که در آنجا تحصیل می کنند، می دهد.

وقتی به دنبال فرصت های بورس تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی، موضوعات و برنامه های مختلف در خارج از کشور هستید، این سایت ها می توانند مکانی عالی برای شروع باشند.

کمک هزینه تحصیلی و بورس تحصیلی عمومی در خارج از کشور
همانطور که خواهید دید، بورسیه های تحصیلی زیادی وجود دارد که به مکان یا منطقه خاصی که در خارج از کشور تحصیل می کنید مرتبط است. تعداد برابر وجود دارد که می تواند برای تأمین هزینه تحصیل شما در خارج از کشور در هر نقطه از جهان استفاده شود.

General Study Abroad Grants & Scholarships
بورس تحصیلی بنیامین A. گیلمن که توسط انستیتوی آموزش بین الملل و با حمایت وزارت امور خارجه ایالات متحده ارائه شده است، برای کمک به دانشجویان بورس فدرال پل در خارج از کشور ارائه می شود. هر بورس تحصیلی تا 5000 دلار است و به طور کلی، از هر چهار دانشجو، یک نفر در هر دوره درخواست به عنوان دریافت کننده انتخاب می شود. این برنامه بورس تحصیلی به متقاضیان هشدار می دهد که اگر در زمان شروع برنامه، کشور مقصد در سطح 3 یا 4 باشد برای COVID-19 با توجه به سیستم مشاوره سفر وزارت امور خارجه ایالات متحده، مقصد دیگری باید انتخاب شود.

سطح: دانشجویان کارشناسی
جایزه: تا 5000 دلار (و هزینه اضافی تا 3000 دلار)
الزامات: دانشجویان باید گیرندگان فعلی کمک هزینه مالی فدرال باشند
آخرین مهلت: مارس و اکتبر 2021
کاربرد: اینجا کلیک کنید

Critical Language Scholarships
اگر یادگیری یک زبان خارجی در لیست شماست، ممکن است برنامه Critical Language Scholarships (CLS) برای شما مناسب باشد. دولت ایالات متحده هر ساله زبان های خاصی را لیست می کند که دانشجویان را برای یادگیری هنگام تحصیل در خارج از کشور ترغیب می کند. بورس تحصیلی برای برنامه هایی اعمال می شود که به شما امکان می دهد بر روی این برنامه ها تمرکز کنید (به عنوان مثال، لیست فعلی شامل بانگلا، هندی، روسی، کره ای، سواحیلی و غیره است). برنامه های تابستان 2021 بسته است، اما می توانید برای سال 2022 اقدام کنید.

سطح: همه دانش آموزان
جایزه: متفاوت است
شرایط: باید شهروند ایالات متحده باشد که در یک موسسه بالاتر ثبت نام کرده است
آخرین مهلت: نوامبر
کاربرد: اینجا کلیک کنید

Phi Kappa Phi Study Abroad Grants
اگر در دوره دانشگاهی شرکت کنید که یک انجمن افتخاری Phi Kappa Phi دارای یک فصل فعال است، واجد شرایط این بورس تحصیلی هستید - حتی اگر عضو Phi Kappa Phi نباشید. هر ساله 75 کمک هزینه به متقاضیان اعطا می شود. با توجه به بیماری همه گیر COVID-19، انجمن افتخار Phi Kappa Phi برنامه تحصیل در خارج از کشور را در یک وقفه نامحدود قرار داده است. آنها خاطرنشان می کنند که به نظارت بر بهداشت عمومی و راهنمایی های مشاوره سفر ادامه خواهند داد و دانشجویان را تشویق می کنند که وب سایت آنها را مرتباً بررسی کنند.

سطح: دانشجویان کارشناسی
جایزه: 1000 دلار
الزامات: باید یک قسمت فعال Phi Kappa Phi در دانشگاه خود داشته باشید
آخرین مهلت: پورتال برنامه ها معمولاً در ماه دسامبر افتتاح می شود
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورسیه های Rotary Foundation & Club
بنیاد Rotary و کلوپ های منطقه ای فرصت های مختلف بورس تحصیلی را برای دانشجویان برای تحصیل - و تحصیل در خارج از کشور ارائه می دهند. این موارد شامل بورسیه تحصیلی برای دانشجویان دبیرستان، کارشناسی و کارشناسی ارشد می شود و میزان و صلاحیت آنها در هر باشگاه متفاوت است. برای صلاحیت لزوماً لازم نیست که عضو Rotary باشید. بورس تحصیلی به طور متوسط ​​هر ساله 7.5 میلیون دلار اعطا می شود. برای کسانی که می خواهند در یکی از شش دانشگاه شریک زندگی خود به تحصیل در زمینه صلح و حل اختلاف بپردازند بورس تحصیلی ویژه تعلق می گیرد. درخواست ها در ماه فوریه باز هستند.

سطح: همه دانش آموزان (از جمله دبیرستان!)
جایزه: متفاوت است
مورد نیاز: متفاوت است
آخرین مهلت: متفاوت است
کاربرد: اینجا کلیک کنید

جوایز بورن
جوایز Boren بورس تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی 8000 تا 25000 دلاری است که برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که در کشورهای مورد علاقه ایالات متحده مهارتهای حیاتی یا زبانهایی می آموزند ارائه می شود. این برنامه ها شامل برنامه های زبان چینی، سواحیلی، پرتغالی و عربی، دوره های تابستانی STEM و موضوعاتی مانند بین المللی است علوم و علوم غذایی.

سطح: دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد
جایزه: 8000- 20،000 دلار
شرایط: باید در یک موسسه آموزش عالی ثبت نام کنید.
آخرین مهلت: فوریه (بورس تحصیلی) / ژانویه (کمک هزینه تحصیلی) 2021
کاربرد: اینجا کلیک کنید

Tortuga Backpacks Study Abroad Scholarship
Tortuga Backpacks Study Abroad Scholarship کمک به مردم در سفرهای شگفت انگیز است - به همین دلیل آنها بخشی از درآمد خود را به بورس تحصیلی در خارج از کشور اختصاص می دهند و در صورت پیروزی Tortuga Backpacks Study Abroad Scholarship نیز دریافت خواهید کرد! به دلیل همه گیری ویروس کرونا، بورس تحصیلی Tortuga Study Abroad تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق در می آید. بنابراین، مراقب اطلاعات جدید در وب سایت آنها باشید.

سطح: دانشجویان کارشناسی
جایزه: 1000 دلار
شرایط: باید در یک موسسه ایالات متحده ثبت نام کنید
آخرین مهلت: آوریل و نوامبر (اگرچه در حال حاضر به حالت تعلیق درآمده است)
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بنیاد اشلی سولوی کانروی
خانواده اشلی سولوی کانروی می خواهند به آرزوی شما برای کاوش و آزمایش با افراد و مکان ها و روش های مختلف زندگی پاداش دهند، درست مانند دختران بنیانگذار. به همین دلیل است که آنها بورس تحصیلی را برای دانشجویان مقطع کارشناسی نیازمند تنظیم کرده اند: تغییر زندگی. حتی اگر آنها همه بورس های تحصیلی بهار 2021 را لغو کرده باشند، در حالی که ارزیابی شرایط ادامه دارد، دوره پاییز 2021 همچنان در انتظار خواهد ماند. حتماً صفحه آنها را برای به روزرسانی بررسی کنید.

سطح: دانشجویان کارشناسی
جایزه: 4000 دلار
الزامات: باید یک شهروند ایالات متحده باشد.

Good Colleges Study Abroad Award
برای داشتن شانس برنده شدن در بورس تحصیلی Good College Study خارج از کشور، فقط باید مقاله ای را با موضوع مناسب هر ساله بنویسید.

سطح: دانشجویان کارشناسی
جایزه: 2000 دلار
الزامات: باید دانشجوی فعلی یا آینده دانشگاه باشد
آخرین مهلت: نوامبر
کاربرد: اینجا کلیک کنید 

در زیر لیستی از بورس های تحصیلی را می بینید که فقط برای دانشجویان فارغ التحصیل و دانشجویان تحصیلات تکمیلی موجود است. مهلت ها و پنجره های بورسیه را حتماً بررسی کنید.

بودجه و جوایز انجمن زنان دانشگاهی آمریکا (AAUW)
AAUW از زنانی که به دنبال فرصت های مختلف تحصیلات تکمیلی هستند، حمایت می کند. کمک هزینه ها معمولاً در محدوده $ 2،000 - $ 30،000 برای پیگیری مباحثی از جمله توسعه جامعه، پروژه های بین المللی و توسعه شغلی است - و بودجه می تواند برای برنامه های تحصیلی مورد استفاده قرار گیرد، زیرا به عنوان بخشی از برنامه AAUW مناسب تشخیص داده می شود.

سطح: دانشجویان تحصیلات تکمیلی / حرفه ای
جایزه: 2،000 - 30،000 $
الزامات: فقط زنان
آخرین مهلت ها: نوامبر
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورس تحصیلی بنیاد چرچیل
اگر می خواهید در مقطع کارشناسی ارشد در علوم، ریاضیات یا مهندسی ادامه تحصیل دهید، بورس تحصیلی بنیاد چرچیل را در نظر بگیرید. بورس تحصیلی هزینه های علمی را به مدت نه، ده یا دوازده ماه بسته به برنامه دانشگاهی پوشش می دهد. همچنین بورس تحصیلی Kanders Churchill در سیاست های علمی "برای رفع شکاف فزاینده بین علم و سیاست علمی" وجود دارد.

سطح: دانشجویان تحصیلات تکمیلی
جایزه: 60،000 دلار
الزامات: باید یک دانشجوی کارشناسی ارشد در یک دانشگاه شرکت کننده باشد
آخرین مهلت: اکتبر و نوامبر، 2021
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورس تحصیلی BEST (BUNAC Educational Scholarship Trust)
بورس تحصیلی BEST جوایز متعددی را به دانشجویان از انگلستان برای شروع تحصیلات تکمیلی در آمریکای شمالی اعطا می کند. چندین نوع مختلف بورس تحصیلی بر اساس حوزه تحصیلی دانشجو اعطا می شود.

سطح: دانشجویان تحصیلات تکمیلی
جایزه: به طور متوسط ​​5000 تا 15000 پوند
شرایط: باید دانشجوی انگلستان با دارنده گذرنامه انگلیس باشد که درخواست تحصیل کرده است اما تحصیلات تکمیلی خود را در ایالات متحده یا کانادا شروع نکرده است
آخرین مهلت: مارس
کاربرد: اینجا کلیک کنید

MPOWER Global Citizen Scholarship
یک بورس تحصیلی 3000 دلاری اعطا می شود، به علاوه دو بورس تحصیلی 1000 دلاری به یک دانشجو از هر منطقه جغرافیایی: آفریقا، آمریکای لاتین / کارائیب، هند و آسیا (بدون حذف هند). پس از اعطای بورس تحصیلی، مستقیماً به دانشگاه یا کالج برنامه پرداخت می شود. علاوه بر این، این شرکت بورس تحصیلی ویژه زنان در STEM را که هر ساله به دانشجویان بین المللی زن / DACA در یک برنامه علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات اختصاص داده می شود، دارد.

سطح: دانشجویان تحصیلات تکمیلی
جایزه: 1000 - 3000 دلار
الزامات: باید یک دانشجوی بین المللی پذیرفته شده یا در حال حاضر در یک برنامه تمام وقت در یک مدرسه ایالات متحده یا کانادا تحصیل کند
آخرین مهلت: دسامبر
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورس تحصیلی Cornaro
اگر عضوی از Kappa Gamma Pi هستید، خوش شانس هستید. از سال 1985 هر سال به یک متقاضی استثنایی KGP اعطا می شود، این برنامه نیاز به مقاله های مختلفی دارد که ارزش ها، تجربیات، نیازهای مالی و مشارکت افراد در جامعه را نشان دهد.

سطح: دانشجویان تحصیلات تکمیلی
جایزه: 5000 دلار
الزامات: عضو کنونی KGP باشید و در برنامه تحصیلات تکمیلی پذیرفته شوید
آخرین مهلت: آوریل
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورس تحصیلی USAC
تحصیل در خارج از کشور ارائه دهنده USAC بیش از 2 میلیون دلار بورس تحصیلی سالانه برای تحصیل در خارج از کشور اعطا می کند! بورسیه های تحصیلی آنها فرصت های خوبی برای دانشجویان نسل اول دانشگاه، دانشجویان با استعداد علمی بالا و کسانی است که در گذشته از طریق USAC در خارج از کشور تحصیل کرده اند. (آنها همچنین فرصت های زیادی برای بورس تحصیلی دارند!)

سطح: دانشجویان کارشناسی
جایزه: متفاوت است
الزامات: باید یک شرکت کننده در برنامه USAC باشد
آخرین مهلت: مارس و اکتبر، 2021
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورس تحصیلی پایداری Finduddannelse.dk
این بستر دانمارکی می خواهد به دانشجویان در تغییر جهان کمک کند. آنها متمرکز بر فارغ التحصیلانی هستند که در یک برنامه کارشناسی ارشد ثبت نام می کنند که به کاهش تأثیر تغییرات آب و هوا کمک می کند و جهان را به مکانی پایدارتر تبدیل می کند. آیا شما ناجی جهان بعدی هستید؟

سطح: دانشجویان تحصیلات تکمیلی
جایزه: 5000 دلار
الزامات: باید برای برنامه کارشناسی ارشد اعمال شده باشد (یا اعمال خواهد شد) که می تواند به شما در ایجاد پایداری بیشتر در جهان کمک کند
آخرین مهلت: آوریل 2021
کاربرد: اینجا کلیک کنید

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
12 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش