راهنمای ثبت نام لاتاری و پاسخ به مهمترین پرسش ها درباره لاتاری گرین کارت 2023

ثبت نام لاتاری 2023 از 6 اکتبر 2021 ( ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ) ساعت 20:30  آغاز و به مدت یک ماه ادامه دارد. در اطلاعیه های سایت لاتاری آمده است که ثبت نام لاتاری گرین کارت 2023 طبق روال هر سال انجام خواهد شد و شیوع کرونا ویروس در فرایند ثبت نام تاثیری ندارد. نتایج لاتاری 2023 آمریکا در اوایل ماه مه 2022 یعنی اواسط اردیبهشت 1401 اعلام خواهد شد. 

برای مطرح کردن سوالاتتون و آشنایی با مراحل لاتاری از ثبت نام تا وقت سفارت پیج لاتاری گرین کارت را در اینستا گرام دنبال کنید

چرا لاتاری؟
برای مهاجرت و زندگی در ایالات متحده آمریکا راههای زیادی وجود دارد. اما هر کدام از این راهها سختی ها خاص خودش را دارد. شاید یکی از راه های راحت شرکت در لاتاری گرین کارت ایالات متحده آمریکا باشد.

براساس قوانین ایالات متحده آمریکا، هر سال وزارت امورخارجه این کشور برنامه ویزای گونه‌گونی را اجرا می کند. براساس این برنامه هر سال ۵۰ هزار ویزای اقامت دائم برای افراد کشورهایی که میزان مهاجرت کمتری به ایالات متحده آمریکا دارند، فراهم می شود.

لاتاری گرین کارت بین کسانی که قصد آمدن به ایالات متحده آمریکا را دارند، بسیار محبوب است چون عملا برای موفقیت در آن هزینه ای لازم نیست و فرد تنها اگر خوش شانس باشد و اطلاعات خودش را درست وارد کند، می تواند امیدوار باشد در صورت پذیرفته شدن، با ارایه مدارکی که اعلام کرده، به ایالات متحده آمریکا بیاید. از سوی دیگر به نسبت مثلا ویزای مهاجرتی که معمولا طولانی است، کسانی که در از طریق لاتاری گرین کارت به ایالات متحده آمریکا می آیند، عملا ظرف حدود دو سال بعد ثبت نام، به ایالات متحده آمریکا می رسند.

شرایط شرکت در لاتاری  گرین کارت 2023
◾️محدودیت سنی ندارد.کودکان در فایل پدر و مادر آورده می شوند
◾️افراد باید حداقل مدرک تحصیلی دیپلم داشته باشند
◾️کسانی که دیپلم ندارند، اگر در پنج سال اخیر، دو سال سابقه کار داشته باشند می توانند شرکت کنند
◾️افراد متاهل می توانند بصورت خانوادگی یا هرکدام جدا (البته با ذکر همسر در فایل خود) تقاضا کنند. توجه کنید که فرزندان زیر ۲۱ سال و ازدواج نکرده هم شرکت داده می شوند.
◾️افراد مجرد بین ۱۷ تا ۲۱ سال که دیپلم دارند می توانند مستقل و با خانواده تقاضا بدهند (سه شانس خواهند داشت: فایل خودشان، فایل پدر و مادرشان)
◾️ اگر به عنوان ایرانی ثبت نام می کنید حتما باید متولد ایران باشید.

کجا ثبت نام کنیم؟
سایت رسمی لاتاری www.dvlottery.state.gov تنها مرجع رسمی ثبت نام است. ثبت نام در این سایت رایگان است.
در زیر ادامه از سوالات مطرح شده درباره لاتاری گرین کارت و پاسخ های وزارت امورخارجه ایالات متحده آمریکا را نقل کرده ایم:

◾️سوال: من دانشجوی سابق بیولوزی هستم که از داتشگاه اخراج شدم ( با اینکه درسم تموم شده بود ) و به من مدرک اتمام تحصیلات داده نشد میخواستم بدونم برای شرکت در لاتاری باید مدرک تحصیلی خودم رو دیپلم ذکر کنم یا همون مدرک کارشناسی؟
جواب: با سلام. شما باید آخرین مدرک تحصیلی معتبر خودتون رو درج کنید. ممنون

◾️سوال:  در بخش متاهل و مجرد و بیوه و مطلقه گزینه متاهل دو تا شرایط گذاشته یکی اینکه وضعیت چی را مشخص کرده دو نوع متاهلی گذاشته!
جواب: در بخش وضعیت تاهل شما باید وضعیت تاهل در حال حاضر خودتون رو قید کنید. اگر ازداج کردین، باید بنویسید متاهل و در بخش همسر باید مشخصات همسرتون رو کامل وارد کنید. بخش همسر از شماره ۱۳ ای تا ۱۳ اچ است که عکسشون رو هم باید آپ لود کنید.

◾️سوال:  آیا میزان تحصیلات شانس برنده شدن رو بالا میبره؟
جواب: حداقل میزان تحصیلات ۱۲ سال تحصیل از ابتدایی تا دبیرستانه و همه یکسان شانس دارن و شانس کسی که مدرک بالا داره بالاتر نمیره.

◾️ سوال:  لطفا من را راهنمایی کنید که چطور شماره ۸ (آدرس) رو پر کنم. فامیل پسر من با من یک حرف فرق داره، چطور بنویسم.
جواب: آدرس محل سکونتتون رو باید دقیق بنویسید. اسم و فامیل را همانطور که در پاسپورت یا مدرک شناسایی معتبر درج شده بنویسید

◾️ سوال:  اگر فردی تغییرات شناسنامه ای در سالهای اخیر داشته باشد مثلا تغییر نام پدر. این چه مشکلاتی رو میتونی تو مهاجرت از لحاظ تطبیق مدارک تحصیلی قبلی با مدارک پاسپورتی و احراز هویتی دیگر ایجاد کنه؟ البته در صفحه توضیحات شناسنامه ام همه چیز نوشته شده است.
جواب: همه مشخصات را عین مشخصات درج شده در پاسپورتتون وارد کنید.

◾️ سوال: سلام آيا كسي كه هنوز گذر نامه نداره (مشمول هستش )مي تونه ثبت نام كنه؟
پاسخ : خیر

◾️ سوال: درفرم ثبت نام فقط جای نام یک همسر وجود داره اگه کسی از همسرش جدا شده و همسر دیگه ای گرفته باشه تکلیف چیه در حالی که جای اسم یک همسر وجود داره؟
پاسخ: برای ثبت نام اولیه اسم همسر فعلی رو باید بنویسید.

◾️ سوال: آیا حداقل سن برای شرکت در قرعه کشی گرین کارت وجود دارد؟
پاسخ: خیر، اما شرط داشتن مدرک پایان دبیرستان و یا دو سال سابقه کار برای درخواست کننده اصلی در زمان ارائه درخواست الزامی است.

◾️سوال: من در ایالات متحده آمریکا هستم، آیا می توانم وارد قرعه کشی گرین کارت شوم؟  
بله.

◾️ سوال:آیا من فقط می توانم یک بار در طول مهلت ثبت نام، ثبت نام کنم؟
پاسخ: بله، تنها یک نوبت ثبت نام مجاز می داند. اگر شما بیش از یک بار نام نویسی کنید، درخواست شما مردود می‌شود اما اگر در فایل پدر و مادر یا همسرتان باشید، مشکلی نیست.

◾️ سوال: آیا من و همسرم می توانیم جدا جدا اقدام کنیم؟
پاسخ: بله، یک زن و شوهرمی توانند مستقلا اقدام کنند اما باید حتما دیگری را در فایل خودشان ذکر کنند تا اگر یکی از آن دو موفق شود، همسرش هم پذیرفته شود

◾️ سوال: کدام کدام عضو خانواده ام را باید در فرم  وارد کنم؟
پاسخ: همسر؛ شما باید نام همسر(زن یا شوهر) خود را، بی توجه به اینکه آیا او با شما زندگی می کند یا نه و اینکه آیا قصد مهاجرت به ایالات متحده آمریکا دارد یا نه، قید کنید. اگر شما به طور قانونی جدا شده اید، نباید نام همسر خود را در فرم تقاضا قرار دهید. اگر شما مطلقه هستید و یا همسرتان درگذشته است نباید نام همسر قبلی خود را قید کنید.   

فرزندان؛ شما باید نام همه فرزندان زنده خود را که در زمان تنظیم فرم ثبت نام قرعه کشی مجرد و زیر ٢١ سال هستند، حتی اگر آنها دیگر با شما زندگی نمی کنند، درج کنید.

توضیح - والدین و خواهر و برادر شرکت کنندگان در قرعه کشی گرین کارت به عنوان وابسته اقدام کننده گرین کارت دریافت نخواهند کرد و بنا بر این نباید نام آنها را در فرم درخواست شرکت درج کنید.

◾️سوال: آیا شخص دیگری هم می تواند فرم را برای من پر کند؟
پاسخ: بله. اما بهتر است خودتان پر کنید که اطلاعات دقیقتر پر شود.
شرکت کنندگان باید شماره تاییدیه خود را حفظ کنند تا بتوانند وضعیت پرونده خود را در بخش بررسی وضعیت پرونده(Entrant Status Check) در www.dvlottery.state.gov چک کنند.

◾️ سوال: من پیش از این برای دریافت ویزای مهاجرتی از روشی دیگر اقدام کرده ام، آیا می توانم برای قرعه کشی گرین کارت هم اقدام کنم؟
پاسخ: بله

◾️ سوال: آیا من می توانم فرم درخواست شرکت را ذخیره کرده و بعدا تکمیل کنم؟ 
پاسخ: خیر. برای تکمیل فرم فقط ۶۰ دقیقه وقت دارید. پس پاسپورت و سایر مدارک را آماده کنید که وقت تان حرام نشود.

◾️ سوال: من بارها ایمیل گرفته ام که برنده لاتاری شده ام. درست است؟
پاسخ: خیر. وزارت خارجه به کسی برای برنده شدن ایمیل نمی زند. شما یکسال بعد باید شماره کد تان را در سایت www.dvlottery.state.gov  وارد کنید. اگر برنده شدید، بعد به شما گفته می شود چه باید بکنید.

◾️سوال: آیا از وزارت امور خارجه اطلاعاتی از طریق پست یا پست الکترونیکی دریافت خواهم کرد؟
پاسخ: وزارت امور خارجه نامه ای به شما نخواهد فرستاد

◾️ سوال: من در ایالات متحده هستم. اگر انتخاب بشوم، آیا میتوانم وضعیت خود را از طریق اداره تابعیت و مهاجرت ایالات متحدهتغییر بدهم؟
پاسخ: بله.

◾️ سوال: اگر انتخاب بشوم، تا چه زمانی فرصت دارم تا برای دریافت روادید اقامت دائم اقدام کنم؟
پاسخ:  اگر برای برنامه قرعه کشی ویزای ۲۰۱۷ انتخاب شوید تنها طی سال مالی ۲۰۱۷ یعنی از ١ اکتبر ۲۰۱۶ تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۷ میتوانید برای دریافت روادید اقدام کنید.

◾️ سوال: در صورت مرگ یکی از انتخاب شدگان ، پرونده او چه میشود؟
پاسخ: اگر فرد انتخاب شده در هر مرحله ای قبل از سفرش به ایالات متحده آمریکا فوت کند، پرونده او به صورت خودکار حذف خواهد شد. همسر و فرزندان واجد شرایط وی نیز دیگر نمی‌توانند ویزای اقامتی دائم را دریافت کنند.

◾️ سوال: شرکت در برنامه قرعه کشی ویزای اقامت دائم چقدر هزینه دارد؟
پاسخ: در حال حاضر برای ارسال درخواست الکترونیکی قرعه کشی هزینه ای دریافت نمیشود. اما، چنانچه انتخاب بشوید و برای ویزای اقامتی دائم تقاضا کنید باید کلیه هزینه های لازم برای صدور روادید را در زمان درخواست روادید  و مصاحبه مستقیماً به صندوق کنسولی سفارتخانه و یا کنسولگری ایالات متحده آمریکا پرداخت کنند.

◾️سوال:چه تعداد ویزای مهاجرتی در سال 2023 صادر میشود و سهمیه بندی منطقه ای و کشوری آن چگونه است؟
پاسخ:اداره تابعیت و مهاجرت ایالات متحده هرساله براساس فرمولی که در بند ۲۰۳ (c) قانون مهاجرت و تابعیت تعریف شده سهمیه های سالانه را تخصیص میدهد. اداره تابعیت و مهاجرت ایالات متحده هنگامیکه محاسبات مربوطه به پایان رسید این سهمیه ها را اعلام میکند. میزان ویزاهایی که به هر کشور تخصیص مییابد به محدودیتهایی است که برآن منطقه جغرافیایی اعمال شده است، وابسته است.تعداد متقاضیان کشورها و اینکه چه تعداد از متقاضیان مجاز به اخذ ویزا هستند نیز بر این سهمیه بندی ها تاثیر گذار است. بر این اساس اتباع هیچ کشوری حائز بیش از ٧ درصد از سهمیه کل ویزاهای مهاجرتی نخواهند شد.

◾️سوال:الزامات تحصیلاتی و مهارتهای شغلی کدام است؟
پاسخ: قوانین و مقررات مهاجرتی ایالات متحده مقرر می دارد که هر شرکت کننده قرعه کشی گرین کارت باید دست کم دارای مدرک تحصیلی پایان دبیرستان یا معادل آن و یا طی پنج سال گذشته و در زمینه شغلی که دست کم به دو سال آموزش و سابقه کار نیاز دارد، دارای دو سال سابقه کار باشد. "مدرک تحصیلی پایان دبیرستان و یا معادل آن" به تکمیل موفقیت آمیز دوازده سال تحصیل در مقطع ابتدایی و دبیرستان در ایالات متحده و یا تکمیل موفقیت آمیز آموزشهای رسمی ابتدایی و دبیرستان، که قابل مقایسه با دوره دبیرستان در ایالات متحده باشد، در کشوری دیگر، تعریف می شود. تنها آموزشهای رسمی تحت پوشش این تعریف قرار می گیرند، آموزشهای از راه دور و مدارک معادل(مانند دیپلم کلی عمومی G.E.D.) مورد قبول نیستند. مدارک تایید کننده تحصیلات و یا سابقه کار باید در زمان مصاحبه ویزا به مامور کنسولی ارائه شوند.

چنانچه شما واجدشرایط تحصیلی یا کاری مندرج در این دستورالعمل شناخته نشوید، در زمان مصاحبه تقاضانامه شما رد خواهد شد و هیچ ویزایی به شما یا اعضای خانواده شما تعلق نخواهد گرفت.

◾️ سوال: کدام مشاغل واجد شرایط برنامه قرعه کشی گرین کارت هستند؟ 
پاسخ: پایگاه اطلاعات وزارت کار ایالات متحده (DOL)O*Net OnLine برای بررسی سابقه کاری متقاضیان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

www.onetonline.org سوابق کاری را در پنج "گروه شغلی" تقسیم بندی می کند. اگر چه مشاغل بسیاری در تارنمای وزارت کار درج شده اند، همه مشاغل شرایط لازم برای قرعه کشی گرین کارت را کسب نمی کنند. شما برای اینکه برای قرعه کشی گرین کارت از نظر کاری واجد شرایط شوید، باید در پنج سال گذشته، دو سال سابقه کاری در زمینه یکی از مشاغل گروههای شغلی ۴ یا ۵ را، که در بازه آمادگی شغلی خاص و بالاتر درجه بندی شده است، داشته باشد.

چنانچه شما واجدشرایط تحصیلی یا کاری مندرج در این دستورالعمل شناخته نشوید، در زمان مصاحبه تقاضانامه شما رد خواهد شد و هیچ ویزایی برای شما یا اعضای خانواده شما صادر نخواهد شد.

نحوه تکمیل فرم: 
١. نام کامل – نام خانوادگی/فامیلی، نام کوچک، نام میانی  - دقیقا آنگونه که در گذرنامه نوشته شده است.  
٢. تاریخ تولد – روز، ماه، سال
٣. جنسیت – مرد یا زن
۴. شهر محل تولد شما
۵. کشور محل تولد شما – نام کشور محل تولد شما باید نام کنونی کشوری باشد که در آن متولد شده اید.
۶. کشور مجاز یا مورد تایید در برنامه قرعه کشی – کشور واجد شرایط شما معمولاً همان کشور محل تولدتان است. کشور واجد شرایط شما ارتباطی به محل زندگیتان ندارد. اگر شما در کشوری متولد شده اید که واجد شرایط شرکت در برنامه قرعه کشی ویزا نمی‌باشد، می‌توانید با مراجعه به دستورالعمل های بالا، امکان انتخاب کشور دیگری را به عنوان کشور عهده دار خود بررسی نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشور عهده دار، لطفاً به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

 ۷. عکس (های) ضمیمه درخواست – عکس های اخیر از خودتان، همسرتان و کلیه فرزندانتان که نامشان در فرم نام نویسی درج شده است. برای توضیحات بیشتر درمورد مشخصات ترکیبی و فنی به بخش «ارسال عکس دیجیتال» مراجعه کنید. نیازی به ارسال عکس همسر یا فرزندی که خود شهروند ایالات متحده آمریکا است یا دارای اقامت قانونی ایالات متحده است وجود ندارد حال آنکه ارسال این عکس ها منعی ندارد.

 عکس های گروهی پذیرفته نخواهند شد؛ برای هر شخص باید عکس جداگانه ارسال کنید. در صورت انجام هرگونه ویرایش در عکس، ارسال عکس های قدیمی و یا عدم انطباق عکس ها با الزامات توضیح داده شده، امکان این وجود دارد که درخواست شما مردود شود و یا اینکه برای شما ویزا صادر نشود. برای اطلاعات بیشتر به بخش «ارسال عکس دیجیتال» مراجعه کنید.

٨. آدرس پستی – شامل

سطر اول آدرس،

سطر دوم آدرس،

شهر/شهرک، منطقه/روستا/استان/ایالت،

کد پستی/زیپ کد

 کشور

۹. کشوری که هم اکنون در آن زندگی می‌کنید

١٠. شماره تلفن (اختیاری)

 ١١. نشانی پست الکترونیکی (ایمیلی) که به آن دسترسی مستقیم دارید. درصورتی پذیرش در قرعه کشی ، هنگامی که با استفاده از گزینه Entrant Status Check   از وضعیتتان مطلع می شوید ایمیلی از وزارت امورخارجه ایالات متحده آمریکا دریافت خواهید کرد که در آن جزئیات مصاحبه ویزای مهاجرتی شما را اعلام خواهد شد. وزارت امورخارجه هرگز ایمیلی مبتنی بر پذیرش یا مردودی در قرعه کشی به شما نمی فرستد . برای اطلاعات بیشتر به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

١٢. بالاترین میزان تحصیلات شما تا کنون:  ( ١) دبستان، ( ٢) دبیرستان، بدون اخذ مدرک، ( ٣) دبیرستان با اخذ مدرک، ( ۴) آموزشگاه حرفه ای، ( ۵) گذراندن تعدادی از واحدهای دوره لیسانس، ( ۶) مدرک دانشگاهی، ( ۷) گذراندن تعدادی از واحدهای دوره فوق لیسانس، ( ٨) مدرک فوق لیسانس، ( ۹) گذراندن تعدادی از واحدهای دوره دکترا و ( ١٠) مدرک دکترا. برای اطلاعات بیشتر به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

 ١٣. وضعیت کنونی تاهل : مجرد، متاهل، طلاق گرفته، بیوه، متارکه قانونی. ]درصورت تاهل[ نام، تاریخ تولد، جنسیت، شهر/روستای تولد و کشور تولد همسرتان را به همراه عکس همسرتان با همان مشخصات مشابه عکس خودتان وارد کنید.

خودداری از ذکر نام همسر موجب رد شدن شدن درخواست ویزای متقاضی اصلی در زمان مصاحبه خواهد شد. اگر حتی بنا دارید از همسرتان متارکه کنید می‌بایست مشخصات همسرتان را در فرم ها ذکر کنید. همسری که شهروند ایالات متحده آمریکا است و یا دارای اقامت قانونی ایالات متحده است نیازی به دریافت ویزای مهاجرت ندارد درحالیکه منعی برای درج نام آنها در فرم وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد اعضای خانواده به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

 ١۴. تعداد فرزندان – نام، تاریخ تولد، جنسیت و محل تولد تمامی فرزندانی که سن آنها کمتر از ٢١ سال است و ازدواج نکرده اند صرفنظراز اینکه با شما زندگی میکنند و یا قصد همراهی با شما یا پس از مهاجرت شما به ایالات متحده آمریکا را دارند را ذکر کنید. برای هر کدام از فرزندانتان عکس های جداگانه با مشخصات مشابه به عکس خودتان ارسال کنید.  

 تعداد فرزندان – نام، تاریخ تولد و محل تولد همسر و تمامی فرزندان و فرزندخوانده ها و فرزندان همسرتان که سن آنها کمتر از ٢١ سال بوده و ازدواج نکرده اند باید در درخواست شما ذکر گردد، حتی اگر شما قانوناً از پدر یا مادر آن فرزند خود جدا شده اید و همسر شما و فرزندتان دیگر با شما زندگی نمی‌کنند و/یا قصد ندارند تا به همراه شما به ایالات متحده مهاجرت کنند. برای هرکدام از فرزندانتان عکسی مطابق با مشخصاتی مشابه عکس خودتان ارسال نمایید.

دقت کنید که نام تمام موارد زیر را وارد نمایید:

تمام فرزندان طبیعی تان که در قید حیات می باشند.

تمام فرزندانی که قانونا به فرزندی قبول کرده اید و در قید حیات می باشند؛ و ،

تمام فرزند خوانده هایی که در زمان پر کردن فرم ثبت نام مجرد و زیر ۲۱ سال هستند حتی اگر شما قانوناً از پدر یا مادر آن فرزند خود جدا شده اید و همسر شما و فرزندتان دیگر با شما زندگی نمی‌کنند و/یا قصد ندارند تا به همراه شما به ایالات متحده مهاجرت کنند.

 فرزندان متاهل شما و فرزندانی که بیشتر از ٢١ سال سن دارند، نمی‌توانند در درخواست قرعه کشی شما نام نویسی شوند. اما، قانون محافظت از وضعیت فرزندان، در برخی شرایط فرزندان را در مقابل از دست دادن شرایط لازم برای دریافت ویزا بواسطه افزایش سن (رد شدن از مرز ٢١ سال) محافظت می کند. اگر فرم ثبت نام شما برای شرکت در قرعه کشی قبل از ٢١ سالگی فرزندنتان ارسال شود، و قبل از صدور ویزا فرزند شما به ٢١ سالگی برسد، قوانین مربوط به افراد زیر ٢١ سال در مورد فرزند شما صادق می شود.

فرزندی که اکنون شهروند یا ساکن قانونی ایالات متحده است واجد شرایط برای شرکت در قرعه کشی و دریافت این روادید نیست، و منعی برای وارد کردن یا حذف نام او در فرم تقاضای والدین برای شرکت در قرعه کشی وجود ندارد.

خودداری از ذکر اسامی کامل فرزندان واجد شرایط، موجب مردود شدن درخواست متقاضی اصلی و رد شدن تمامی ویزاهای افراد ذکر شده در درخواست در هنگام مصاحبه ویزا خواهد شد.


ثبت نام قطعی و مطمئن در لاتاری 2023
به پاس اعتماد شما همراهان عزیز و همیشگی ویکی گرام، امسال هم برای ثبت نام لاتاری گرین کارت 2023 آمریکا در خدمتتان هستیم. 

با توجه به حجم بالای متقاضیانی که قصد دارند فرآیند ثبت نام را به کارشناسان ما بسپارند و نیز به درخواست خود متقاضیان عزیز از امروز رزرو ثبت نام لاتاری در دسترس شما دوستان قرار دارد.

به این ترتیب کافیست بر اساس لیست اطلاعات مورد نیاز، مدارک را آماده و برای دریافت اطلاعات واریز وجه ثبت نام به شماره ۰۹۲۱۶۶۱۸۴۸۹ در واتس اپ یا تلگرام ارسال کنید تا فرآیند بررسی مدارک و رزرو انجام و به محض شروع فرآیند ثبت نام، ورود اطلاعات در سایت مربوطه انجام و تاییدیه ثبت نام برایتان ارسال شود‌.


نکته: به دلیل شیوع کرونا هیچ گونه خدمات حضوری برای ثبت نام انجام نمی شود.
 

اطلاعات مورد نیاز ثبت نام لاتاری
◾️اطلاعات پاسپورت متقاضی
◾️ اطلاعات شناسنامه متقاضی
◾️ آدرس محل زندگی متقاضی
◾️ میزان تحصیلات متقاضی
◾️ وضعیت تاهل و فرزند متقاضی
◾️ ایمیل و شماره تماس متقاضی
◾️ اطلاعات شناسنامه همسر
◾️ اطلاعات شناسنامه فرزندان

جدول هزینه های ثبت نام لاتاری 2023

خدمات    هزینه (تومان)
بررسی اطلاعات و تکمیل فرم مجردی 120000
بررسی اطلاعات و تکمیل فرم متاهلی (بدون فرزند) 180000
بررسی اطلاعات و تکمیل فرم متاهلی (دو شانس) 360000
بررسی و تکمیل اطلاعات هر یک از فرزندان  10000

*متقاضیانی که از طریق ویکی گرام اقدام به ثبت نام لاتاری 2023 میکنند، اعلام نتایج برایشان رایگان می‌باشد و بعد از برنده شدن میتوانند از خدمات مشاوره و راهنمایی درباره ادامه روند کار و تکمیل فرم های بعدی استفاده کنند.*
 

➕ بیشتر بخوانید:


اطلاعیه برای برندگان ایرانی لاتاری گرین کارت
زمان شروع ثبت نام لاتاری 2023 / افزایش ظرفیت پذیرش
هزینه های تقریبی بعد از قبولی در لاتاری آمریکا 
زمان شروع ثبت نام لاتاری 2023 / افزایش ظرفیت پذیرش
شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا چقدر است؟
پس از برنده شدن لاتاری گرین کارت چکارهایی انجام دهیم؟


 

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
12 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش