دانشگاه الزهرا پژوهشگر پسا دکتری جذب می کند

به گزارش ویکی گرام، دانشگاه الزهرا (س) در راستای استفاده از ظرفیت نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور، اقدام به جذب پژوهشگر پسادکتری می کند.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

متقاضیان خانم و آقا واجد شرایط می‌توانند درخواست‌های خود را تا پانزدهم شهریور ۱۴۰۰ به پست الکترونیک l.mashhodi@alzahra.ac.ir ارسال کنند.

شرایط پذیرش به شرح زیر است:

داشتن مدرک دکتری متناسب با پژوهش مورد تقاضا و استاد میزبان از یکی از دانشگاه‌های معتبر دولتی داخل یا خارج از کشور که به تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد و بیش از سه سال از تاریخ اخذ مدرک نگذشته باشد.

(مدت زمان دوره ضرورت وظیفه عمومی به این مدت اضافه می‌شود. ضمناً در صورت داشتن سابقه کار پژوهشی و فناوری مرتبط این مدت تا ۵ سال قابل افزایش است.)

نداشتن مشکل نظام وظیفه برای داوطلبین ذکور

برخورداری از صلاحیت‌های عمومی و عدم ممانعت قانونی ورود به آموزش عالی

داشتن حداقل دو توصیه نامه صلاحیت انجام پژوهش در دوره از استادان راهنما و مشاور رساله دکتری و یا کارشناسی ارشد

رشته‌های علوم انسانی: داشتن حداقل دو مقاله کامل علمی پژوهشی در دوره دکتری که یکی از آنها در مجلات JCR با نمایه WOS یا Scopus منتشر شده‌باشد.

رشته‌های علوم پایه و فنی مهندسی: داشتن حداقل دو مقاله کامل علمی پژوهشی در دوره دکتری که در مجلات JCR با نمایه WOS منتشر شده‌باشد.

داشتن پویایی لازم در زمان دانش آموختگی دوره دکتری مانند انتشار مقالات به تعداد سال‌های دانش آموختگی ثبت اختراع و یا طرح ارتباط با صنعت و جامعه معتبر می‌تواند جانشین مقاله شود.

➕ بیشتر بخوانید:
زمان آغاز سال تحصیلی جدید چهار دانشگاه در تهران اعلام شد
مالزی در مقطع کارشناسی ارشد به دانشجویان ایرانی بورس تحصیلی ارائه می دهد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
8 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش