ویزای طلایی امارات متحده عربی: پزشکان می توانند از ژوئیه 2021 تا سپتامبر 2022 اقدام کنند

دولت امارات متحده عربی از پزشکان دعوت می کند تا برای ویزای طلایی درخواست دهند. برای اولین خط دفاع، "به رسمیت شناختن تلاشها و فداکاریهای آنها" اقامت طولانی مدت اعطا خواهد شد.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

ویزای طلایی به پزشکان و خانواده های آنها اقامت 10 ساله اعطا می کند.

همه پزشکان دارای مجوز از نهادهای نظارتی بهداشتی امارات متحده عربی می توانند از ژوئیه 2021 تا سپتامبر 2022 از طریق وب سایت smartservices.ica.gov.ae درخواست ویزای طلایی را بدهند.

پزشکان دارای مجوز دبی می توانند از طریق smart.gdrfad.gov.ae اقدام کنند. ادارات دولتی مربوطه قبل از صدور ویزا برای افراد واجد شرایط، برنامه ها را دریافت و بررسی می كنند.

بعلاوه، هفت مرکز وابسته به اداره هویت و تابعیت فدرال در سراسر امارات برای پزشكانی كه مایل به مراجعه حضوری برای ویزا هستند، ایجاد می شود.

این اقدام در راستای اجرای بخشنامه های معظم له شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات و حاکم دبی برای اعطای ویزای طلایی به افراد دارای صلاحیت علمی و تخصص برجسته است.

این به جذب و حفظ استعدادهای برتر در زمینه پزشکی کمک خواهد کرد.

اقامت طولانی مدت برای برنامه نویسان و کدنویسان
دولت امارات متحده عربی به تازگی از آغاز برنامه درخواست ویزای طلایی برای کدنویسان از طریق برنامه ملی کدنویسان خبر داده است. در این برنامه 100000 کدنویس و برنامه نویس اقامت طولانی مدت را دریافت خواهند کرد.

ویزای طلایی چیست؟
امارات متحده عربی ویزای اقامت طولانی مدت قابل تمدید برای مدت پنج یا 10 سال را برای گروه های خاصی از اقامت از جمله سرمایه گذاران، کارآفرینان و استعدادهای تخصصی دارد.

این سیستم به ساکنان امارات و خارجی ها اجازه می دهد ویزای اقامت طولانی مدت بدون نیاز به اسپانسر اماراتی دریافت کنند.

نوامبر گذشته، کابینه به ریاست شیخ محمد تغییرات عمده رویه ای را برای ساکنان برای دریافت ویزا تصویب کرد.

دسته های جدیدی شامل همه دارندگان مدرک دکترا، پزشکان، مهندسان در رشته های مهندسی کامپیوتر، الکترونیک، کدگذاری، برق و بیوتکنولوژی و همچنین دانشجویان برجسته با معدل 3.8 یا بالاتر در دانشگاه های معتبر سراسر کشور اضافه شدند.

دسته های استعدادهای واجد شرایط ویزای طلایی 10 ساله شامل استعدادها و محققان متخصص در زمینه های دانش و دانش مانند پزشکان، متخصصان، دانشمندان، مخترعان و مبتکران است.

➕ بیشتر بخوانید:
چگونه می توان برای ویزای کار امارات اقدام کرد؟
همه آنچه باید درباره ویزای 10 ساله طلایی امارات متحده عربی بدانید

چشم انداز شغلی در امارات متحده عربی برای سال 2021-2022/ مشاغل مورد نیاز

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش