وزیر بهداشت دستورالعمل ویژه آموزش علوم پزشکی را اعلام می کند

به گزارش ویکی گرام، معاون آموزشی وزارت بهداشت از ارائه دستورالعمل آموزش در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از سوی وزیر بهداشت خبر داد و گفت: اولویت با آموزش حضوری است.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

دکتر ابوالفضل باقری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تا چند روز آینده وزیر بهداشت، شیوه آموزش در دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی را برای اجرا در سال تحصیلی جدید اعلام می کند.

وی افزود: این شیوه آموزش دارای چند شاخصه مهم است که یک اینکه آموزش ها به صورت ترکیبی ارائه می شود و ارجحیت با آموزش حضوری است.

معاون آموزشی وزارت بهداشت یادآور شد: نکته دوم این است که تاکید داریم تمام درس ها و رشته هایی که به آزمایشگاه و عرصه نیاز دارد، باید به صورت حضوری برگزار شوند.

باقری خاطرنشان کرد: نکته سوم درباره آزمون ها است. تمام آزمون های دانشگاه های علوم پزشکی به صورت حضوری و روش الکترونیک برگزار می شود.

وی اضافه کرد: در حال حاضر برای بازگشایی کامل دانشگاه ها باید هماهنگی در زمینه خوابگاه ها صورت گیرد که این موضوع با هماهنگی معاونت دانشجویی و فرهنگی در حال انجام است و تمهیداتی دیده شده که با رعایت پروتکل های بهداشتی خوابگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

معاون آموزشی وزارت بهداشت درباره وضعیت آموزش دانشجویان جدیدالورود به دانشگاه های علوم پزشکی گفت: آموزش دانشجویان جدیدالورود به احتمال زیاد مجازی خواهد بود اما هر دانشجو در ترم جدید باید حداقل در روزهایی که مشخص می شود جهت آشنایی با دانشگاه و دروس آزمایشگاهی و عملی در دانشگاه حضور پیدا کند.

وی درباره همکاری با وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی گفت: معاونت بهداشتی وزارت بهداشت هماهنگی لازم برای واکسیناسیون دانشجویان را با وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی انجام می دهد اما از نظر پروتکل های بهداشتی دانشگاه های وزارت علوم ضوابط خود را اعلام می کنند.

➕ بیشتر بخوانید:
دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه حضور می‌یابند
جذب سربازان امریه در دستگاه های دولتی از دیپلم تا دکتری

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 روز پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
5 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
11 ماه پیش