30 کشور برتر با بالاترین حقوق برای کارگران داخلی و خارجی

یکی از بزرگترین عوامل انگیزشی که افراد را به پذیرش پیشنهاد شغلی ترغیب می کند، انگیزه حقوق و دستمزد است. در اینجا  ما در مورد 30 کشور برتر با بالاترین حقوق برای کارگران را معرفی خواهیم کرد. بنابراین، اگر فارغ التحصیل هستید و به دنبال فرصت هستید، در مکان مناسب هستید ادامه مطلب را بخوانید.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

بانک جهانی همه کشورهای جهان را به چهار دسته اصلی تقسیم کرده است:
 کشورهایی با درآمد کمتر از 1000 دلار یا کمتر به ازای هر نفر به عنوان گروه کم درآمد کشورها شناخته می شوند.
گروه کشورهای با درآمد پایین و متوسط ​​کشورهایی هستند که متوسط ​​درآمد آنها برای هر نفر بین 1000 تا 4000 دلار است.
گروه کشورهای با درآمد متوسط ​​بالا کشورهایی هستند که متوسط ​​درآمد افراد بین 4000 تا 12000 دلار است.
گروه های پردرآمدترین کشورها کسانی هستند که درآمد آنها 12000 دلار یا بیشتر است.

در این مقاله سعی داریم توضیح دهیم که کدام کشورها بیشترین حقوق را برای کارگران خود ارائه می دهند:

بلژیک
در اوایل قرن 19، بلژیک اولین کشور قاره ای اروپایی بود که از انقلاب صنعتی عبور کرد و این کشور را به یکی از بهترین حقوق های پرداختی در اروپا تبدیل کرد. اندازه اقتصاد بلژیک 470.179 میلیارد دلار است که 0.61 درصد از تولید ناخالص داخلی جهان است. اقلام صادر شده از این کشور عبارتند از؛ صادرات ماشین آلات و تجهیزات، مواد شیمیایی، الماس های نهایی، محصولات فلزی و فلزی و اقلام غذایی.

اقتصاد آن عمدتا به بخش خدمات وابسته است. کارگران 48093 دلار در سال دریافت می کنند. کارمندان بلژیکی نسبت به کارمندان آمریکایی جای خالی حقوق بیشتری دارند.
 
نحوه درخواست ویزای کار و مشاغل مورد نیاز بلژیک

کانادا
بر اساس داده های بانک جهانی؛ کانادا با حجم اقتصادی 1.6 تریلیون دلار، دهمین اقتصاد بزرگ جهان است. این یکی از بزرگترین صادرکنندگان نفت است و بعد از عربستان دومین تولید کننده بزرگ نفت خام در جهان است.

کانادا همچنین دارای صنعتی قوی است و یکی از بزرگترین تولید کنندگان نرم افزار و بازی های ویدئویی در کل جهان است. نرخ مالیات در کانادا در مقایسه با ایالات متحده بسیار بیشتر است. مردم اینجا به طور متوسط ​​32 ساعت در هفته کار می کنند. در اینجا متوسط ​​حقوق سالانه در دسترس کارکنان 48164 دلار در سال است.
 
برترین مشاغل و فرصت های کاری حال حاضر و سال های آینده در کانادا

دانمارک
دانمارک کشوری مرفه است و به دلیل داشتن استانداردهای بالای زندگی شهرت دارد. نرخ مالیات در اینجا بسیار بالا است، اما دولت پول را برای برنامه های مراقبت های بهداشتی، آموزش و برنامه های اجتماعی هزینه می کند، بنابراین مردم حتی در پرداخت مالیات نیز تردید نمی کنند. حداقل دستمزد در دانمارک تعریف نشده است، اما هنوز این کشور دارای کمترین نابرابری درآمد در جهان است. به دلیل حقوق بالا و شرایط خوب کاری، این کشور به عنوان شادترین کارگران نیز شناخته می شود. جالب ترین چیز این است که هیچ بدهی خارجی در این کشور وجود ندارد. در اینجا کارکنان به طور متوسط ​​سالانه 49589 دلار دریافت می کنند.
 
فرصت های شغلی دانمارک تا سال 2030

هلند
در مورد سرانه تولید ناخالص داخلی، هلند یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب می شود. نرخ مالیات در هلند زیاد است، به همین دلیل است که مردم حقوق خانه های کمتری دارند. اما دولت در ازای مالیات اخذ شده، خدماتی مانند آموزش و بهداشت رایگان ارائه می دهد. اقتصاد این کشور مبتنی بر تجارت بین المللی است زیرا دارای بزرگترین بنادر در اروپا است. نرخ بیکاری و تورم در این کشور بسیار کمتر است. در اینجا افراد باید بطور متوسط ​​35 ساعت در هفته کار کنند. مردم هلند 51003 دلار در سال دریافت می کنند که باعث می شود هلند یکی از کشورهایی باشد که بیشترین حقوق را برای کارگران خود دریافت می کند.
 
مهاجرت به هلند

استرالیا
حداقل دستمزد در استرالیا بالاترین در جهان است. در اینجا، کارگر برای یک ساعت کار 17 دلار آمریکا دریافت می کند، در حالی که در ایالات متحده تنها 6 دلار است. از نظر اندازه تولید ناخالص داخلی، استرالیا دوازدهمین اقتصاد بزرگ و از نظر تولید ناخالص داخلی سرانه، پنجمین اقتصاد بزرگ جهان است. پشم تولید شده در اینجا بهترین کیفیت در جهان محسوب می شود. اقتصاد اینجا عمدتا بر صنعت خدمات متمرکز است و یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده اورانیوم در جهان است. یک کارمند در اینجا به طور متوسط ​​سالانه 51148 دلار دریافت می کند. در اینجا کارمند باید 35 ساعت در هفته کار کند، هر کاری که بعد از 35 ساعت انجام شود، اضافه کاری محسوب می شود و کارفرما مجبور است هزینه آن را جداگانه پرداخت کند.
 
به دنبال کار در استرالیا هستید؟ در اینجا بهترین سایت های کاریابی وجود دارد

نروژ
نروژ کشوری غنی از منابع طبیعی است. نروژ دارای مقدار زیادی نفت، جنگل و سایر منابع طبیعی است. در اینجا نرخ مالیات بالا است اما یکی از مزایای آن این است که به مردم خدمات بهداشتی با کیفیت بالا و آموزش عالی به صورت رایگان ارائه می شود. مردم اینجا مجبورند فقط 30 ساعت در هفته کار کنند، بنابراین مردم نروژ زمان بیشتری برای تفریح ​​دارند. این کشور همیشه دارای 3 رتبه برتر در شاخص توسعه انسانی است. در اینجا افراد 51718 دلار می کنند. نروژ همچنان یکی از کشورهایی است که بیشترین حقوق را در اروپا دارد.
 
نحوه درخواست مجوز کار در نروژ/ فرصت های شغلی مورد نیاز 

ایرلند
ایرلند دارای بالاترین استانداردهای زندگی در جهان است. جمعیت کل این کشور تقریباً 46 میلیون نفر است. این مرکز کشاورزی انگلستان است، اما اقتصاد آن نیز به صنعت فناوری قوی ایرلند بستگی دارد. این یک اقتصاد مبتنی بر دانش است که دارای بسیاری از شرکت های با تکنولوژی بالا و همچنین بزرگترین شرکت های سازنده بازی های ویدئویی در جهان است. نرخ مالیات در اینجا پایین است بنابراین افراد حقوق بیشتری دارند. در اینجا افراد 53286 دلار دریافت می کنند. وقتی به دنبال کشورهایی هستید که بهترین حقوق را در اروپا داشته باشند، ایرلند کشور خوبی برای بررسی است.
 
مهاجرت به ایرلند

سوئیس
این کشور به دلیل زیبایی که دارد، گردشگران را از سراسر جهان به خود جذب می کند. سوئیس در کل جهان بسیار صادق و تمیز محسوب می شود. این کشور به دلیل کیفیت بالای تولید محصولات معروف است. بخش تولید ستون فقرات این کشور اروپایی محسوب می شود. بخش بزرگی از رشد اقتصادی این شهر مستقر در اروپا از آنها ناشی می شود. برخی از اقلام مانند داروها، شیمی، ساعت، ابزار اندازه گیری و آلات موسیقی تقاضای بسیار خوبی از هر گوشه از جهان دارند. بخش گردشگری نیز نقش بسیار مهمی در توسعه این کشور دارد.  نرخ بیکاری در سوئیس بسیار پایین است. زمانی که دولت سوئیس نظرسنجی انجام داد و 25000 دلار به عنوان کمک هزینه بیکاری به هر فرد بیکار در کشور ارائه کرد، اما مردم این پیشنهاد را نپذیرفتند. این کشور هر سال بودجه ای متعادل تهیه می کند.
 
محبوب ترین بخش های شغلی در سوئیس

ایالات متحده آمریکا
آمریکا بزرگترین اقتصاد جهان و ثروتمندترین کشور جهان است. این دومین تولید کننده بزرگ اسلحه و بزرگترین معامله گر جهان است. یک کارگر آمریکایی به طور متوسط ​​44 ساعت در هفته کار می کند. مردم اینجا 31.6 درصد از درآمد خود را مالیات می پردازند. نرخ مالیات بر درآمد در ایالات متحده مشابه کشورهایی مانند کانادا، استرالیا و انگلستان است.

ایالات متحده در زمینه حقوق به کارکنان خود در رتبه دوم قرار دارد. در اینجا متوسط ​​حقوق یک کارمند 57138 دلار  در سال است. بیشترین حقوق در جهان مربوط به ایالات متحده است، جایی که میانگین حقوق افراد 57138 دلار در سال است.
 
50 شغل برتر آمریکا و میانگین حقوق

لوکزامبورگ
بر اساس گزارش جهانی سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD)، کشور اروپایی یعنی لوکزامبورگ با تنها 5.43 میلیون نفر جمعیت به طور متوسط ​​سالانه 61511 دلار حقوق به کارکنان خود می دهد. دولت 37 درصد مالیات بر این حقوق وضع می کند. لوکزامبورگ فولاد را برای کل اروپا تأمین می کند. جدا از این، خدمات شیمیایی، لاستیکی، ماشین آلات صنعتی و خدمات مالی را به دیگر کشورهای جهان ارائه می دهد.

ایسلند
بر اساس گزارش اداره ملی آمار، محدوده حقوق افرادی که در ایسلند کار می کنند معمولاً از 350،526.00 ISK (حداقل حقوق) تا 1.082.081.00 ISK (بالاترین متوسط ، حداکثر حقوق واقعی بیشتر است). این کل حقوق ماهیانه شامل پاداش است. 

اتریش
سرانه کشور اروپایی اتریش در سال 2018- 38،333 دلار بود. این کشور 8.8 میلیون نفر جمعیت و 503 میلیارد دلار تولید ناخالص داخلی داشت. بخش عمده ای از رشد اقتصادی کشور ناشی از صنعت انرژی است، جایی که انرژی تجدیدپذیر حدود 30 درصد از مصرف ناخالص داخلی را تشکیل می دهد.
 
چگونه می توان برای ویزای کار اتریش اقدام کرد؟

لیختن اشتاین
محدوده حقوق برای افرادی که در لیختن اشتاین کار می کنند معمولاً از 2،790.00 CHF (حداقل حقوق) تا 8،975.00 CHF (بالاترین میانگین، حداکثر حقوق واقعی بیشتر است). این کل حقوق ماهیانه شامل پاداش است. حقوق و دستمزد در گروه های مختلف شغلی بسیار متفاوت است و پزشکان و معلمان بالاترین حقوق را دریافت می کنند.

چین
مهاجران می توانند از کمبود مهارت در چین، به ویژه در زمینه هایی مانند فناوری اطلاعات و فناوری، بهره مند شوند. تقاضای زیاد برای کارگران حرفه ای و با تجربه-و به روز رسانی های بعدی سیاست ویزا برای ساده تر شدن جابجایی-به این معنی است که ارزش بسته ها و حقوق ارائه شده افزایش یافته است. برای متخصصان جوان (زیر 35 سال)، این کشور در میان 10 کشور برتر از نظر متوسط ​​حقوق قبلی قرار دارد و در نظرسنجی HSBC Expat Explorer Survey نیز از نظر درآمد هفتم است.
 
برای کار در چین باید کدام ویزا را درخواست کنیم؟

امارات متحده عربی
امارات متحده عربی به دلیل سیستم مالیاتی خود-یا به عبارت دقیق تر، فقدان آن-مشهور است. هیچ مالیات بر درآمد قابل پرداختی وجود ندارد که همراه با دستمزد بالا به این معنی است که مهاجران معمولاً حتی با در نظر گرفتن هزینه بالای زندگی از درآمد یکبار مصرف بالاتری برخوردار می شوند. با این حال، بدست آوردن یک کار بزرگ در کنار دستمزد بالا به طور فزاینده ای دشوار می شود. نظرسنجی HSBC Expat Explorer نشان می دهد که در مجموع سومین درآمد است، اما نظرسنجی پرداختی ECA My Expatriate Market Market، که میزان حقوق کلی را برای مهاجران در نظر می گیرد، بسیار پایین تر است.
 
همه آنچه که باید قبل از مهاجرت به امارات متحده عربی بدانید

اندونزی
برای متخصصان جوان، انگیزه زیادی وجود دارد، حداقل از نظر مالی، برای کار به اندونزی نقل مکان می کنند. این بالاترین میانگین حقوق سابق را برای افراد زیر 35 سال ارائه می دهد، با این حال، درآمد برای کارگران با تجربه تر و کسانی که در رده سنی بالاتر هستند هنوز خوب است. مهاجران معمولاً حقوق بین المللی دریافت می کنند و می توانند طیف وسیعی از مزایا را دریافت کنند که معمولاً شامل مسکن، تحصیل، ماشین، و گاهی حتی خدمات شهری یا راننده می شود. هزینه زندگی پایین است.

سنگاپور
سنگاپور با داشتن تعادل خوب کار/زندگی، کیفیت بالای زندگی، گزینه های عالی برای تحصیل و اسکان، مراقبت های بهداشتی استثنایی و جامعه بزرگ خارج نشین، به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای مهاجران در خارج از کشور شناخته می شود. بنابراین، این واقعیت که پتانسیل درآمد بالایی را نیز ارائه می دهد یک امتیاز است. در نظرسنجی HSBC Expat Explorer Survey از نظر درآمد در مجموع در رتبه نهم قرار می گیرد (در حالی که وقتی همه معیارها در نظر گرفته شود در مجموع رتبه دوم است).

عربستان سعودی
عربستان سعودی به عنوان مقصدی با بالاترین درآمد کلی در کل کشور سابق، مطمئناً به دلیل وضعیت معاف از مالیات، دستمزد خوبی را برای زندگی ارائه می دهد. بهترین صنایع برای دستمزد خوب شامل مهندسی، مخابرات، بانکداری، مشاوره و فناوری اطلاعات است. علاوه بر این، به اکثر مهاجران یک بسته مزایای خوب ارائه می شود که می تواند شامل مسکن، مسافرت، مراقبت های بهداشتی، آموزشی و سفرهای هوایی باشد.

آلمان
محدوده حقوق برای افرادی که در آلمان کار می کنند ماهانه معمولاً از 1870 یورو (حداقل حقوق) تا 6756 یورو (بالاترین میانگین، حداکثر حقوق واقعی بیشتر است). این کل حقوق ماهیانه شامل پاداش است. حقوق و دستمزد در گروه های مختلف شغلی بسیار متفاوت است.

افرادی که در کشاورزی و صنایع غذایی در آلمان کار می کنند به طور متوسط ​​حقوق ناخالص تا 2700 یورو دریافت می کنند. آلمان از نظر کشورهایی که دارای بهترین دستمزد در اروپا هستند یکی از مورد علاقه مردم است.
 
راحت ترین مشاغلی که می توانید در آلمان پیدا کنید

موناکو
موناکو یک کشور مستقل در اروپای غربی است. این کشور به خاطر ثروت، اتومبیل های عجیب و غریب و کازینوها معروف است. این کشور دارای یکی از بالاترین تولید ناخالص داخلی سرانه در جهان است. محدوده حقوق برای افرادی که در موناکو کار می کنند ماهانه معمولاً از 2069 یورو (حداقل حقوق) تا 6464 یورو (بالاترین میانگین، حداکثر حقوق واقعی بیشتر است). این اساساً شامل بسته های پاداش دیگر نیز می شود. بسته به دسته بندی مشاغل، حقوق متفاوت است. پردرآمدترین افراد در موناکو کسانی هستند که در کادر مدیریتی برتر قرار دارند

سوئد
سوئد کشوری شگفت انگیز است که به خاطر رفاه موفق خود مشهور است. این صادرکننده برجسته جهان از Minecraft، ABBA و IKEA است. محدوده حقوق برای افرادی که در سوئد کار می کنند ماهانه معمولاً از 19733 کرون (حداقل حقوق) تا 58049 کرون (بالاترین میانگین، حداکثر حقوق واقعی بیشتر است). این کل حقوق ماهیانه شامل پاداش است.
 
همه آنچه که باید قبل از مهاجرت به سوئد بدانید

فنلاند
فنلاند یکی دیگر از کشورهای بزرگ است که مردم در آن حقوق بیشتری دریافت می کنند. این کشور اروپای شمالی است که با روسیه، نروژ و سوئد هم مرز است. متوسط ​​حقوق ماهیانه افرادی که در فنلاند کار می کنند بین 3000 یورو تا 5000 یورو متغیر است. کارگران بخش دولتی مرکزی ماهیانه تا 4000 یورو و کارکنان بخش خصوصی به طور متوسط ​​3500 یورو در ماه حقوق دریافت می کنند. این محدوده حقوق و دستمزد بر اساس بخش متفاوت است.
 
صفر تا صد دریافت ویزا کار و کاریابی در فنلاند

فرانسه
فرانسه کشوری است که در اروپای غربی واقع شده است، این کشور به دلیل غذاها و شراب های پیچیده خود مشهور است. همه خارجیان در فرانسه با مجوز کار می توانند در ساعات اختصاصی که توسط دولت تعیین شده کار کنند. محدوده حقوق برای افرادی که در فرانسه کار می کنند معمولاً از 1736 یورو (حداقل حقوق) تا 5414 یورو (بالاترین میانگین، حداکثر حقوق واقعی بیشتر است). اکثر صنایع در فرانسه دستمزد بالاتری را بر اساس توافق جمعی بین کارفرمایان و اتحادیه ها تعیین می کنند که باعث می شود فرانسه یکی از کشورهایی باشد که بهترین حقوق را در اروپا پرداخت می کند.
 
نحوه درخواست مجوز کار در فرانسه

تایوان
نظرسنجی یکی از برترین سایتهای شغلی در تایوان نشان می دهد که میانگین حقوق کارگران در تایوان تقریباً 22500 دلار آمریکا است. متخصصان خدمات در تایوان به طور متوسط ​​درآمد سالانه 26000 دلار (19000 پوند) دریافت می کنند. کسانی که در مدیریت هستند به طور متوسط ​​157،000 دلار (116،000 پوند) درآمد دارند. افزایش شغل مدیریتی در تایوان حقوق شما را شش برابر می کند.

یونان
یونان کشوری در جنوب شرقی اروپا با جزایر فراوان است. از آنجا که مهد تمدن غرب است، کشور بسیار خوبی برای کار است. این کشور به عنوان زادگاه المپیک، دموکراسی و بسیاری دیگر شناخته می شود. میانگین حقوق در یونان 34000 یورو است. متوسط ​​حقوق خالص خانگی 23000 یورو است در حالی که معمولی ترین حقوق ناخالص 14000یورو است.
 
یونان برای افراد خارجی دورکار روادید ویژه صادر می‌کند

قطر
قطر یک کشور عربی است که سرزمین اصلی آن شامل بیابان های خشک و ساحل تپه های شنی و سواحل خلیج فارس است. قطر کشوری جذاب است و هوای گرم آن برای بسیاری جذاب است. متخصصان خدمات در اینجا حقوق سالانه 31،462 دلار (23،382 پوند) دریافت می کنند. کسانی که در مدیریت هستند 157،624 دلار (117،144 پوند) دریافت می کنند. علاوه بر این، مردم در اینجا هیچ مالیات بر درآمد شخصی نمی پردازند

شیلی
شیلی کشوری در آمریکای جنوبی است. این کشور به دلیل اکتشافات شهری، دروازه های به یاد ماندنی، مسافرت های دور افتاده و موارد دیگر شهرت دارد و متوسط ​​حقوق کارگران در شیلی بین 26000 تا 27000 دلار است. یک کارگر متوسط ​​در شیلی معمولاً ماهیانه 1،000،000 CLP حقوق می گیرد. بیشترین متوسط ​​حداکثر حقوق 8000، 000 در حالی که کمترین متوسط ​​حقوق 4000، 000 CLP است. این میانگین شامل مسکن، حمل و نقل و سایر مزایا می شود.

اسرائيل
اسرائیل مجموعه وسیعی از بوم گردی، گردشگری ماجراجویی، گردشگری میراثی، اماکن تاریخی و مذهبی را ارائه می دهد. مرکز فناوری پیشرفته اسرائیل به خوبی خدمات حرفه ای خود را پرداخت می کند. آنها به طور متوسط ​​35،176 دلار (26،142 پوند) دریافت می کنند. سطح مدیریت بیش از چهار برابر این با میانگین 158،657 دلار (117،912 پوند) دریافت می کند.

متوسط ​​حقوق کارگران در اسرائیل حدود 11000 NIS (3000 دلار) در ماه است. پردرآمدترین صنعت در اسرائیل، بخش اطلاعات و ارتباطات است که در آن کارگران به طور متوسط ​​22000 NIS (6000 دلار) حقوق دریافت می کنند.

اسپانیا
اسپانیا یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای کار است زیرا کارگران در مقایسه با سایر کشورهای جهان حقوق نسبتاً بالایی دریافت می کنند. کیفیت زندگی در اسپانیا توسط گزارش IMD بالا ارزیابی شده است و حقوق شاید نشان دهنده این امر باشد. متخصصان خدمات به طور متوسط ​​32،662 دلار (24،274 پوند) به خانه می برند. درآمد افراد سطح مدیریت به طور متوسط ​​193،092 دلار (143،504 پوند) است.
 
مشاغل مورد نیاز و پر درآمد اسپانیا 2021

ایتالیا
یک فرد متوسط ​​در ایتالیا به طور معمول حداقل 3000 یورو در ماه درآمد دارد. حقوق بین 900 یورو (کمترین حقوق) تا 16000 یورو (بالاترین حقوق) متغیر است. حقوق و دستمزد در هر شغل متفاوت است. ارزش این را دارد که برای گامی در مدیریت در ایتالیا سخت تلاش کنید. حقوق مدیران در اینجا حدود هشت برابر کارگران خدمات است و به طور متوسط ​​242،980 دلار (180،580 پوند) به خانه می برند. در مقایسه، کارکنان خدمات به طور متوسط ​​32،479 دلار (24،138 پوند) جیب می زنند.
 
پس از تحصیل در ایتالیا مجوز کار بگیرید و کار کنید

چه عواملی باعث افزایش درآمد متوسط ​​می شود؟
جنبه های کلیدی ایجاد درآمد سرانه بالاتر برای سرانه شامل چند عامل است. راه های افزایش درآمد سرانه یک کشور می تواند شامل کاهش جمعیت آن در عین ثابت ماندن درآمد باشد. با این حال، ممکن است حفظ آن دشوار باشد یا انجام شود، زیرا روند برای اکثر کشورها افزایش جمعیت است. سیاستهای دولت به طور کلی راهی آسانتر برای افزایش درآمد سرانه است، زیرا دولتها می توانند سیاستهای مختلفی را اعمال کنند. موارد دیگر ممکن است شامل افزایش ساعات کار کارکنان، سرمایه گذاری دولتی و آموزش بیشتر یا آموزش کارگران باشد.

ساعت کار کرد
یک راه ساده تر برای افزایش درآمد سرانه، افزایش تعداد کل ساعات کار است. یعنی، رفتن بیشتر کارکنان از نیمه وقت به تمام وقت به معنای درآمد بیشتر برای هر فرد است. این امر همچنین با کاهش بیکاری همراه است. افراد شاغل بیشتر درآمد سرانه را افزایش می دهند.

سرمایه گذاری دولتی
سرمایه گذاری بر روی فناوری می تواند به کارآمدتر شدن فرآیندها و افزایش پتانسیل درآمد کمک کند. به طور خاص، تخصیص منابع به شیوه ای موثرتر می تواند درآمد سرانه را افزایش دهد. هزینه های دولت مانند زیرساخت ها و دفاع نیز درآمد را افزایش می دهد. همانطور که در بالا ذکر شد، سیاست های دولت مانند برنامه های مالیاتی و یارانه ها نیز می تواند درآمد سرانه را افزایش دهد.

تحصیلات
کارگران بهتر یا تحصیل کرده تر می توانند درآمد خود را افزایش دهند. کارگرانی که می توانند کارهای پیچیده تری انجام دهند، درآمد کلی را افزایش می دهند. این کارگران همچنین می توانند روشهای سازنده تری را برای انجام وظایف به کار گیرند، که می تواند ساعات مورد نیاز کار را کاهش داده یا به کارمندان اجازه دهد تا با حقوق بیشتر روی کارهای پیچیده تری کار کنند.

یکی از اولین عواملی که افراد قبل از پذیرش هرگونه فرصت شغلی بررسی می کنند، دستمزد است، بنابراین ما معتقدیم این اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در این پست به شما کمک می کند تا در مورد کشوری که می خواهید در آن سکونت کنید، کار کنید و درآمد بیشتری کسب کنید تصمیمات آگاهانه ای بگیرید.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش