جذب بدون آزمون مدرسان خبره در دانشگاه علمی کاربردی

به گزارش ویکی گرام، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مدرسان خبره بدون نیاز به آزمون و بدون هرگونه محدودیت جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌شوند.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدحسین امید در برنامه به وقت ایران اعلام کرد: مدرسان در ساختار آموزشی این دانشگاه، مهمترین رکن در افزایش کیفیت آموزشی می‌باشند.

وی ادامه داد: بنابراین رتبه بندی مدرسان در دانشگاه انجام شد. بیش از ۹۳ هزار نفر از ابتدای تأسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی مجوز تدریس دریافت کرده بودند که اغلب ایشان فرایندهای انتخاب را اعم از صلاحیت‌های علمی و عمومی طی نکرده بودند و با انجام این طرح تعداد مدرسان حائز شرایط به ۲۵ هزار نفر کاهش یافت.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: از سال ۹۵ به بعد پذیرش مدرس در این دانشگاه فقط بر اساس اعلام فراخوان انجام شد که با برگزاری چند دوره فراخوان مطابق با آئین نامه مصوب در شورای عالی انقلاب فرهنگی حدود ۱۰ هزار مدرس جدید نیز از بین ۱۰۰ هزار متقاضی تدریس به بدنه مدرسان کشور افزوده شد.

وی تاکید کرد: مدرسان خبره بدون هیچ محدودیتی نه از لحاظ داشتن مدرک و نه شرکت در آزمون و فقط بر اساس داشتن سوابق کاری مناسب و قابلیت انتقال مهارت و تجربه کافی در مدت کوتاهی جذب دانشگاه می‌شوند.

➕ بیشتر بخوانید:
شرط ارائه دروس عملی دانشجویان در ترم تابستان
برگزاری امتحان مجدد در صورت قطعی برق/ درخواست دانشگاه‌ها برای تسریع در واکسیناسیون دانشجویان

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش