7 بورسیه تحصیلی کامل در استرالیا برای دانشجویان بین المللی بدون آیلتس/تافل

بورسیه های تحصیلی در استرالیا برای دانشجویان بین المللی بدون آیلتس/تافل: اکثر بورسیه های تحصیلی در استرالیا معمولاً چند ماه قبل از شروع سال تحصیلی برای برنامه های کاربردی باز هستند. 

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

برای دریافت این بورسیه ها، ممکن است از شما خواسته شود که شرایط زبان انگلیسی را رعایت کنید (به استثنای انگلیسی زبانان بومی). با این حال، برخی از بورسیه های تحصیلی وجود دارد که ممکن است به طور مشروط به دانشجویان بین المللی واجد شرایط بدون آیلتس/تافل ارائه شود.

دولت استرالیا طیف وسیعی از بورسیه ها را برای دانشجویان بین المللی تحت طرح جوایز استرالیا برای پیشرفت و پیشرفت ارائه می دهد. که همچنین شامل Endeavour Awards, Australia Awards Scholarships, Australia Awards Pacific Scholarships, and Australia Awards Fellowships می شود. سایر موسسات اصلی شامل سازمان های مرتبط مستقر در استرالیا و کشور شما، و همچنین سازمان های بین المللی، از جمله موسسات خیریه، انجمن های صنعتی و شرکت های بزرگ است که تعداد زیادی برنامه بورسیه ارائه می دهند.

میانگینی شهریه دانشجویان بین المللی که در استرالیا تحصیل می کنند، به شرح زیر است:
مدرک کارشناسی: به طور متوسط ​​بین 15000 تا 33000 دلار استرالیا در سال.
مقاطع کارشناسی ارشد: به طور متوسط ​​20000 تا 37000 دلار استرالیا در سال.
مدارک دکترا: به طور متوسط ​​14000 تا 37000 دلار استرالیا بسته به موسسه.
برنامه های MBA: به طور متوسط ​​11000 تا 121000 دلار استرالیا در سال.
آموزش و پرورش حرفه ای (VET): به طور متوسط ​​4000 تا 22000 دلار در سال
آموزش فنی و تکمیلی (TAFE): به طور متوسط ​​4000 تا 22000 دلار در سال.
هزینه های زندگی در استرالیا: 230 تا 940 دلار استرالیا در هفته (بسته به سبک زندگی شما).

با در نظر گرفتن موارد فوق، ما بطور همزمان بورسیه هایی را ارائه کرده ایم که می تواند به برنامه تحصیلی شما به عنوان دانشجوی بین المللی تحصیل در استرالیا کمک کند یا به طور کامل هزینه تحصیل شما را پوشش دهد.

بسیاری از برنامه های ذکر شده در این صفحه بورسیه تحصیلی در استرالیا بدون آیلتس/تافل است. با این حال، این بستگی به این دارد که آیا شما زبان مادری زبان انگلیسی هستید یا این زبان زبان رسمی شما است.

شرایط دیگر می تواند این باشد که شما در یک دوره تدریس به زبان انگلیسی شرکت کرده اید و عوامل مشابه دیگر که ممکن است توسط متقاضی بورس مشخص شود.
 
دانشگاه های استرالیا بدون هزینه درخواست Application Fee برای دانشجویان بین المللی
بورسیه-تحصیلی-کامل-در-استرالیا-برای-دانشجویان-بین-المللی-بدون-آیلتستافل
بورسیه های بین المللی کامل در استرالیا بدون آیلتس/تافل
در زیر لیست بورسیه های تحصیلی کامل بین المللی در استرالیا بدون آیلتس/تافل آمده است:

1.) بورس های تحصیلی دولت مشترک المنافع
بورسیه های دانشگاه نیوکاسل مشترک المنافع مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری را در این زمینه برای هر دوره ای که توسط دانشگاه ارائه می شود ارائه می دهد. برای واجد شرایط بودن برای بررسی، برنامه ها باید یک کد نامزد از قبل مشخص شده را در برنامه خود داشته باشند.

ارزش بورس تحصیلی: کمک هزینه زندگی سالانه 26682 دلار در سال. این بورسیه همچنین ممکن است شامل کمک هزینه جابجایی (تا 1500 دلار)، بورسیه کامل شهریه، پوشش سلامت دانشجویان خارج از کشور (OSHC) باشد. مدت زمان بورسیه تحصیلی: بورسیه های دکتری سه ساله و بورسیه های کارشناسی ارشد دو ساله هستند.

2.) بورسیه بین المللی JMC Academy برای دانشجویان کارشناسی.
JMC برای حمایت از دانش آموزان پرشور، با استعداد و متعهد برای پیشرفت در مشاغل صنعت خلاق خود تأسیس شد. JMC Academy در حال حاضر سه بورس تحصیلی بین المللی برای دانشجویان ارائه می دهد. هر بورسیه تحصیلی دو سه ماهه تحصیل را پوشش می دهد.

برای هر پردیس JMC Academy (بریزبن، سیدنی، ملبورن) یک بورس تحصیلی اعطا می شود. این بورسیه هزینه تحصیل را پوشش می دهد.

Apply for scholarship

3.) بورسیه تحصیلی Curtin Business School Innovation for International Student.
بورسیه های بین المللی کرتین همچنان به آیین چشمگیر کورتین کمک می کند تا به دانش آموزان در سراسر جهان کمک کند تا از ظرفیت های خود استفاده کنند. این لیست بورسیه های تحصیلی در استرالیا بدون آیلتس/تافل را به دلیل درآمدزایی بالا ارائه می دهد.

این بورسیه ها در حال حاضر برای دانشجویان آینده ای که به دنبال تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد Curtin هستند ادامه دارد، دانشجویان Curtin که قصد دارند پس از اتمام دوره فعلی خود (به عنوان مثال لیسانس برای کارشناسی ارشد) به یک دوره جدید تحصیلی بروند.

دریافت کنندگان بورسیه تحصیلی کمک مالی حداکثر تا 25 درصد از شهریه سال اول را دریافت خواهند کرد.
ارزش بورسیه: 9000 دلار به عنوان کمک هزینه نقدی 1.500 دلار در هر ترم برای حداکثر مدت سه سال پرداخت می شود.

Apply for scholarship

4.) بورسیه تحصیلی UQ برای دانشجویان کارشناسی.
برنامه بورسیه تحصیلی دانشگاه UQ که از جمله این بورسیه ها در استرالیا بدون آیلتس/تافل است، با هدف پاداش به دستاوردهای دانشجویان شایسته انجام می شود.

سه بورسیه ارائه می شود:
بورسیه های معاونت UQ: 12000 دلار در سال تا 5 سال برای مقطع کارشناسی و هرگونه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بعدی (در صورت وجود).

بورسیه های عالی UQ: 6000 دلار در سال تا 4 سال برای مقطع کارشناسی و هرگونه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بعدی (در صورت وجود).

Apply for scholarship

5.) بورسیه ها و کمک های مالی کالج استرالیا برای پزشکی فوریتی (ACEM).
هدف بورسیه بین المللی افزایش آگاهی و حمایت از داروهای فوریت های پزشکی در کشورهای در حال توسعه است. بورسیه های بین المللی ACEM از مشارکت و ارائه پزشکان و سایر متخصصان بهداشت از کشورهای در حال توسعه به ACEM ASM پشتیبانی می کند.

ارزش برنامه: مزایا عبارتند از: 6000 دلار استرالیا، حداکثر 30 هزار دلار استرالیا. برای پوشش هزینه های بازگشت هواپیما در کلاس اقتصادی، ویزا، اقامت، سفر و هزینه های زندگی در حالی که گیرنده (ها) در استرالیا یا نیوزلند هستند.

Apply for scholarship

6.)بورسیه  جان آلبرایتز  Awards John Albrights Fellowship
فلوشیپ جان آلورایت (JAF) به دانشمندان کشورهای همکار در سراسر جهان یا کسانی که اخیراً در پروژه های تحقیقاتی ACIAR مشارکت داشته اند این امکان را می دهد تا مدارک تحصیلات تکمیلی خود را در موسسات عالی استرالیا کسب کنند. این یکی از بورسیه های کامل در استرالیا برای دانشجویان بین المللی است.

ارزش برنامه: شهریه کامل، هزینه سفر برگشت، هزینه های اقامت، کتاب های درسی، مطالب آموزشی، کمک هزینه های زندگی، برنامه علمی مقدماتی (IAP)، پوشش سلامت دانشجویان خارج از کشور (OSHC) برای مدت زمان جایزه، پیش دوره در صورت لزوم، هزینه های انگلیسی (PCE) ممکن است پشتیبانی تحصیلی تکمیلی در دسترس باشد و کار میدانی (فقط برای دانشجویان تحقیقاتی).

Apply for scholarship

7.) بورسیه های تحصیلی کارشناسی ارشد کن تیس دانشجویان کشورهای در حال توسعه.
هدف این برنامه ایجاد ظرفیت رهبران آینده در مدیریت آب با تأکید بر متخصصانی است که در WASH و توسعه، مدیریت آب شهری، در سراسر آب، زمین و مردم و در آب کار می کنند.

ارزش: بورسیه تحصیلی شامل شهریه، هزینه های زندگی، کمک هزینه سفر، ویزا و پوشش بهداشتی و همچنین حضور در نشست بین المللی ریورز می شود. مدت زمان آن دو سال است.

Apply for scholarship
 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش