دست بکار شدن دانشگاه های کشور برای آموزش های حضوری

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از موضوعات مهم امروز کشور بحث بازگشایی دانشگاه ها و موسسات آموزشی است. در آزمایشگاه ها و کارگاه ها باید نکات بهداشتی مانند تهویه مناسب و فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

گزارش میدانی حاکی از  آن است که دانشگاه هایی مانند: امیر کبیر، علامه و خواجه نصیر نشان می دهد که شرایط برای بازگشایی دانشگاه ها آماده است.

احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در سال تحصیلی جدید دروس آزمایشگاهی و عملی به صورت حضوری است زیرا این واحد ها باید حضوری برگزار شود. طوری عمل کرده ایم تا فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود و از هرگونه ازدحام جلوگیری می کنیم.

او گفت: برای دانشجویان کرونایی محلی را در نظر گرفته ایم.

صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: تاکید ما بر دروس عملی و آزمایشگاهی خواهد بود.

محسن فرهادی معاون فنی مرکز سلامت محیط وزارت بهداشت می گوید:دانشجویان چه واکسینه شده یا تزریق واکسن انجام نشده باشد رعایت نکات بهداشتی در دانشگاه ها ضروری است.

➕  بیشتر بخوانید:
چه دانشجویانی می‌توانند در دو رشته تحصیل کنند؟
صدور معافیت تحصیلی دانشجویان اینترنتی می شود

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش