تقویم آموزشی مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه امیرکبیر منتشر شد

به گزارش ویکی گرام، بر این اساس، ثبت‌نام دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی برای نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در روزهای ۲۳ و ۲۴ شهریور ماه سال جاری است. 

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

بنا بر اعلام دانشگاه امیرکبیر، کلاس‌های این دانشجویان از شنبه ۲۸ شهریور سال جاری آغاز می‌شود و تا هفته پایانی کلاس‌ها یعنی ۱۱ تا ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت. 

دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه امیرکبیر می‌توانند در هفته دوم نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ یعنی طی روزهای ۳ و ۴ مهر ماه حذف و اضافه واحدهای خود را انجام دهند. البته بنا بر تاکید معاونت آموزش این دانشگاه، دانشجویان برای انجام حذف اضطراری باید حداکثر تا ۴ دی ماه ۱۴۰۰ درخواست خود را در سامانه تحصیلات تکمیلی ثبت نمایند.

آزمون‌های پایانی نیمسال اول نیز از شنبه ۱۸ دی آغاز می‌شود و تا پنج‌شنبه ۳۰ دی ماه ادامه خواهد یافت. 

همچنین، بر اساس تقویم آموزشی مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰، ثبت‌نام دانشجویان طی روزهای ۹ و ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ انجام خواهد شد و کلاس‌های این دانشجویان از ۱۶ بهمن سال جاری آغاز می‌شود و  هفته پایانی کلاس‌ها از ۱۴ تا ۱۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۱ خواهد بود. 

حذف و اضافه واحدهای دانشجویان طی روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۰ انجام خواهد شد و دانشجویان برای انجام حذف اضطراری باید حداکثر تا ۷ خرداد ماه ۱۴۰۱ درخواست خود را در سامانه تحصیلات تکمیلی ثبت نمایند.

بنا بر اعلام دانشگاه امیرکبیر، آزمون‌های پایانی دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه برای نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ نیز طی روزهای شنبه ۲۱ خرداد تا پنج‌شنبه ۲ تیر ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. 

➕ بیشتر بخوانید:
دانشگاه‌ها ملزم به استعلام آنلاین مدارک تحصیلی هنگام ثبت‌نام شدند
شرط اجرای مصوبه "ممنوعیت پذیرش دانشجوی ارشد از رشته های غیرمرتبط"

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش