10 اپلیکیشن رایگان، مفید و کاربردی برای دانشجویان بین المللی

در مطالعات اخیر از 24000 دانشجو در مورد بهترین برنامه ها برای دانشجویان کالج که در طول تحصیل استفاده می کنند، پرسیدیم. در حالی که تقریباً برای هر چیزی برنامه ای وجود دارد، ما پاسخ ها را به محبوب ترین برنامه ها برای دانشجویان در این پنج دسته محدود کردیم:

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

برنامه های برنامه ریزی مالی / بودجه
مدیریت زمان / برنامه ریزی برنامه ها
برنامه ها را مطالعه کنید
برنامه های آموزش زبان
برنامه های برنامه ریزی سفر

از این لیست، ما پنج نوع مختلف از دانشجویان را دسته بندی کرده ایم:
  • the Bargain Hunter
  • the Planner
  • the Bookworm
  • the Language Lover
  • the Jet Setter 

شما کدام تیپ شخصیتی دانشجو هستید؟ و کدام برنامه را بیشتر دوست دارید؟ در اینجا لیست ما از ده برنامه رایگان است که هر دانشجو باید بارگیری کند:

the Bargain Hunter

10 اپلیکیشن رایگان و کاربردی برای  دانشجویان بین المللی.jpg
اگر تمایل دارید که وعده های غذایی خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، کتابهای درسی را اجاره کنید یا کتابهای دست دوم بخرید و پس از فارغ التحصیلی برنامه بازپرداخت وام دقیق داشته باشید، ممکن است the Bargain Hunter باشید. برخی از بهترین برنامه های مطالعه برای دانشجویان کالج به شما کمک می کند هزینه های خود را پیگیری کنید، بودجه ای سفارشی ایجاد کنید و همه معاملات خود را در یک مکان مشاهده کنید.


Mint

برای دانشجویانی که می خواهند در هزینه خود صرفه جویی کنند، Mint یکی از محبوب ترین برنامه های بودجه بندی برای دانشجویان است. وقتی حساب های خود را به برنامه متصل می کنید، یک تصویر کامل از امور مالی خود دریافت خواهید کرد تا به شما در ایجاد برنامه بودجه ایده آل خود کمک کند.

از آنجا که Mint هزینه های شما را به صورت خودکار طبقه بندی می کند، دقیقاً متوجه خواهید شد که پس از پرداخت اجاره بها چقدر می توانید در سفرهای آخر هفته یا شب های خارج از خانه هزینه کنید. همچنین می توانید برای اهداف بلندمدت تری در آینده خود برنامه ریزی کنید، مانند پرداخت وام های دانشجویی یا کتاب های درسی ترم بعدی.

موجود در: iOS و Android
این برنامه با بانک های آمریکایی و کانادایی سازگار است. برنامه های بین المللی بیشتر در زیر شرح داده شده است.


Splitwise

تقسیم هزینه ها جزء اجتناب ناپذیر دانشجو است. این که آیا اجاره را بین خود و هم خانه های خود تقسیم می کنید یا سعی می کنید بفهمید دوستانتان چه چیزی به شما بدهکارند، همه چیز بدون برنامه ای برای پیگیری هزینه های شما آشفته می شود.

Splitwise یکی از بهترین برنامه ها برای دانشجویان است زیرا باعث می شود که هزینه های مشترک را به دوستان بپردازید. به سادگی هر هزینه را در برنامه وارد کنید و هنگامی که آماده تسویه حساب هستید، دقیقاً خواهید دید که همه چقدر بدهکار هستند. این برنامه برای سفرهای گروهی مناسب است و به راحتی می توانید هزینه ها را بین هم خانه ای ها، دوستان و حتی خانواده تقسیم کنید.

موجود در: iOS، Android و وب
Splitwise به چندین زبان و 100+ ارز موجود است.
 

the Planner

اپلیکیشن-رایگان-و-کاربردی-برای-دانشجویان-بین-المللی
همه دانشجویان می دانند که از دست دادن کلاس (یا خوابیدن) برای ما اتفاق می افتد. به همین دلیل the Planner  تلاش می کند برنامه شما را سازماندهی کرده و مدیریت آن آسان کند. بهترین راه برای انجام این کار، برنامه مدیریت زمان یا برنامه ریز دانشجویی است که می توانید در هر زمان و هر مکان (حتی در حال حرکت.) به آن دسترسی داشته باشید.
 

My Study Life

My Study Life جایگزین آنلاین کاملی برای برنامه نویس نوت بوک است که در تمام این سالها در کوله پشتی خود حمل کرده اید. عملکرد تقویم برنامه برای دانشجویان ساخته شده است و می تواند به شما در تعادل زندگی تحصیلی و اجتماعی کمک کند. حتی پیچیده ترین برنامه ها نیز با این برنامه برنامه ریز دانشجویی آسان به نظر می رسد. 

My Study Life مشکل تلاش برای یافتن آن تاریخ خاصی را که ممکن است فراموش کرده باشید پیدا می کند. در عوض، سررسید تکلیف یا امتحان آینده را در My Study Life وارد کنید، و داشبورد برنامه به طور خودکار وظایف و رویدادهای آینده را به شما یادآوری می کند.

موجود در: دسکتاپ، iOS و Android
این برنامه می تواند در همه دستگاه های شما همگام سازی شود و آفلاین در دسترس است.


2Do app

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند برای انجام وظایف خود لیست کارها را بنویسند؟ دانشجو بودن اغلب به معنای دستکاری فعالیت های متعدد فراتر از دوره تحصیلی شما است و به خاطر سپردن چیزهای کوچک دشوار است. برنامه 2Do چک لیست هایی برای پروژه ها و وظایف ایجاد می کند تا به شما کمک کند همه چیزهایی را که برای انجام آن نیاز دارید پیگیری کنید.

لیست های 2Do خود را بر اساس موضوع دوره، باشگاه های دانشجویی یا فعالیت ورزشی تقسیم کنید و لیست ها را با برچسب ها سازماندهی کنید. حتی می توانید از این برنامه برای تهیه چک لیست برای ماه آینده استفاده کنید، یا آن را ساده نگه دارید و از آن برای تهیه لیست مواد غذایی امروز استفاده کنید. داشتن همه لیست کارهای شما در یک مکان، اولویت بندی کارها و بررسی مواردی را که انجام داده اید آسان تر می کند. 

موجود در: iOS، Mac و Android
حتی وقتی این برنامه برنامه ریز دانشجویی اجرا نمی شود، می توانید مواردی را به چک لیست خود اضافه کنید.

the Bookworm

اپلیکیشن-رایگان-و-کاربردی-برای-دانشجویان-بین-المللی
اگر محل تحصیل خود کتابخانه دارید، هایلایتر و فلش کارت ها را در دست داشته باشید و قبل از هر سخنرانی از خواندن ادبیات دوره لذت ببرید، ممکن است یک کتابخوان اهل مطالعه باشید. همانطور که ساعت های زیادی را در حلقه مطالعه خود می گذرانید، واضح است که شما عاشق یادگیری هستید و نمرات خوب شما این را نشان می دهد. برنامه های مطالعه با قرار دادن ابزار مطالعه کارآمد در نوک انگشتان، زندگی شما را حتی ساده تر می کند.
 

Quizlet flashcard app

برنامه فلش کارت Quizlet یک ابزار مطالعه سریع و آسان تلفن همراه است که به شما کمک می کند تا برای آزمون، معاینه یا ارائه بزرگ بعدی آماده شوید.

صرف نظر از این که چه موضوعی را مطالعه می کنید، فلش کارت ها راهی موثر برای کمک به مغز برای به خاطر سپردن ارتباطات هستند. با استفاده از برنامه فلش کارت Quizlet، می توانید فلش کارت های قابل تنظیم ایجاد کنید - به شما کمک می کند تا اطلاعات کلیدی مورد نیاز خود را در کلاس های خود به خاطر بسپارید.

اگر زمان مطالعه شما تمام شده است، این برنامه برنامه ریز دانشجویی دارای یک کتابخانه فلش کارت با میلیون ها فلش کارت از پیش ایجاد شده به صورت رایگان است. این برنامه به ویژه برای دانشجویان بین المللی که به دنبال یادگیری برخی از زبان های محلی در تحصیل در خارج از کشور هستند، مفید است. کتابخانه را مرور کنید تا دسته ای از فلش کارت ها را در زمینه موضوعی خود بیابید و آنها را به روال مطالعه روزانه خود اضافه کنید.

موجود در: iOS و Android
 

Evernote

Evernote فراتر از یک برنامه یادداشت برداری است: این یکی از بهترین برنامه ها برای دانشجویان دانشگاه است که به شما کمک می کند همه چیز را از یادداشت های سخنرانی گرفته تا ایده های روشن پیگیری کنید.

آیا از مرور نوت بوک ها و پوشه ها برای یادداشت های مناسب خسته شده اید؟ دوره های درسی خود را سازماندهی کنید، سررسیدها را پیگیری کنید، یادداشت ها را تایپ کنید و جزوه های مربوطه، وب سایت ها و تصاویر تخته سفید را ذخیره کنید- همه در یک مکان. Evernote همچنین به شما امکان می دهد صفحات وب را برای نشانه گذاری ذخیره کنید و حتی می توانید با Google Drive و Outlook ادغام شوید.

اگر همیشه در حال فراموش کردن محل ذخیره کردن چیزها هستید، می توانید برچسب ها و متن را حتی در عکس های بارگذاری شده از یادداشت های دست نویس کلاس خود جستجو کنید. شما هرگز نگران قطع ارتباط نخواهید بود، زیرا این برنامه برنامه ریز دانشجویی حتی در حالت آفلاین نیز قابل استفاده است.

موجود در: دسکتاپ، iOS و Android
با این برنامه می توانید یادداشت های خود را در همه دستگاه های خود همگام سازی کنید.
 

The Language Lover

اپلیکیشن-رایگان-و-کاربردی-برای-دانشجویان-بین-المللی
دلایل زیادی برای یادگیری زبان جدید وجود دارد. شاید شما می خواهید به مسافرت بروید، با دوستان جدید ارتباط برقرار کنید یا فقط از یادگیری چیز جدیدی لذت ببرید. سطح تسلط فعلی شما هر چه باشد، برنامه های مطالعه ای که به طور خاص برای یادگیری زبان بصورت آنلاین ساخته شده اند می توانند به شما در پیشرفت در خارج از کلاس درس کمک کنند. اگر هدف شما این است که در سفر بعدی خود به خارج از کشور قهوه سفارش دهید یا تقریباً مسلط هستید و می خواهید شخصی با او تمرین کند، این برنامه ها کار را برای شما راحت تر می کند.
 

Duolingo

این که آیا شما برای یک ترم در خارج از کشور آماده می شوید یا به شدت در حال مطالعه زبان دوم هستید، Duolingo یک راه عالی برای یادگیری یک زبان خارجی است.

این یک پلتفرم آموزشی سرگرم کننده و مبتنی بر بازی است که در آن برای پاسخ های صحیح، مسابقه ساعت و افزایش سطح امتیاز کسب می کنید. تمرینات با واژگان و شیوه یادگیری شما سازگار است و بلافاصله بازخورد و نکاتی برای بهبود دریافت خواهید کرد. انجمن های Duolingo همچنین راهی عالی برای صحبت با دیگران در مورد سوالات زبانی خاص یا به طور کلی یادگیری زبان است.

این برنامه برای دوستداران زبان که به دنبال راهی سرگرم کننده و سریع برای تقویت مهارت های زبانی خود هستند ایده آل است. یک مطالعه نشان داده است که فقط 34 ساعت Duolingo برابر با 1 ترم دانشگاهی دوره های زبان است، و آن را به یکی از بهترین برنامه ها برای دانشجویانی که مایل به یادگیری زبان هستند تبدیل کرده است.

موجود در: دسکتاپ، iOS و Android
 

HelloTalk

آنها می گویند بهترین راه برای یادگیری یک زبان استفاده از آن با زبان مادری است و این برنامه آخرین تبادل زبان را ارائه می دهد. HelloTalk به شما این امکان را می دهد که در حین کاوش در فرهنگ های جدید و ایجاد دوستان جدید در سراسر جهان، زبان یاد بگیرید.

این برنامه میزبان یک جامعه جهانی از کاربران است که به شما کمک می کند بیش از 100 زبان را تمرین کنید. با زبان مادری ارتباط برقرار کنید که زبان خود را به شما آموزش می دهد در حالی که شما زبان خود را به آنها آموزش می دهید. چت از طریق متن، ضبط صدا، تماس صوتی، تماس تصویری و حتی ابله.

اگر دوست دارید یادگیری را با انجام دهید، HelloTalk به شما کمک می کند مهارت های زبان خود را به روشی منحصر به فرد و معتبر تمرین کنید. در ترکیب با Duolingo، این برنامه های مطالعه باعث می شود که شما در یک زمان مانند محلی صحبت کنید.

موجود در: iOS و Android
 

The Jet Setter

اپلیکیشن-رایگان-و-کاربردی-برای-دانشجویان-بین-المللی
دانشجوی دانشگاه بودن پیچیده است: برنامه کلاسی شما ممکن است به شما امکان سفر و دیدن جهان را بدهد، اما کیف پول شما را خالی میکند. خوشبختانه روشهای آگاهانه ای برای سفر در دوران دانشجویی وجود دارد. بسیاری از بهترین برنامه ها برای برنامه ریزی سفر برای دانشجویان کالج به شما کمک می کند تا قیمت ها را مقایسه کرده و با بودجه خود کار کنید، بنابراین می توانید جهان را بدون شکستن بانک به عنوان Jet Setter همچنان کاوش کنید.


TripAdvisor

اگر در حال حاضر از برنامه های بودجه بندی برای پس انداز برای سفر بزرگ بعدی یا آخر هفته خود استفاده می کنید، بارگیری برنامه نهایی برنامه ریز سفر را فراموش نکنید.

Tripadvisor میلیون ها توصیه سفر، مانند بررسی هتل ها، فعالیت های ضروری، بهترین مکان ها برای غذا خوردن و سایر جواهرات پنهان از سایر مسافران را ارائه می دهد. با استفاده از مقایسه قیمت برنامه برای اقامت و پروازها می توانید در بودجه خود باقی بمانید. ابزار برنامه ریزی به شما این امکان را می دهد تا سفرهای آینده خود را برنامه ریزی کرده و آن را بر روی نقشه تجسم کنید.

اگر عاشق تعطیلات مدرسه در مکان های جدید هستید، به دلیل نکات داخلی در Tripadvisor، سفر بعدی خود را مقرون به صرفه و پر از بهترین رستوران ها، تورها و جاذبه ها کنید.

موجود در: دسکتاپ، iOS و Android
این برنامه به زبانهای مختلف موجود است.
 

Roadtrippers

گاهی اوقات بهترین (و ارزان ترین) راه برای کشف یک مکان جدید با ماشین است. با یکی از بهترین برنامه ها برای دانشجویان کالج، با اشکال سفر به جاده بروید و جالبترین مکانهای "خارج از مسیر" را در طول مسیر پیدا کنید.

اگر ماشین دارید یا می توانید آن را اجاره کنید، از برنامه Roadtrippers برای برنامه ریزی سفر بعدی خود استفاده کنید. هنگام همکاری در نقشه مشترک با دوستان، می توانید مکانهای خاصی مانند موزه ها را جستجو کنید. هنگامی که مقصد خود را وارد می کنید، برنامه زمان سفر، ترافیک، مسافت پیموده شده و حتی هزینه گاز را محاسبه می کند. همچنین می توانید از یکی از راهنماهای سفر از پیش آماده شده آنها الهام بگیرید. این برنامه همچنین می تواند مقاصدی را در طول مسیر به شما نشان دهد که حتی نمی دانستید- مانند جاذبه های عجیب و غریب کنار جاده یا نقاط دیدنی پنهان.

موجود در: دسکتاپ، iOS و Android
این برنامه بصورت آفلاین قابل استفاده است.
 
10 روش برای آمادگی برای آزمون مهارت انگلیسی در خانه
14 سایت عالی برای شرکت در کلاس های آنلاین و رایگان که مهارت های شما را تقویت می کند

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش