دانشگاه های استرالیا بدون هزینه درخواست Application Fee برای دانشجویان بین المللی

همانطور که همیشه می گویم، www.wikigeram.com اینجاست تا رویای شما برای تحصیل در خارج از کشور را به واقعیت تبدیل کند در حالی که تنها کمترین هزینه را صرف می کنید.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

هزینه های درخواست اغلب  از مشکلاتی است که دانشجویان بین المللی هنگام جستجوی دانشگاه های خارج از کشور با آنها روبرو می شوند. این باعث شد که اخیراً تمرکز نوشتاری را به پرداختن به مسائل مربوط به هزینه های اپلای اختصاص دهیم. 

از آنجا که برخی از دانشجویان نیمی از پس انداز خود را برای هزینه های درخواست هزینه کرده اند و ما نمیتوانیم تصمیم بگیریم دانشگاه ها از پرداخت هزینه درخواست خودداری کنند، اما این قدرت را داریم که شما را از سایر دانشگاه هایی که هزینه ای برای درخواست برنامه دریافت نمی کند مطلع کنیم.

در اینجا، در مورد دانشگاههای استرالیا بدون هزینه درخواست برای کسانی که مایل به تحصیل در استرالیا هستند صحبت خواهیم کرد.

استرالیا به مدت طولانی مقصد زیبایی برای دانشجویان بین المللی بوده است، به همین دلیل تعداد دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل در استرالیا افزایش یافته است. همچنین چندین برنامه بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد، شاید بورسیه های بین المللی بیشتر از دیگر کشورها باشد.

اینکه چرا تصمیم گرفتم در مورد دانشگاههایی که هزینه درخواست در استرالیا ندارند، بنویسم به این دلیل است که بسیاری از دانشگاههای استرالیا هزینه درخواست را دریافت می کنند و با این کار، دانشجویان بین المللی هزینه زیادی را برای درخواست این دانشگاه ها هزینه می کنند.

اگر دانشگاهی که تصمیم گرفته اید هزینه های درخواست را بپردازد و بودجه لازم برای پرداخت آن را دارید، من به شما توصیه می کنم که پیش بروید، اما تمرکز من در اینجا دانشجویان بین المللی هستند که هنوز در حال بررسی هستند و هنوز مطمئن نیستند کدام دانشگاه برای درخواست دهند.

در چنین مواردی، چنین دانشجویی متوجه می شود که هزینه زیادی را صرف درخواست چندین دانشگاه می کند و شاید هم همه او را رد می کنند. بنابراین توصیه می کنم اگر هنوز از دانشگاه مورد نظر خود مطمئن نیستید یا حتی اگر مطمئن هستید اما برای اولین بار درخواست داده اید، برای جلوگیری از هدر رفتن مقدار زیادی از برنامه، ابتدا برای دانشگاه هایی که هیچ هزینه ای ندارند درخواست دهید. پاسخی که از این دانشگاه ها می گیرید به شما در تصمیم گیری کمک می کند.

با این وجود، این دانشگاه هایی که هیچگونه هزینه ای برای درخواست ندارند، بسیار خوب هستند، بسیار بهتر از برخی دیگر که هزینه دریافت می کنند. ما به هیچ وجه طرفدار هیچکدام از آنها نیستیم، اما شما شخصاً می توانید نظرات آنها را به صورت آنلاین بخوانید تا قضاوت بهتری داشته باشید.
 
دانشگاههای بدون شهریه در استرالیا برای دانشجویان بین المللی
چگونه می توان برنامه مناسب برای تحصیل در استرالیا را انتخاب کرد؟
/دانشگاه-های-استرالیا-بدون-هزینه-درخواست-application-fee-برای-دانشجویان-بین-المللی
دانشگاه RMIT
دانشگاه RMIT می تواند در اینجا عجیب باشد اما دلیلی دارد که اینجا باشد. دانشگاه هیچ هزینه ای برای درخواست نمی پردازد مگر اینکه متقاضی از هر یک از کشورهای زیر آمده باشد.
آنگولا
بروندی
بنین
بورکینافاسو
بوتسوانا
جمهوری آفریقای مرکزی
ساحل عاج
کامرون
کنگو، جمهوری
کومور
کیپ ورد
جیبوتی
الجزایر
مصر
اریتره
صحرای غربی
اتیوپی
گابن
غنا
گینه
گامبیا
گینه بیسائو
گینه استوایی
کنیا
لیبریا
لیبی
لسوتو
مراکش
ماداگاسکار
مالی
موزامبیک
موریتانی
مالاوی
مایوت
نامیبیا
نیجر
نیجریه
رواندا
سودان
سودان جنوبی
سنگال
سنت هلنا
سیرا لئون
سومالی
سائوتومه و پرینسیپ
سوازیلند
چاد
رفتن
تونس
تانزانیا
اوگاندا
کنگو، جمهوری دموکراتیک
زامبیا
زیمبابوه

توجه: اگرچه هزینه برنامه قابل استرداد نیست ؛ اگر برای پذیرش در نظر گرفته شده اید و پذیرش را دریافت کردید، این پول به هزینه شهریه شما واریز می شود.

دانشگاه استرالیای جنوبی
دانشگاه استرالیا جنوبی هیچ گونه هزینه ای برای برنامه های آنلاین دریافت نمی کند و بدیهی است که همه دانشجویان بین المللی مطمئناً به صورت آنلاین درخواست خواهند کرد.

دانشگاه استرالیای جنوبی به عنوان یکی از دانشگاه های استرالیا بدون هزینه درخواست، یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در ایالت استرالیا جنوبی استرالیا است. این یکی از اعضای موسس شبکه فناوری دانشگاه های استرالیا است و بزرگترین دانشگاه در جنوب استرالیا با تقریباً 32000 دانشجو است.

دانشگاه چارلز داروین
هنگام درخواست آنلاین، دانشگاه چارلز داروین هیچگونه هزینه ای را درخواست نمی کند و می توانید درخواست خود را تا آخرین فرصت خود در وب سایت تکمیل کنید.

دانشگاه نوتردام
دانشگاه نوتردام، استرالیا، هر متقاضی را به صورت جداگانه در نظر می گیرد، بنابراین روند پذیرش، مانند تجربه تحصیل در نوتردام، بر روی تمام افراد متمرکز شده است.

دانشگاه هیچگونه هزینه ای برای درخواست ندارد و می توانید مستقیماً به دانشگاه مراجعه کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل در این زمینه می توانید با ما تماس بگیرید و ما با کمال میل به شما کمک خواهیم کرد.

این دانشگاهها هستند که ما توانستیم آنها را بدون هیچ گونه هزینه ای برای درخواست در استرالیا پیدا کنیم و امیدوارم این تا حد زیادی مفید باشد. اگر در این مورد سوالی دارید، از طریق کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.
 
تحصیل در دانشگاه های استرالیا با حداقل نمره آیلتس
معیارهای واجد شرایط بودن برای اخذ پذیرش و تحصیل در استرالیا

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش