46 بورس تحصیلی در خارج از کشور برای تحصیل در سال 2021 -2022 (پارت 2)

نکته: ممکن است برخی لینک ها فقط با وی پی ان باز شوند.

برخی از بورس های تحصیلی در خارج از کشور شما را ملزم به شرکت در یک برنامه خاص تحصیل در خارج از کشور می کنند. در اینجا برخی از محبوب ترین مواردی را که پیدا کرده ایم آورده شده است.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

 کمک هزینه تحصیلی AIFS در خارج از کشور
AIFS، یک ارائه دهنده تحصیل در خارج از کشور، به انواع مختلف دانشگاه ها و انواع دانشجویان بورسیه می دهد. بسته به برنامه و شرایط واجد شرایط بودن جوایز از 200 تا 1000 دلار است. با توجه به محدودیت های ایجاد شده توسط همه گیر، AIFS به طور مداوم با برنامه ای انعطاف پذیر، برنامه های خود را ارزیابی می کند.

سطح: دانشجویان کارشناسی
جایزه: 200 تا 1000 دلار
مورد نیاز: متفاوت است
مهلت تعیین شده: چندین مورد وجود دارد. تابستان: 1 مارس 2021؛ ترم پاییز / سال تحصیلی / سه ماهه پاییز 2022: 15 آوریل 2021 ؛ ترم بهار / ترم ژانویه / سه ماهه بهار 2022: 1 اکتبر 2021
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورس های تحصیلی CAPA
CAPA، یکی دیگر از ارائه دهندگان تحصیل در خارج از کشور، تعداد زیادی از فرصت های مالی را برای دانشجویان ثبت نام شده در برنامه های خود فراهم می کند. بورس های تحصیلی مبتنی بر نیاز، کمک هزینه های متنوع و کمک هزینه تحصیلی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور - و حتی کمک هزینه برای یک وبلاگ نویس / vlogger وجود دارد!

سطح: دانشجویان کارشناسی
جایزه: متفاوت است
الزامات: باید یک شرکت کننده در برنامه CAPA باشد
آخرین مهلت: متفاوت است
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورسیه های CEA
ارائه دهنده تحصیل در خارج از کشور CEA فرصت های بورس تحصیلی را برای افراد ثبت نام شده در برنامه های تحصیل در خارج از کشور فراهم می کند. بورسیه تحصیلی بر اساس شایستگی، نیاز و تنوع در دسترس است.
برای سال 2021، آنها بورسیه های تحصیلی را در دو گروه اعطا می کنند: لیاقت - شناخت و پاداش پیشرفت تحصیلی - و تنوع - برای دانشجویان از زمینه های مختلف و دانشجویان معلول. و همچنین کوپن پرواز 1000 دلاری برای افرادی که تا 7 ژانویه 2021 با کد اقدام می کنند در نظر گرفته شده است.

سطح: دانشجویان کارشناسی
جایزه: حداکثر 3000 دلار برای آموزش جهانی و حداکثر 2000 دلار برای بورس تحصیلی تنوع
الزامات: باید یک شرکت کننده در برنامه CEA باشد.
آخرین مهلت: دسامبر (برای برنامه های بهاری)، آوریل (برای برنامه های تابستانی) و مه (برای برنامه های پاییز).
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورس تحصیلی CIEE برای تحصیل در خارج از کشور
CIEE ارائه دهنده تحصیل در خارج از کشور است که انواع فرصت های مختلف بورس تحصیلی را برای دانشجویان در طول سال ارائه می دهد. بورس های تحصیلی شامل شایستگی و نیازهای مبتنی بر نیاز، بورس های تحصیلی متنوع و بورسیه برای برنامه های تابستان تحصیل در خارج از کشور است.

سطح: در مقطع کارشناسی
جایزه: از 1000 دلار تا 4000 دلار
الزامات: باید یک شرکت کننده در برنامه CIEE باشد
آخرین مهلت: متفاوت است
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورس های تحصیلی IFSA-Butler Study 
ارائه دهنده تحصیل در خارج از کشور IFSA-Butler انواع بورسیه های تحصیلی در خارج از کشور، از جمله بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی و تنوع را ارائه می دهد. آنها همچنین بسته به اینکه در کدام یک از برنامه های خود ثبت نام می کنید بورسیه های ویژه برنامه را ارائه می دهند.

به دلیل COVID-19، اجرای هر برنامه به طور مداوم در حال تجزیه و تحلیل کشور به کشور است. در حال حاضر، تمام برنامه های زمستان 2021 (در بارسلونا، رم، مکزیک و کاستاریکا) و برنامه های بهار به حالت تعلیق درآمده است، به جز مشارکت دانشگاه ادینبورگ و دانشگاه سنت اندروز. با این حال، اکثر برنامه های تابستان 2021 طبق برنامه در حال اجرا هستند.

سطح: دانشجویان کارشناسی
جایزه: حداکثر 10 هزار دلار
مورد نیاز: متفاوت است
آخرین مهلت: آوریل و نوامبر
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورس تحصیلی IES Study 
IES در خارج از کشور ارائه دهنده اصلی تحصیل در خارج از کشور است و آنها طیف گسترده ای از بورس های تحصیلی را برای کمک به مقرون به صرفه تر شدن تحصیل در خارج از کشور ارائه می دهند. به طور خاص، آنها کمک هزینه های مبتنی بر نیاز، بورس های تحصیلی متنوع و انواع دیگر کمک هزینه های تحصیلی و بورس تحصیلی با شرایط و سطح متفاوت جایزه را ارائه می دهند. مهلت تعیین شده برای هر فرصت نیز متفاوت است، بنابراین حتماً وب سایت IES را که در زیر پیوند داده شده است بررسی کنید تا بفهمید برای چه افرادی واجد شرایط هستید و چه مواقعی مواد لازم را ارائه می دهید.

IES Abroad با دانستن اینکه COVID-19 تأثیر مالی بر بسیاری از افراد داشته است، از متقاضیان می خواهد اطلاعات دقیق در مورد نیاز خود به کمک را ارائه دهند تا بتوانند شرایط همه را در نظر بگیرند.

سطح: در مقطع کارشناسی
جایزه: 500 دلار - 5000 دلار
شرایط: باید برای تحصیل در خارج از کشور از طریق یک برنامه IES ثبت نام کنید
آخرین مهلت: مارس، آوریل، مه و نوامبر
کاربرد: اینجا کلیک کنید

The Intern Group Scholarships
حرفه آکادمیک خود را با کارآموزی در خارج از کشور تکمیل کنید! گروه کارآموز بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی را برای دانشجویان و دانشجویان تازه فارغ التحصیل هر دوره ارائه می دهد. این کمک هزینه ها برای برنامه های The Intern Group در کشورهای خاص استفاده می شود و ممکن است سال به سال تغییر کند. مقصد قبلی شامل دوبلین، شانگهای، مادرید و استرالیا بوده است.

سطح: همه دانشجویان
جایزه: 2000 دلار
الزامات: باید دانشجوی فعلی یا فارغ التحصیل اخیر باشد
آخرین مهلت: فوریه
کاربرد: اینجا کلیک کنید

مطالعات بین المللی خارج از کشور (ISA)
اگر قصد داوطلب شدن در مطالعات بین المللی خارج از کشور (ISA) را دارید، خوش شانس هستید. آنها بیش از 600،000 دلار کمک هزینه و بورس تحصیلی در اختیار دانشجویان فعلی پذیرفته شده در یکی از برنامه های خود دارند. الزامات دقیق بین بورس تحصیلی متفاوت است و بسیاری از آنها به طور انحصاری برای دانشجویان آزاد هستند

از آنجا که همه برنامه های ترم پاییز 2020 لغو شدند، اما ISA در ارتباط مداوم با دانشگاه های میزبان است و تاکنون برنامه های بهار 2021 طبق برنامه ادامه دارد. با بررسی منظم وب سایت آنها به روز باشید.

جایزه: 200 دلار - 5000 دلار
الزامات: باید دانشجوی کارشناسی فعلی باشد
آخرین مهلت: معمولاً فوریه، آوریل و اکتبر
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورسیه های تحصیلی Sol 
Sol Education Abroad برای برنامه های مختلف خود در طول سال بورسیه هایی به ارزش 100 تا 750 دلار ارائه می دهد. به طور معمول، آنها در طول سال حداکثر 50 بورس تحصیلی ارائه می دهند، بنابراین مطمئن شوید که در مورد سایر فرصت های بورس تحصیلی سال می کنید. در حالی که تمام برنامه های پاییز 2020 آنها لغو شده است، آنها برای سال 2021 هیچ تصمیمی نگرفته اند.

سطح: در مقطع کارشناسی با حداقل 2.5 معدل
جایزه: از 100 دلار تا 750 دلار
شرایط: باید در یک برنامه آموزش Sol از طریق یک دانشگاه غیر شریک ثبت نام کنید
آخرین مهلت: مارس، جولای و نوامبر
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورس تحصیلی USAC
تحصیل در خارج از کشور ارائه دهنده USAC بیش از 2 میلیون دلار بورس تحصیلی سالانه برای تحصیل در خارج از کشور اعطا می کند! بورسیه های تحصیلی آنها فرصت های خوبی برای دانشجویان نسل اول دانشگاه، دانشجویان با استعداد علمی بالا و کسانی است که در گذشته از طریق USAC در خارج از کشور تحصیل کرده اند. (آنها همچنین فرصت های زیادی برای بورس تحصیلی دارند!)

سطح: دانشجویان کارشناسی
جایزه: متفاوت است
الزامات: باید یک شرکت کننده در برنامه USAC باشد
آخرین مهلت: مارس و اکتبر، 2021
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورس تحصیلی پایداری Finduddannelse.dk
این بستر دانمارکی می خواهد به دانشجویان در تغییر جهان کمک کند. آنها متمرکز بر فارغ التحصیلانی هستند که در یک برنامه کارشناسی ارشد ثبت نام می کنند که به کاهش تأثیر تغییرات آب و هوا کمک می کند و جهان را به مکانی پایدارتر تبدیل می کند. آیا شما ناجی جهان بعدی هستید؟

سطح: دانشجویان تحصیلات تکمیلی
جایزه: 5000 دلار
الزامات: باید برای برنامه کارشناسی ارشد اعمال شده باشد (یا اعمال خواهد شد) که می تواند به شما در ایجاد پایداری بیشتر در جهان کمک کند
آخرین مهلت: آوریل 2021
کاربرد: اینجا کلیک کنید

اعضا بورسیه تحصیلی مبتنی بر اعضا
برخی از بورس های تحصیلی در خارج از کشور شما را ملزم به عضویت در یک گروه یا سازمان خاص می کنند. اگر عضو آن نیستید، باز هم لازم است که این لیست ها را برای الهام گرفتن مرور کنید - گاهی اوقات گروهی مشابه گروهی که در آن عضو هستید پیدا می کنید و همچنین بورس تحصیلی ارائه می دهد!

بنیاد کورین ژانین شیلینگز
بورس تحصیلی Corinne Jeannine Schillings برای تحصیل در خارج از کشور به افتخار یکی دیگر از دختران پیشاهنگی نامگذاری شده است، در اختیار دختر پیشاهنگی است که جایزه نقره یا طلای خود را دریافت کرده اند. بورس تحصیلی 1000 دلاری برای تأمین هزینه های تحصیل در خارج از کشور در نظر گرفته شده است.

سطح: دانشجویان کارشناسی
جایزه: 1000 دلار
الزامات: باید یک دختر پیشاهنگی کنونی یا سابق باشد
آخرین مهلت: دسامبر و مه
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورسیه های تحصیلی Golden Key Study Abroad Scholarships
اعضای انجمن افتخار Golden Golden واجد شرایط بورسیه تحصیلی ویژه هستند. اگر عضو این انجمن یا جوامع افتخاری دیگر هستید، حتماً آنها را بررسی کنید! از طریق پیشنهادات مختلف بورس تحصیلی، Golden Key از سال 2011 هزاران دلار بورسیه تحصیلی در خارج از کشور را اهدا کرده است.

سطح: در مقطع کارشناسی
جایزه: از 2500 دلار تا 5000 دلار
الزامات: باید یک عضو Golden Key باشد
آخرین مهلت: 23 دسامبر 2020
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورس تحصیلی سفر برای تحصیل در خارج از کشور
ما همچنین این بخش از بورسیه های تحصیلی عمومی را قرار داده ایم که می توانید برای رفتن به یک برنامه تحصیل در خارج از کشور استفاده کنید. اینها فرصتهای خوبی هستند - اما بخاطر داشته باشید که آنها اغلب متقاضیان بیشتری را به خود جذب می کنند زیرا مخاطبان گسترده تری از افراد دوستدار سفر را هدف قرار می دهند.

کمک هزینه های برنامه فولبرایت
برنامه دانشجویی فولبرایت ایالات متحده یک فرصت اعطایی بسیار رقابتی برای دریافت کمک هزینه های تحقیقاتی، کمک هزینه های تحصیلی و سایر فرصت های بودجه با ارزش بالا برای فارغ التحصیلان اخیر است. این فرصت را برای شما فراهم می کند تا در خارج از کشور در زمینه های هنر، تجارت، روزنامه نگاری و STEM و بهداشت عمومی در کشورهایی مانند تایوان، مکزیک، استرالیا و بسیاری از آنها در اروپا تحصیل کنید. همچنین انگیزه هایی برای بورس در نظر گرفته شده است که به آموزش زبان انگلیسی در خارج از کشور، یک بورس تحصیلی با راهنمایی ویراستاران نشنال جئوگرافیک و دیگری برای ترویج گسترش تحقیقات در زمینه بهداشت عمومی و تحقیقات بالینی در محیط های محدود منابع، اقدام کنند.

فولبرایت مجبور شده است بسیاری از برنامه های خود را به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 متوقف کند. در این زمان تاریخ برنامه آنها برای چرخه 2022/2023 بدون تغییر باقی مانده است. تاریخ ها در بهار 2021 اعلام می شود.

سطح: سالمندان مقطع کارشناسی و فارغ التحصیلان اخیر
جایزه: متفاوت است
شرایط: مقیم ایالات متحده
آخرین مهلت: هر سال اکتبر
کاربرد: اینجا کلیک کنید

Hostelling International USA بورس تحصیلی سفر جهانی 
Hostelling International USA در سال 2019 115 بورس تحصیلی 2000 دلار ارائه داده است - همه آنها برای استفاده در برنامه های مسافرتی با تمرکز بر آموزش یا خدمات (این شامل تحصیل در خارج از کشور است!) است. این یکی از بزرگترین فرصت های بورس تحصیلی در لیست است که برای دانشجویان (و غیر دانشجویان) آزاد است.

سطح: همه دانشجویان
جایزه: 2000 دلار
الزامات: باید 18-30 باشد، شهروند ایالات متحده و گیرنده فعلی Pell Grant باشد
آخرین مهلت: برنامه ها در پاییز 2021 باز می شوند
کاربرد: اینجا کلیک کنید

Scotts Cheap Flights Scholarship
پروازهای ارزان اسکات، که وقتی شما به دنبال پرواز برای تحصیل در خارج از کشور هستید بسیار مفید است، همچنین بورس تحصیلی برای کمک به امکان رویاهای تحصیل در خارج از کشور ارائه می دهد. آنها دو بار در سال، 1000 دلار اعطا می كنند تا به یك دانشجوی بی جرات سفر كننده هزینه های تحصیل در خارج از كشور را كمك كنند.

سطح: همه دانشجویان
جایزه: 1000 دلار
شرایط: باید شهروند ایالات متحده باشد که در یک موسسه آموزش عالی ثبت نام کرده است
آخرین مهلت: مارس و اکتبر
کاربرد: اینجا کلیک کنید

بورس های تحصیلی براساس مقصد 
برخی از بورس های تحصیلی به یک مقصد، منطقه یا کشور خاص مرتبط هستند. ما بسیاری از اینها را در زیر، بر اساس منطقه، جمع آوری کرده ایم. به پایین بروید تا به طور خلاصه در هر منطقه کاوش کنید و پیوندهای مربوط به فرصت های بورس تحصیلی مورد علاقه خود را پیدا کنید.

بورس تحصیلی برای تحصیل  در آفریقا
اگر می خواهید در خارج از کشور تحصیل غیر متعارف و کمتری را تجربه کنید، آفریقا قاره ای از تنوع و فرصت باورنکردنی است. آفریقای شمالی را با تأثیرات شدید اروپایی و خاورمیانه ای خود، آفریقای غربی و شهرهای پررونق آن یا آفریقای شرقی و جنوبی را با مهاجرت حیات وحش و سافاری کشف کنید. اگر در خارج از کشور در آفریقا تحصیل کنید، همه اینها ممکن است!

بورس تحصیلی Heather Jow Leibowitz Memory: این بورس تحصیلی به افتخار دانش آموختگان دانشکده مطالعات میدانی (SFS) نامگذاری شده است، برای دانشجویانی که تحصیل در خارج از کشور را با SFS در آفریقای شرقی انتخاب می کنند ارائه می شود. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بورسیه های مرکز تحقیقات آمریکایی در مصر: برای دانشجویان در رشته های مربوطه خاص، ARCE بورس تحصیلی و کمک هزینه های مختلفی از 600 تا 4000 دلار ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بورس تحصیلی برای تحصیل در آسیا
اگر رویاهای تحصیل در خارج از کشور شامل گذراندن یک ترم (یا بیشتر) در یک کشور آسیایی باشد، این بورس های تحصیلی ممکن است به تحقق این رویاها کمک کند.

کمک هزینه تحصیلی برای تحصیل در ژاپن: 2500-4000 دلار برای تحصیل در خارج از کشور در ژاپن، اینها همچنین می توانند برای هزینه های سفر و زندگی استفاده شوند. به طور متوسط ​​100 بورسیه بدهید. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

فریمن آسیا: بورسیه های 3000 تا 7000 دلار برای گذراندن هشت هفته در یکی از 15 کشور آسیایی. عالی است اگر شما هرگز کشورهای خاص آسیا را کاوش نکرده اید. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بنیاد هنری لوس، برنامه دانش پژوهان لوس: این بورس تحصیلی درک بین فرهنگی بین 15 تا 18 دانشجوی فارغ التحصیل آمریکایی و مقاصدی را که آنها در آسیا بازدید می کنند تشویق می کند. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بورسیه های بین المللی دانشگاه IDB King King Abdullah: بورس تحصیلی KAUST از افراد در طول تحصیلات تکمیلی خود در دانشگاه علم و صنعت کینگ عبدالله، در عربستان سعودی پشتیبانی می کند. این شامل پشتیبانی کامل شهریه، کمک هزینه زندگی ماهانه و موارد دیگر است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بورس تحصیلی برای تحصیل در اروپا
اروپا یکی از محبوب ترین مناطق جهان برای تحصیل در خارج از کشور است. تحصیل در خارج از کشور از یادگیری تاریخ هنر در ایتالیا گرفته تا بهداشت عمومی در نروژ و موارد دیگر، تحصیل در خارج از کشور فرصت های بسیار متنوعی را ارائه می دهد - و بورس تحصیلی برای کمک به هزینه های آن!

بورسیه های خدمات تبادل آکادمیک آلمان (DAAD): DAAD هر ساله بورس تحصیلی مختلفی را برای تشویق دانشجویان برای تحصیل در خارج از کشور برای یک ترم یا دوره تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بورسیه تحصیلی تحصیل در شرق اروپا (EESA) حداکثر 7000 دلار برای برنامه های ترم و سال تحصیلی برای تحصیل در کشورهای اروپای شرقی. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بورسیه های بنیاد Koscuiszko: اگر از نژاد لهستانی هستید و یا می خواهید در خارج از کشور در لهستان تحصیل کنید، بنیاد Koscuiszko انواع فرصت های بورس تحصیلی را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بورس تحصیلی Sons of Norway: به همین ترتیب، اگر از نژاد نروژی باشید، فرصت های مختلفی برای بورس تحصیلی از طریق Sons of Norway ارائه می شود. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بورس تحصیلی والتر جنسن: بورس تحصیلی 2000 دلار برای کمک به یک دانشجوی مستحق در خارج از کشور فرانسه و تحصیل زبان فرانسه. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مدرسه آمریکایی مطالعات کلاسیک در آتن: اگر می خواهید مطالعات خود را در مورد یونان باستان تعمیق بخشید، می توانید این کار را با کمک آزمایشگاه علوم باستان شناسی مالکوم وینر انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بورس تحصیلی برای تحصیل در آمریکای لاتین
آمریکای لاتین جذابیت اروپا و میراث فرهنگی آمریكا را با هم آمیخته است - خواه تحصیل در آمریكای جنوبی یا جنوبی را انتخاب كنید، مطمئناً مقصدی را پیدا خواهید كرد كه شما را فراخواند.

انجمن کالج ها و دانشگاه های اسپانیایی (HACU) در خارج از کشور تحصیل می کند Scholarshisp HACU به دانشجویان دانشگاه های شرکت کننده کمک می کند تا در برنامه های سراسر آمریکای لاتین و بقیه جهان در خارج از کشور تحصیل کنند. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بورسیه تحصیلی اسپانیایی در خارج از کشور: مرکز مطالعات بین فرهنگی برای دانشجویان ثبت نام شده در برنامه های اسپانیایی خود در آرژانتین، کوبا، پورتوریکو و (خارج از آمریکای لاتین) اسپانیا بورس تحصیلی 500 تا 1500 دلار مبتنی بر شایستگی و تنوع ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

➕ بیشتر بخوانید:
46 بورس تحصیلی در خارج از کشور برای تحصیل در سال 2021 -2022 (پارت 1)
نحوه درخواست به دانشگاه های جهان و نکاتی مهم برای اخذ پذیرش در سال 2021-2022
کشورها و دانشگاههایی که برای بورس و برنامه های پذیرش به آیلتس یا تافل نیازی ندارند

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش