سامانه ثبت اعتراض برای اینترنت رایگان دانشجویی راه اندازی شد

در صورتی که اطلاعات کدملی شما به عنوان دانشجو در سامانه اینترنت رایگان دانشجویی ثبت نشده است، جهت پیگیری موضوع می‌توانید اطلاعات تکمیلی خود را در قسمت ذیل تکمیل کنید تا جهت بررسی و اخذ تأییدیه به نهاد متولی امر آموزش ارسال شود. با توجه به تعداد دانشجویان و نهادهای مختلف متولی آموزش عالی، لطفاً در تکمیل اطلاعات به طور صحیح دقت  کنید. امکان تقاضا صرفاً برای یک نوبت وجود دارد.
 

بنابراین سامانه ثبت اعتراض برای اینترنت رایگان دانشجویی راه اندازی شده و تمامی دانشجویان جدیدالورود هم نیز می‌توانند اعتراض خود را ثبت کنند.
 

لینک سامانه: https://ictgifts.ir/UniversityStudents/Complain

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش