10 روش برای آمادگی برای آزمون مهارت انگلیسی در خانه

این که این روزها وقت بیشتری را در خانه می گذرانید به این معنی نیست که یادگیری زبان شما باید به پایان برسد. چه در حال یادگیری زبان انگلیسی برای سرگرمی باشید و چه برای آمادگی برای آزمون مهارت زبان انگلیسی آینده، ما لیستی از 10 روش تمرین انگلیسی را در خانه را برای شما جمع آوری کرده ایم:

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

1. برای مبادله آنلاین زبان ثبت نام کنید
دستیابی به سطح بالایی از تسلط به هر زبانی، همه چیز مربوط به فرهنگ و محاوره است. در حالی که گرامر و تسلط بر واژگان، پایه زبان آموزی شما هستند، تسلط هنگامی به دست می آید که شما بافت فرهنگی زبان را درک کنید.

خوشبختانه، یافتن یک شخص برای چت به زبانی دیگر به لطف برنامه های متعدد تبادل زبان موجود آسان است. اگر با مبادله زبان آشنا نیستید، ساده است: شما با یک انگلیسی زبان که می خواهد زبان مادری شما را بیاموزد و به یکدیگر آموزش می دهید، جفت می شوید. بسیاری از این برنامه ها رایگان هستند و هنگام مطابقت با یک انگلیسی زبان، علایق شما را در نظر می گیرند. به علاوه، این یک راه عالی برای ارتباط و ملاقات با افراد جدید است.

در اینجا چند گزینه برای اتصال آنلاین وجود دارد:
2. زبان تلفن هوشمند خود را به انگلیسی تغییر دهید
از آنجا که یادگیری یک زبان همه چیز را در اطراف خود قرار می دهد، چرا با تلفن هوشمند خود شروع نکنید؟ تلفن و زبان رسانه های اجتماعی خود را به انگلیسی تغییر دهید - از تعداد کلمات جدیدی که می توانید در زندگی روزمره استفاده کنید شگفت زده خواهید شد.

بسیاری از ما در طول روز به طور مکرر از تلفن های خود استفاده می کنیم، بنابراین ترجمه زبان به انگلیسی باعث می شود تا شما حتی متوجه آن نشوید. مطمئناً ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد، اما از اینکه چقدر سریع به آن عادت می کنید و چند کلمه جدید به دست می آورید شگفت زده خواهید شد.
 
4 سیستم عامل آنلاین آموزش آیلتس: بهترین نمرات آزمون انگلیسی را برای پذیرش دانشگاه دریافت کنید

روش-برای-آمادگی-برای-آزمون-مهارت-انگلیسی-بدون-خروج-از-خانه
3. در آزمون آزمایشی رایگان شرکت کنید
با آشنایی هرچه بیشتر با امتحان، ترس خود را از ناشناخته ها برطرف کنید. با شرکت در یک آزمون تمرینی، با قالب و انواع سوالات امتحان راحت تر می شوید و همچنین نقاطی را که در آن مشکل دارید روشن می کند. از آنجا که آزمون های عملی نمره می گیرند، همچنین می توانید از نحوه عملکرد در امتحان واقعی ایده بگیرید.

بسیاری از آزمونهای عملی انگلیسی به صورت آنلاین در دسترس هستند، اما سعی کنید آزمونی مشابه امتحانی که برای آن آماده می شوید پیدا کنید. یکی از معروفترین آزمونهای مهارت انگلیسی، آزمون TOEFL iBT® است. آنها با ارائه یک آزمون تمرین رایگان که می توانید هر چند وقت که بخواهید در آن شرکت کنید، این کار را آسان کرده اند. این به شما کمک می کند تا با انواع سوالات و مطالب مربوط به آزمون واقعی آشنا شوید و نحوه ساختار بخش های آزمون را درک کنید.

هنگامی که فکر می کنید قالب و ساختار آزمون واقعی مشخص شده است، امتحانات تمرین انگلیسی را به صورت آنلاین جستجو کنید تا خودتان را در خانه امتحان کنید.

4. برخی از برنامه های سرگرم کننده برای یادگیری زبان را بارگیری کنید
محبوبیت برنامه های آموزش زبان به لطف راحتی، قیمت مناسب و بستر تعاملی آنها افزایش یافته است. آنها تمرین زبان را به صورت متوالی کوتاه هر روز آسان می کنند، بازخورد فوری دریافت می کنند، پیشرفت شما را بررسی می کنند و هنگام انجام آن سرگرم می شوند.

ماهیت بازی مانند برنامه های یادگیری زبان به شما انگیزه می دهد. این برنامه ها اغلب مانند یک بازی نمره گذاری می شوند و شما را در سطوح و فعالیت های مختلف راهنمایی می کنند.

در اینجا برخی از برنامه های مورد علاقه ما برای یادگیری زبان وجود دارد که توصیه می کنیم آنها را بررسی کنید: روش-برای-آمادگی-برای-آزمون-مهارت-انگلیسی-بدون-خروج-از-خانه
5. برچسب هایی را در اطراف خانه خود برچسب گذاری کنید
اگر پروژه های بهسازی منزل خود را به پایان رسانده اید و مبلمان خود را برای مرتب کرده اید، برای آزمایش انگلیسی خود از سازنده برچسب یا مجموعه ای از Post-it استفاده کنید. ممکن است کمی احمقانه به نظر برسد، اما برچسب زدن اقلام در خانه شما راهی عالی برای بهبود واژگان شما است.

به پنجره ها، درها، قهوه ساز، یخچال، سشوار و چراغ خواب خود برچسب بزنید و این کلمات فقط با گردش در خانه تقویت می شوند.

6. داستان کوتاه بنویسید یا مجله ای به زبان انگلیسی نگه دارید
توانایی شما برای نوشتن به زبان انگلیسی نیز در یک آزمون مهارت انگلیسی مورد آزمایش قرار می گیرد. بنابراین مهم است که مهارت های نوشتاری خود را به اندازه خواندن، گوش دادن و صحبت کردن تمرین کنید.

یک راه سرگرم کننده برای این کار نوشتن داستان های کوتاه به زبان انگلیسی است. نگران نباشید - نیازی نیست که نفر بعدی جی کی رولینگ باشید. و نیازی نیست این داستان ها را به کسی نشان دهید - بنابراین لازم نیست برنده جایزه شوند. اما نوشتن خلاقانه مانند این می تواند یک روش سرگرم کننده برای تمرین با استفاده از تعداد زیادی واژگان، به ویژه صفات و اسامی در زمان های مختلف باشد.

اگر نوشتن داستان به شما انگیزه نمی دهد، چرا مجله ای به زبان انگلیسی نگه ندارید. نوشتن درباره روز، تحصیلات، خانواده، کار یا کارهایی که در آخر هفته انجام دادید، یکی دیگر از راه های عالی برای تمرین نوشتن انگلیسی است. همچنین بسیار مفید است که تمام افکار خود را روی کاغذ بیاورید - به همین دلیل دلیل بیشتری برای استفاده از روزنامه نگاری به زبان انگلیسی وجود دارد.
 
چطور با یوتیوب آیلتس بگیریم؟

10 روش برای آمادگی برای آزمون مهارت انگلیسی بدون خروج از خانه
7. کتابها، مجلات و مقالات به زبان انگلیسی بخوانید
با انتخاب کتاب یا مجله یا خواندن مقالات آنلاین به زبان انگلیسی، درک مطلب خود را محک بزنید. یکی از راه های عالی برای تمرین خواندن به زبان انگلیسی این است که یک نسخه ترجمه شده از کتابی را که قبلاً به زبان مادری خود می شناسید، بخوانید. همچنین نسخه هایی از رمان های کلاسیک وجود دارد که از واژگان ساده و ساختار دستوری استفاده می کنند تا درک آنها آسان تر شود. یا، کتابی را از این فهرست کتابهای آسان انگلیسی  list of easy English books  انتخاب کنید.

برنامه هایی مانند  Beelingu با نشان دادن متن مشابه به زبان انگلیسی و زبان مادری در کنار هم، یادگیری زبان انگلیسی شما را تقویت می کند. آنها همچنین دارای یک کتاب صوتی برای کمک به درک شنیداری شما در همان زمان هستند.

اگر به دنبال محتوای آسان برای هضم در وب هستید، بی بی سی سرویسی به نام  BBC Learning English ارائه می دهد تا مطالب صوتی، تصویری و متنی رایگان را برای مخاطبین جهانی ارائه دهد. این منابع اغلب سریع، سرگرم کننده و آسان برای درک هستند - برای افرادی که به دنبال تمرین زبان انگلیسی هستند مناسب است.

8. برنامه تلویزیونی یا فیلم مورد علاقه خود را تنظیم کنید
همچنین در اکثر امتحانات زبان انگلیسی درک شنیداری مورد آزمایش قرار می گیرد و نمایش های تلویزیونی و فیلم ها عنصر اضافی از زمینه فرهنگی را که برای یادگیری یک زبان جدید کلیدی است، اضافه می کنند. با تماشای بدون زیرنویس به زبان مادری خود را به چالش بکشید. اگر واقعاً با مشکل روبرو هستید، زیرنویس های انگلیسی را روشن کنید تا درک مطلب شما کمک کرده و بهبود یابد.

به دنبال فیلم های کلاسیک یا برنامه های تلویزیونی باشید که زندگی در کشورهای انگلیسی زبان را به تصویر می کشد. و مطمئن شوید که چیزی را انتخاب می کنید که سلیقه شما را نشان می دهد، بنابراین می خواهید به تماشای خود ادامه دهید. حتی می توانید یک برنامه تلویزیونی واقعیت را برای یادگیری کلمات عامیانه مدرن انتخاب کنید. برخی از موارد مورد علاقه شخصی ما عبارتند از:
  • Friends
  • The Office
  • Game of Thrones
  • Keeping Up with the Kardashians
  • Notting Hill
  • Clueless
  • The Wizard of Oz
10 روش برای آمادگی برای آزمون مهارت انگلیسی بدون خروج از خانه
9. به پادکست یا رادیو گوش دهید

با امتحان کردن پادکست یا نمایش رادیویی به زبان انگلیسی، درک شنیداری خود را ترکیب کنید. حذف نشانه های بصری این کار را کمی دشوارتر از تماشای تلویزیون یا فیلم می کند و به احتمال زیاد فرمت شما در یک معاینه واقعی انگلیسی است.

در حالی که به ظاهر پادکست های بی پایان به زبان انگلیسی برای انتخاب وجود دارد، با پادکستی که برای زبان آموزان انگلیسی طراحی شده است شروع کنید. اینها اغلب شامل درسهای کوتاه، بحث در مورد دستور زبان یا سایر سوالات رایج انگلیسی، یا داستانها یا مکالمات ساده شده است. در اینجا پادکست های مورد علاقه ما برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد:
10. با خود (یا حیوانات خانگی خود) به زبان انگلیسی صحبت کنید
اگر تنها در خانه هستید، چرا سناریوهای احتمالی را به زبان انگلیسی اجرا نکنید؟ به آشپزخانه خود بروید و تظاهر کنید که قهوه ای به زبان انگلیسی سفارش می دهید، یا شیرینی خانه خود را باز کنید و اقلام را به انگلیسی لیست کنید. اگر زبان انگلیسی شما رو به بهبود است و شروع کرده اید به انگلیسی فکر کنید، این افکار را با صدای بلند برای تمرین صحبت کردن بیان کنید.

ما می دانیم که ممکن است احمقانه به نظر برسید، اما این یک روش عالی برای تمرین صحبت کردن در فضایی کاملاً بدون قضاوت است. اگر واقعاً نمی توانید تصور کنید که با خودتان صحبت کنید، ماهی قرمز حیوان خانگی خود را برای گپ زدن به زبان انگلیسی دعوت کنید.

یادگیری زبان انگلیسی فقط در مورد یادگیری واژگان مناسب نیست، بلکه شامل بهبود لحن، تلفظ و درک کلی شما نیز می شود. هنگامی که به زبان انگلیسی مسلط می شوید، می توانید به طور طبیعی تر با دیگران صحبت کنید (بدون اینکه شبیه ربات باشید.). و این بخش بزرگی از چیزی است که آزمونهای مهارت انگلیسی به دنبال آن هستند.

زیبایی مطالعه انگلیسی در خانه این است که شما می توانید آزادانه درگیر کار شده و دوباره تلاش کنید و همه منابع مورد نیاز شما به صورت آنلاین در دسترس است. 

➕ بیشتر بخوانید:
معرفی بهترین منابع برای آزمون آیلتس (IELTS)
معرفی بهترین منابع برای آزمون تافل (TOEFL)
معرفی بهترین منابع برای آزمون جی آر ای (GRE)

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
12 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش