نحوه فعالیت‌های آموزشی دانشگاه تهران اعلام شد/تعیین جزئیات شهریه دوره‌های مختلف تحصیلی

معاونت آموزشی دانشگاه تهران طی اطلاعیه‌ای نحوه فعالیت آموزشی و برگزاری کلاس‌های درسی نیم‌سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه تهران را اعلام کرد.

فعالیت‌های آموزشی و برگزاری کلاس‌های درسی نیم‌سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ طبق تقویم و برنامه اعلام‌شده از روز شنبه سه مهر ۱۴۰۰ به صورت برخط (آنلاین) و با استفاده از سامانه مدیریت یادگیری-یاددهی به نشانی elearn.ut.ac.ir آغاز خواهد شد.

همچنین نرخ مصوب شهریه در دوره های نوبت دوم، پردیسی، میهمان، سنواتی و انتقالی در مقاطع مختلف تحصیلی در سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱ نیز مشخص شد.

بر همین اساس مبلغ کل شهریه دانشجویان دکتری تخصصی نوبت دوم در گروه آموزشی علوم انسانی و علوم رفتاری در نوبت دوم حدود ۱۰۵ میلیون و مبلغ کل شهریه این مقطع در سایر گروه ها حدود ۱۲۸ میلیون تومان اعلام شده است.
نحوه-فعالیت-های-آموزشی-دانشگاه-تهران-اعلام-شد-تعیین-جزئیات-شهریه
شهریه دانشجویان دکتری عمومی دامپزشکی نوبت دوم، میهمان و انتقالی نیز به شرح ذیل است:

نحوه-فعالیت-های-آموزشی-دانشگاه-تهران-اعلام-شد-تعیین-جزئیات-شهریه
همچنین مبلغ کل شهریه دانشجویان دکتری در پردیس خودگردان کیش البرز و ارس در گروه آموزشی علوم انسانی و رفتاری نیز تعیین شده است.
نحوه-فعالیت-های-آموزشی-دانشگاه-تهران-اعلام-شد-تعیین-جزئیات-شهریه
شهریه دانشجویان کارشناسی ارشد پردیس های خودگردان در گروه علوم انسانی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ نیز تعیین شده است.
نحوه-فعالیت-های-آموزشی-دانشگاه-تهران-اعلام-شد-تعیین-جزئیات-شهریه
همچنین شهریه ثابت دانشجویان کارشناسی سنواتی، میهمان و انتقالی در گروه آموزشی علوم انسانی و علوم رفتاری، رشته های هنر  و سایر رشته ها به شرح ذیل است:
نحوه-فعالیت-های-آموزشی-دانشگاه-تهران-اعلام-شد-تعیین-جزئیات-شهریه.jpg
شهریه ثابت دانشجویان کارشناسی ارشد نوبت دوم در گروه آموزشی علوم انسانی و رفتاری برای آموزش های مجازی در گروه علوم انسانی و رفتاری نیز در جدول ذیل آمده است:
شهریه ثابت دانشجویان کارشناسی ارشد نوبت دوم
همچنین دانشگاه تهران شهریه ثابت دانشجویان کارشناسی پردیس کیش در گروه آموزشی هنر را ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، فنی مهندسی علوم پایه ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و علوم انسانی و رفتاری ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اعلام شده است.
دانشگاه تهران شهریه ثابت دانشجویان کارشناسی


➕  بیشتر بخوانید:


امتحانات سال تحصیلی جدید حضوری خواهد بود
زمان اعلام نتایج ۴ آزمون کشوری علوم پزشکی مشخص شد

پرداخت حقوق ماهیانه به دانشجویان دکتری در انتظار تخصیص بودجه


 


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 روز پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
5 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
11 ماه پیش