ورود به کدام دانشگاه ها در کانادا راحت تر است؟

دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل در دانشگاه های کانادا همیشه نگران هستند که آیا دانشگاه ها به آنها پذیرش ارائه می دهند یا خیر. این امر به این دلیل است که بسیاری از دانشگاه ها در کانادا نرخ پذیرش کمتری دارند اگرچه سیاست پذیرش باز دارند. برای کمک به شما در این زمینه، ما این مقاله را در مورد دانشگاه های کانادا با نرخ پذیرش بالا نوشته ایم.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

یکی دیگر از دلایلی که دانشجویان بین المللی برای تحصیل به کانادا می آیند این است که این کشور یکی از امن ترین مناطق برای زندگی در جهان است. فارغ التحصیلان موسسات کانادایی بسیار مورد توجه هستند و مدارکی که موسسات در کانادا ارائه می دهند در سطح جهانی شناخته شده است.

بنابراین، اگر مایل به تحصیل در کانادا هستید و می خواهید دانشگاهی باشد که درخواست شما را در نظر بگیرد و بدون تأخیر پذیرش را ارائه دهد، این مقاله لیستی از دانشگاه های کانادا با نرخ پذیرش بالا را در اختیار شما قرار می دهد.

نرخ پذیرش یک موسسه، نرخ پذیرش موقت متقاضیان در موسسه است. با تقسیم تعداد کل متقاضیان با استفاده از تعداد کل متقاضیان پذیرفته شده محاسبه می شود. دانشجویان همیشه باید قبل از ارسال درخواست ها، به دنبال میزان پذیرش موسسه مورد نظر خود باشند.

کدام دانشگاه دارای بالاترین میزان پذیرش در کانادا است؟
دانشگاه کانادا که دارای بالاترین میزان پذیرش است، دانشگاه لتبریج با میزان پذیرش 93 است. ساده ترین دانشگاه کانادا برای ورود به دانشگاه براندون است. از دیگر دانشگاه های کانادا که ورود به آنها بسیار آسان است می توان به دانشگاه های زیر اشاره کرد:
◾️ Université de Saint-Boniface
◾️University of Guelph
◾️University Mennonite Canadian
◾️Memorial University of Newfoundland
◾️University of Saskatchewan
◾️University of Manitoba

میزان پذیرش یک موسسه از بسیاری جهات بر پیشنهاد پذیرش تأثیر می گذارد. اگر میزان پذیرش یک دانشگاه کم باشد، نشان می دهد که موسسه دارای سیاست پذیرش انتخابی است و به همین دلیل تعداد کمتری به متقاضیان پذیرش پیشنهاد می شود. میزان پذیرش یک موسسه تا حدودی کیفیت دانشگاه را تعیین نمی کند. این به این دلیل است که نرخ پذیرش به عنوان معیاری برای انحصار یک موسسه عمل می کند.
 

توصیه های کارشناسان پذیرش در دانشگاه های خارجی برای یک اپلای موفق
نحوه درخواست به دانشگاه های جهان و نکاتی مهم برای اخذ پذیرش در سال 2021-2022
کشورها و دانشگاههایی که برای بورس و برنامه های پذیرش به آیلتس یا تافل نیازی ندارند


 


ورود-به-کدام-دانشگاه-در-کانادا-راحت-تر-است
13 دانشگاه کانادا با نرخ پذیرش بالا
درخواست تحصیل در دانشگاه های کانادا همیشه آسان نیست زیرا ممکن است به شما اجازه پذیرش داده نشود. این به این دلیل است که برخی از دانشگاه ها نرخ پذیرش پایینی دارند. به این معنی که آنها برای تعداد زیادی از متقاضیان پذیرش ارائه نمی دهند.

با این حال، موسساتی وجود دارند که پذیرش تعداد زیادی از متقاضیان داخلی و بین المللی را ارائه می دهند. این دانشگاه ها دارای نرخ پذیرش بالایی هستند. بنابراین، در زیر لیستی از دانشگاه های کانادا با نرخ پذیرش بالا آمده است:
◾️دانشکده مدیریت تورنتو
◾️دانشگاه نیوبرانزویک
◾️دانشگاه ویلفرد لوریر
◾️دانشگاه لیک هد
◾️دانشگاه رایرسون
◾️دانشگاه گلف
◾️دانشگاه مونترال
◾️دانشگاه کنکوردیا
◾️دانشگاه ساسکاچوان
◾️دانشگاه کارلتون
◾️دانشگاه بریتیش کلمبیا
◾️دانشگاه واترلو
◾️دانشگاه مک گیل
◾️دانشکده مدیریت تورنتو
 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش