13 شغل برتر که می توانید با داشتن مهارت در یک زبان خارجی دریافت کنید

ما این لیست مشاغلی را که می توانید با یک زبان خارجی بدست آورید گردآوری کرده ایم تا همه شما دوستداران زبان در خارج از کشور ایده های شغلی پیدا کنید. یافتن شغل با زبان خارجی بسیار هیجان انگیز است و گزینه های شغلی بیشتری در دنیای ترجمه وجود دارد. به عنوان یک گوینده زبان های خارجی، گزینه های شغلی شما عملاً بی پایان هستند زیرا یادگیری زبان شما را به طیف وسیعی از مهارت های مختلف مجهز می کند که شما را به یک کاندید جذاب جذاب تبدیل می کند.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

مهارتهای زبانی شما در مورد جستجوی شغل بسیار ارزشمند است و به خوبی شناخته شده است که یادگیری یک زبان جدید طیف متنوعی از فرصتهای شغلی و مسیرهای مختلف شغلی را که می توانید طی کنید ایجاد می کند. مشاغل با زبانی دیگر همیشه سودآورترین مشاغل هستند، از جمله فرصت های سفر و ملاقات با افراد جدید. علاوه بر این، مشاغلی که باید یک یا چند زبان را بدانید، مغز شما را توسعه می دهد و به شما کمک می کند تا باهوش تر شوید.

اجازه دهید ما با معرفی مشاغل برتر با داشتن مهارت های زبانی به شما انگیزه دهیم و تعدادی از مشاغل بسیاری را که می توانید با یک زبان خارجی بدست آورید به شما نشان دهیم.

1. مترجم
2. مدیر پروژه ترجمه
3. معلم/بلاگر/تولید کننده محتوا
4. نماینده خدمات مشتری
5. نماینده فروش
6. راهنمای تور
7. عامل سفر
8. مهماندار پرواز
9. پرسنل رستوران
10. محقق دانشگاهی
11. متخصص واردات
12. مدیر هتل
13. متخصص منابع انسانی
 
4 سیستم عامل آنلاین آموزش آیلتس: بهترین نمرات آزمون انگلیسی را برای پذیرش دانشگاه دریافت کنید
غل-برتر-که-می-توانید-با-داشتن-مهارت-در-یک-زبان-خارجی-دریافت-کنید
1. مترجم
 چرا این مشاغل همیشه به چند زبانه توصیه می شود؟ خوب، یکی، زیرا منطقی است که از ترجمه متون برای خود یا دوستان در زندگی شخصی خود به ترجمه معنا در حوزه حرفه ای منتقل شوید، و دو، زیرا مترجم بودن یک حرفه خوب است. شما می توانید حقوق بزرگی کسب کنید و ذهن خود را هر روز تقویت کنید.

2. مدیر پروژه ترجمه
شاید شما مایل نیستید که به دنبال واضح ترین گزینه شغلی برای افرادی باشید که دارای زبان خارجی هستند، بنابراین چرا با این بخش در ارتباط نمانید، اما مسئولیت اداری را بر عهده بگیرید؟ با این که مدیر پروژه ترجمه هستید، هنوز می توانید از زبان های خود استفاده کنید، اما با نظارت و تجدید نظر در پروژه های مختلف به جای غرق شدن در تولید یک تکلیف خاص.

3. معلم/ بلاگر/ تولید کننده محتوا
در اینجا یک گزینه شغلی دیگر با استفاده از زبان های خارجی وجود دارد که هر مشاور شغلی آن را توصیه می کند. با این حال، لازم نیست روز خود را در کلاس درس بگذرانید. امروزه روشهای مدرن زیادی برای کمک به دیگران برای توسعه مهارتهای زبانی وجود دارد. شما می توانید جلسات تدریس خصوصی و کامل را ارائه دهید.

به "آموزش زنده" علاقه ای ندارید؟ چرا یک کانال YouTube ایجاد کنید و کلاس های از پیش ضبط شده مانند انگلیسی را با لوسی برگزار کنید، یا اگر ترجیح می دهید آنلاین دیده نشوید، پادکست آموزش زبان مانند CoffeeBreak Spanish را شروع نکنید.

4. نماینده خدمات مشتری
اگر شما به سادگی عاشق گفتگو به زبان های خود هستید، چه عملی بهتر از این وجود دارد که هر روز با بومیان مناطق مختلف تلفنی صحبت کنید؟ مشاغل خدمات مشتری رضایت شما را از حل مسائل مشتریان و مشاوره موثر آنها به زبانی که ممکن است زبان مادری شما نباشد، به شما ارائه می دهد.

5. نماینده فروش
اگر زبان خارجی را آموخته اید، احتمالاً فردی مطمئن و دارای مهارت های ارتباطی عالی هستید. این بدان معناست که مشاغل فروش از نظر مشاغلی که می توانید با زبان های خارجی بدست آورید یک گزینه عالی است. شما از تماس با شرکت های سراسر کشورها، برقراری ارتباط و ایجاد مشارکت مفید لذت خواهید برد.

6. راهنمای تور
اگر نمی دانید چه شغلی را می توانید با یک زبان خارجی بدست آورید، تبدیل شدن به یک راهنمای گردشگری واقعاً سرگرم کننده است - تنها چیزی که نیاز دارید مهارت های زبانی، حافظه خوب (برای بازخوانی اطلاعات مربوط به منطقه) و شخصیتی اجتماعی است. اگر دوست ندارید از زبانهای آموخته شده خود در یک محیط رسمی استفاده کنید که مدام با اصطلاحات تجاری روبرو می شوید، این حرفه برای شماست. شما با کلمات عامیانه و نحوه صحبت کردن زبانها در دوستان و خانواده در محیطی آرام آشنا خواهید شد.

7. عامل سفر
شما به عنوان یک آژانس مسافرتی، واسطه بین مسافران تعطیلات و شرکت های تفریحی، اقامتی و مسافرتی هستید. این شغلی است که هر روز فرصتی برای استفاده از زبان های شما وجود دارد. شما باید یک کاندیدای فعال و سازمان یافته برای این نوع نقش باشید.

8. مهماندار پرواز
اگر استفاده از مهارت های زبانی برای شما به اندازه کافی هیجان انگیز نیست، چرا آن را هزاران پا در هوا انجام ندهید؟ به عنوان مباشر پرواز، شما نیازهای مشتریان ملیت های مختلف را برآورده می کنید و در نقاط مهم در طول پرواز اعلامیه های را به دو زبانه مختلف ارائه می دهید.

9. پرسنل رستوران
دانستن زبان خارجی برای کارکنان رستوران هایی که در مناطق گردشگری کار می کنند یک دارایی بزرگ است زیرا روند خدمات رسانی به مردم در تعطیلات را بسیار تسریع می کند.

10. محقق دانشگاهی
اگر نمی دانید پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه و تصمیم به ماندن در آموزش چه کار کنید، می توانید پروژه خود را وقف زبان ها کنید. مسلط بودن به یک یا چند زبان خارجی برای بررسی عمیق چگونگی تکامل یک زبان، یا تأثیر آن بر روانشناسی یک ملت و غیره ضروری است، یا شاید حوزه تمرکز شما نه خود زبانها، بلکه جنبه ای از فرهنگ دیگر باشد که مطالعه ثانویه که بیشتر آن به زبان خارجی است. برای مطالعه دقیق این موضوع به مهارتهای خواندن و نوشتن بسیار قوی نیاز دارید.

11. متخصص واردات
یک متخصص واردات، محصولات وارد شده به یک کشور را کنترل می کند و هرگونه اقلام غیرقانونی را که قوانین گمرکی خاص منطقه را نقض می کند، تشخیص می دهد. بنابراین آشنایی با چندین زبان هنگام خواندن اوراق و رمزگشایی اسناد مشکوک در مورد محتویات بسته بسیار مفید است.

12. مدیر هتل
در تأسیساتی که هر روز توسط صدها نفر از سراسر جهان مکرر انجام می شود، کارکنان هتل باید حداکثر مهارت های زبانی را در اختیار داشته باشند تا بتوانند پاسخ تعداد سوالات یا شکایات خود را به حداکثر برسانند. غالباً گردشگران از پذیرشگران در مورد مناطق خوب شهر برای بازدید، رستوران هایی که توصیه می کنند یا فعالیت های خانوادگی موجود می پرسند، بنابراین حتی مهارت های اولیه زبان در بخش گردشگری/مهمانداری بسیار مفید است.

13. متخصص منابع انسانی
ساده است: هرچه زبانهای بیشتری بلد باشید، با کاندیداهای بیشتری می توانید مصاحبه کنید. استخدام کنندگان چند زبانه نیز تمایل بیشتری به آگاهی فرهنگی دارند، که از نظر اجتناب از تبعیض نژادی که متأسفانه در دنیای شرکت های امروزی حاکم است بسیار مهم است.

 به یاد داشته باشید، اگر موفق به تسلط بر یک زبان خارجی و شرایط فنی مربوط به بخش مورد علاقه خود شوید، می توانید هر کاری را که دوست دارید انجام دهید. سایر راه هایی که می توانید با خواندن آنچه می توانید با مدرک زبان انجام دهید را مطالعه کنید.

➕ بیشتر بخوانید:
معرفی بهترین منابع برای آزمون آیلتس (IELTS)
معرفی بهترین منابع برای آزمون تافل (TOEFL)
معرفی بهترین منابع برای آزمون جی آر ای (GRE)

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
11 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش