دانشگاه های برتر آمریکا بدون Application Fees هزینه درخواست

در مقایسه با اکثر کشورهای دیگر، ایالات متحده چندین موسسه دارد که هزینه ای برای ارسال درخواست ها دریافت نمی کنند. در زیر اطلاعات دانشگاه هایی که هیچ هزینه ای دریافت نمی کنند ذکر شده است. اگر می خواهید در این دانشگاه عالی تحصیل کنید، درخواست دهید. شما قطعاً باید این کار را انجام دهید زیرا این دانشگاه هیچ هزینه ای برای درخواست ندارد.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان
 

University of Vermont

دانشگاه ورمونت (UVM) یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در برلینگتون، ورمونت مستقر است. این دانشگاه در سال 1791 تأسیس شد و UVM را به یکی از قدیمی ترین دانشگاه های ایالات متحده تبدیل کرد. به عنوان یک دانشگاه ivy عمومی در نظر گرفته می شود و برای ثبت نام دانشجویی 12000 نفر بیش از 200 برنامه ارائه می دهد. برنامه بدون اپلیکیشن فی برای اقدامات اولیه (قبل از 1 نوامبر) رایگان است.
 

Tulane University

تولان یک دانشگاه خصوصی است که در نیواورلئان، لوئیزیانا واقع شده است. این یکی از نخبه ترین موسسات در لوئیزیانا است و در سال 1834 تأسیس شد. تولن به دلیل جمعیت دانشجویی متنوع خود که از نقاط مختلف کشور آمده اند مورد تحسین قرار گرفته است. این دانشگاه تحقیقاتی است و بخشی از انجمن دانشگاه های آمریکا است. با جمعیت دانشجویی بیش از 13،500، این دانشگاه بیش از 300 برنامه مختلف ارائه می دهد. این یکی از بهترین دانشگاه های ایالات متحده بدون هزینه درخواست است.
 

Wellesley College

کالج ولزلی یک کالج هنرهای آزاد برای زنان است که در ولزلی، ماساچوست مستقر است. این عضو Seven Sisters Colleges است و در سال 1870 یافت شد. ولزلی به طور مداوم در بین برترین کالج های هنرهای آزاد در ایالات متحده رتبه بندی شده است و بیش از 50 رشته را به دانشجویان خود پیشنهاد می دهد. از فارغ التحصیلان مشهور می توان به هیلاری رودهام کلینتون و مادلین آلبرایت اشاره کرد.
 

Thomas Aquinas College

توماس آکویناس یک کالج هنرهای آزاد است که در سانتا پائولا، کالیفرنیا مستقر است. این دانشگاه که در سال 1971 به عنوان کالج مستقر در کاتولیک تأسیس شد، یک سیستم دانشگاهی متنوع را برای 350+ دانشجو خود ارائه می دهد. گفته می شود، تنها برنامه تحصیلی توماس آکویناس لیسانس هنرهای لیبرال است، اگرچه این رشته شامل چندین رشته از علوم طبیعی تا فلسفه است.
 

Case Western Reserve University

دانشگاه کیس وسترن رزرو (که معمولاً به عنوان کیس وسترن شناخته می شود) یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی در کلیولند، اوهایو است. این دانشگاه در سال 1967 تأسیس شد و به 18 برنده جایزه نوبل متصل است و به دلیل مدرسه پزشکی، دانشکده تجارت، گروه حقوق و مهندسی پزشکی مورد تحسین ویژه قرار گرفته است. در حال حاضر، Case Western دارای 11000 دانشجوی ثبت نام شده است که حدود 250 رشته را مطالعه می کنند.
 

Loyola University

لویولا یک دانشگاه کاتولیک برجسته است که در شیکاگو، ایلینوی مستقر است و در حدود 1870 تأسیس شد. با ثبت نام بیش از 16000 دانشجو، این دانشگاه حدود 230 برنامه مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. این دانشگاه علاوه بر پردیس شیکاگو، دارای پردیس های بین المللی در رم و برنامه هایی در شهر هوشی مین و پکن است.
 
همه آنچه که باید در مورد روند درخواست برای دانشگاه های آمریکا بدانید
 
Loyola University

Mount Holyoke College

کالج مونت هولیوک در سال 1837 تأسیس شد، کالج هنرهای آزاد زنان در ماساچوست است. این قدیمی ترین عضو شبکه کالج Seven Sisters است و همچنین عضو کنسرسیوم معتبر Five College است. کوه هالیوک در حال حاضر دارای بیش از 2200 دانشجو است که به بیش از 50 رشته دپارتمان و همچنین برنامه های تحصیلی متعدد در خارج از کشور و برنامه های تبادل دسترسی دارند.

 

Carleton College

کالج کارلتون یک کالج خصوصی هنرهای آزاد است که در نورثفیلد، مینه سوتا واقع شده است. این دانشجو دارای بیش از 2100 دانشجوی دانشجویی است و بیش از 30 رشته هنرهای مختلف لیبرال را ارائه می دهد. این دانشگاه به طور مداوم به عنوان یکی از برترین کالج های هنرهای آزاد در ایالات متحده رتبه بندی شده است. این کالج بیش از 240 سازمان مختلف دانشجویی را ارائه می دهد و به دلیل رضایت بالای خود از نظر تجربه دانشجویی مشهور است.
 

Smith College

کالج اسمیت مستقر در نورتهمپتون، ماساچوست، یک کالج خصوصی هنرهای آزاد زنان است و یکی دیگر از اعضای شبکه Seven Sisters است. این دانشگاه در سال 1871 تأسیس شد و تبدیل به یک موسسه برجسته هنرهای لیبرال شد که نزدیک به 3000 دانشجو را در 40 بخش دانشگاهی آموزش می دهد. این یکی از اولین کالج های زنان در ایالات متحده است که مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی اعطا می کند.
 

Alcorn State University

دانشگاه ایالتی آلکورن یک دانشگاه عمومی سیاه و سفید است که در لورمان، می سی سی پی واقع شده است. این دانشگاه که در سال 1871 تأسیس شد، در حال حاضر جمعیتی بالغ بر 3700 نفر را که به بیش از 50 حوزه مختلف تحصیلی دسترسی دارند، ثبت نام می کند. فارغ التحصیلان آن به دلیل مشارکت در جنبش های حقوق مدنی در اواسط قرن بیستم شناخته شده اند.
 

Jackson State University

مشابه ایالت آلکورن، ایالت جکسون نیز یکی دیگر از دانشگاههای عمومی و از نظر تاریخی سیاهپوست است که در جکسون، می سی سی پی مستقر است. این دانشگاه با ثبت نام بیش از 7000 دانشجو، چندین بخش دانشگاهی شامل تجارت، هنرهای آزاد، علوم، مهندسی و روزنامه نگاری ارائه می دهد. دانشجویان به بیش از 100 باشگاه و سازمان مختلف نیز دسترسی دارند. این دانشگاه همچنین به دلیل شدت تحقیقات تحسین شده است.
 

Reed College

کالج رید مستقر در پورتلند، اورگان، یک دانشکده هنرهای لیبرال مستقل است که برای الزامات پایان نامه ارشد، برنامه اجباری علوم انسانی و تعالی عمومی دانشگاهی شناخته شده است. این کالج در سال 1908 تأسیس شد و با ثبت نام بیش از 1400 دانشجو به یک موسسه نخبه تبدیل شد. این دانشگاه حدود 40 رشته مختلف و 5 دوره خاص علوم انسانی، از جمله برنامه های بین رشته ای و برنامه دو (در ارتباط با سایر دانشگاه ها) را ارائه می دهد.
 

Union College

کالج یونیون یک موسسه خصوصی هنرهای آزاد است که در سال 1795 در Schenectady، نیویورک تأسیس شد. این یکی از قدیمی ترین موسسه های آموزش عالی است که در نیویورک منصوب شده است و به دلیل استانداردهای بالای دانشگاهیان، یکی از "Ivies های کوچک" محسوب می شود. تعداد دانشجویان این کالج حدود 2200 نفر است که به 20 بخش مختلف با رشته های مختلف در هنرهای لیبرال دسترسی دارند.

این کالج همچنین به دلیل میزان بالای دانشجویانی که در خارج از کشور و برنامه های بین المللی مشغول به تحصیل هستند، شناخته شده است. می توانید بدون پرداخت هزینه برنامه به این کالج خوب مراجعه کنید.
 

DePauw University

دانشگاه DePauw یک دانشکده خصوصی هنرهای آزاد در گرینکاسل، ایندیانا است. این دانشگاه در سال 1837 تاسیس شد و در حال حاضر حدود 2300 دانشجو ثبت نام کرده است. این دانشگاه جزء برترین کالج های هنرهای آزاد در ایالات متحده است. دانشجویان می توانند یک برنامه تمایز را انتخاب کنند که به نقاط قوت مختلف تحصیلی پاسخ می دهد.
 
نحوه دریافت اقامت و مجوز کار پس از تحصیل در آمریکا
شهرها و دانشگاههای برتر دانشجویی برای تحصیل در ایالات متحده آمریکا

DePauw University

Sewanee: The University of the South

این دانشگاه که معمولاً با نام Sewanee شناخته می شود، یک کالج خصوصی و هنرهای آزاد است که در شهر Sewanee، تنسی واقع شده است. با ثبت نام دانشجو نزدیک به 2000، این دانشگاه چندین رشته هنرهای آزاد را ارائه می دهد. این دانشگاه به دلیل تولید قدیمی ترین مجله ادبی در کشور شناخته می شود.
 

St. Olaf College

کالج سنت اولاف در سال 1874 توسط مهاجران آمریکایی نروژی تأسیس شد و به نام اولاف دوم، قدیس حامی نروژ نامگذاری شد، یک موسسه خصوصی هنرهای آزاد لیبرال است که در نورثفیلد، مینه سوتا واقع شده است. این دانشگاه علاوه بر 40 رشته تحصیلی، برای دانشجویان 300 نفره خود دارای چندین برنامه بین رشته ای است. دانشجویان معمولاً قبل از فارغ التحصیلی باید دوره های پایه و همچنین مطالعات اصلی مانند جامعه، رفتار انسانی و الهیات را تکمیل کنند.
 

Denison University

دانشگاه دنیسون یک دانشگاه خصوصی هنرهای آزاد است که در سال 1831 تاسیس شد و در گرانویل، اوهایو واقع شده است. این دانشگاه بسیار متنوع است زیرا دارای 2100+ دانشجوی کارشناسی از 50 ایالت و بیش از 40 کشور است. با سه مدرک اصلی ارائه شده، محبوب ترین رشته های دنیسون شامل اقتصاد، روانشناسی، زیست شناسی و انگلیسی است. دانشجویان همچنین می توانند رشته "بین بخشی" خود را ایجاد کنند. بیش از 200 سازمان و انجمن برای جامعه دانشجویی ارائه می شود. برخی از فارغ التحصیلان معروف دنیسون شامل استیو کارل و جنیفر گارنر هستند.
 

Rhodes College

کالج رودز یک کالج هنرهای لیبرال با وضعیت خصوصی است و در ممفیس، تنسی مستقر است. محوطه دانشگاه که در سال 1848 تأسیس شد، به دلیل زیبایی طبیعی و معماری قابل توجه آن مورد تحسین قرار گرفته است. با جمعیت دانشجویی 2200 نفر، ویژگیهای اصلی رودز شامل کلاسهای کوچک و تأکید شدید بر نوشتن و کار تحقیقاتی است. این برنامه بیش از 50 رشته تحصیلی مختلف را ارائه می دهد، از جمله مدارک بین رشته ای. این دانشگاه همچنین به دلیل فرصت های کارآموزی شهرت دارد. شما می توانید با درخواست بدون هزینه برنامه، در این کالج عالی هنرهای لیبرال تحصیل کنید.
 

Drake University

دانشگاه دریک واقع در Des Moines، آیووا، یک دانشگاه خصوصی و آموزشی است. این دانشگاه در سال 1881 تأسیس شد و به یک موسسه نخبه آموزش عالی تبدیل شد که بیش از 5000 دانشجو را تأمین می کند. این دانشگاه طیف متنوعی از مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از جمله دوره های حرفه ای مانند حقوق و تجارت را ارائه می دهد. دریک همچنین به دلیل داشتن یکی از قدیمی ترین دانشکده های حقوق در ایالات متحده مشهور است. دانشجویان به بیش از 150 سازمان مختلف دانشجویی دسترسی دارند و از تجربه فوق برنامه غنی کننده برخوردارند.
 
چطور ویزای دانشجویی آمریکا بگیریم؟
Drake University

Lewis & Clark College

کالج Lewis & Clark یک کالج خصوصی هنرهای آزاد است که در پورتلند، اورگان واقع شده است. این موسسه، که در سال 1867 تأسیس شد، در حال حاضر دارای 3400 دانشجوی ثبت نام شده با دانشجویان بین المللی از بیش از 50 کشور مختلف است. این مجموعه طیف متنوعی از رشته های گروهی و همچنین برنامه های متعدد تحصیلی در خارج از کشور را ارائه می دهد. این برنامه ها از طریق کالج هنر و علوم کارشناسی، دانشکده حقوق و مدرسه تحصیلات تکمیلی ارائه می شود.
 

St. John’s University

دانشگاه سنت جان واقع در شهر نیویورک، یک دانشگاه کاتولیک خصوصی است که در سال 1870 تاسیس شد. این محوطه پردیس وسیعی با مناطق ماهواره ای در منهتن و استیتن آیلند و همچنین پردیس های خارج از کشور در رم، پاریس و لیمریک در ایرلند دارد. این دانشگاه دارای بیش از 21000 جمعیت دانشجویی است و از نظر علمی در 5 مدرسه کارشناسی و 6 مدرسه کارشناسی ارشد مرتب شده است. در مجموع، دپارتمان ها بیش از 100 مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهند. این دانشگاه دارای جامعه دانشجویی متنوعی است که دارای دانشجویان از 50 ایالت و بیش از 122 کشور است.
 

Ursinus College

کالج اورسینوس یک موسسه خصوصی هنرهای آزاد است که در سال 1869 تاسیس شد. این دانشگاه در کالج ویل، پنسیلوانیا مستقر است و یکی از تنها کالج های سکولار در این ایالت است. این دانشگاه از زمان برخورداری از موقعیت منحصر به فرد پنسیلوانیا، به ارائه آموزش برای بیش از 1500 دانشجو از 35 ایالت و 12 کشور جهان تبدیل شده است. طیف متنوعی از بیش از 100 سازمان دانشجویی برای همه دانشجویان ارائه شده است.
 

Brandman University

دانشگاه برندمن یک دانشگاه خصوصی و غیرانتفاعی است که در ایروین، کالیفرنیا واقع شده است. این دانشگاه دارای بیش از 20 پردیس ماهواره ای در سراسر ایالت کالیفرنیا و واشنگتن و همچنین پردیس مجازی آنلاین برای آموزش از راه دور است. این دانشگاه در حال حاضر دارای بیش از 11000 دانشجوی ثبت نام شده است که عمدتا از دانشجویان تحصیلات تکمیلی تشکیل شده است. برندمن حدود 60 برنامه برنامه مختلف را برای دانشجویان لیسانس، کارشناسی ارشد، دکترا و سایر دانشجویان حرفه ای ارائه می دهد. 
 

Illinois Wesleyan University

دانشگاه ایلینوی وسلیان یک دانشکده هنرهای آزاد لیسانس خصوصی است که در بلومینگتون ایندیانا مستقر است. این دانشگاه در سال 1854 تاسیس شد و در حال حاضر نزدیک به 2000 دانشجو را که در 80 رشته تحصیلی ارائه شده در آن تحصیل می کنند. نقاط قوت اصلی آن در زمینه های هنرهای آزاد، هنرهای زیبا و تجارت است.

IWU در ارائه بورس تحصیلی بسیار سخاوتمند است و بیش از 9 دانشجو از هر 10 نفر بورسیه تحصیلی یا هر نوع کمک مالی بر اساس نیاز دریافت می کنند. این دانشگاه همچنین در بین 40 دانشجوی برتر خارجی برای دانشجویانی که در خارج از کشور تحصیل می کنند قرار دارد و بیش از 300 گزینه تحصیل در خارج از کشور در 70 کشور مختلف ارائه می دهد.
 

Michigan Technological University

دانشگاه فناوری میشیگان واقع در شهر Houghton، میشیگان، یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی است. در سال 1885 به عنوان موسسه ای برای آموزش مهندسان معادن محلی تأسیس شد. از بدو تأسیس، این دانشگاه اکنون به محوطه ای متنوع گسترش یافته است که علاوه بر مهندسی، بیش از 7300 دانشجو را در زمینه های علم، فناوری، تجارت تربیت و آموزش می دهد. فناوری میشیگان در حال حاضر بیش از 150 برنامه در این زمینه های تحصیلی از طریق 5 مدرسه دانشگاهی ارائه می دهد.

نقاط قوت برجسته دانشگاه در زمینه مهندسی محیط و مکانیک است و بسیار تحقیقاتی است. تقریباً 14 درصد از جمعیت دانشجویی این دانشگاه را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند.
 
بورسیه های تحصیلی آمریکا در سال 2021-2022 برای دانشجویان بین المللی
Michigan Technological University

Kenyon College

کالج کنیون یک کالج خصوصی هنرهای آزاد خصوصی است که در گامبیر، اوهایو واقع شده است. این دانشکده در سال 1824 تأسیس شد. در حال حاضر بیش از 1700 دانشجو در آن ثبت نام کرده اند. Kenyon متعهد است که یک تجربه علمی خوب برای دانشجویان خود ارائه دهد.

یکی از ویژگیهای مهم دانشگاهی این واقعیت است که دانشجویان ملزم به گذراندن کلاس در چهار بخش دانشگاهی از جمله هنرهای زیبا، علوم انسانی، علوم اجتماعی و علوم طبیعی هستند. دوره های زبان خارجی نیز تدریس می شود. هزینه درخواست از طریق همه برنامه های آنلاین لغو می شود.
 

Bryn Mawr College

کالج برین ماور یک کالج خصوصی هنرهای آزاد زنان است که در برین ماور، پنسیلوانیا واقع شده است. در سال 1885 تأسیس شد و عضو شبکه Seven Sister است. با جمعیت دانشجویی بیش از 1700، کالج به طور مداوم در بین برترین کالج های هنرهای لیبرال در ایالات متحده رتبه بندی شده است. Bryn Mawr همچنین به عنوان اولین موسسه زنان است که مدرک کارشناسی ارشد را از طریق برنامه دکتری اعطا می کند. از نظر دانشگاهی، دانشجویان ملزم به گذراندن دوره های علوم طبیعی، علوم اجتماعی و انسانی هستند. در صورت ارسال آنلاین از هزینه برنامه صرف نظر می شود.
 

Hampshire College

کالج همپشایر واقع در آمهرست، ماساچوست، یک کالج هنرهای لیبرال نخبه است که برای اولین بار در سال 1965 تأسیس شد. این عضو کنسرسیوم Five College است که شامل کالج های Mount Mountoke و Smith می شود. در حال حاضر، تعداد دانشجويان همپشاير بيش از 1300 نفر است. همپشاير به دليل سياست هاي ليبرال اجتماعي، برنامه درسي جايگزين و ماهيت آموزشي «تجربي» عمومي مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

ویژگی های غیر سنتی شامل یک برنامه درسی است که بر علایق دانشجویان متمرکز است و بر خلاف سیستم معدل بر ارزیابی های دیگر تمرکز می کند. ساختار دانشگاهی شامل "مکاتب فکری" مانند علوم شناختی، علوم طبیعی و هنرهای بین رشته ای است.
 

Lawrence University

دانشگاه لارنس یک موسسه خصوصی هنرهای آزاد و هنرستان موسیقی است که در اپلتون، ویسکانسین واقع شده است. این دانشگاه در سال 1847 تأسیس شد و به عنوان دومین موسسه آموزش عالی شناخته می شود که به دانشگاهی مشترک تبدیل شده است. لارنس به طور مداوم در بین برترین کالج های هنرهای لیبرال در ایالات متحده رتبه بندی شده است.

در حال حاضر، جمعیت این دانشگاه بیش از 1500 نفر است. رشته های متنوعی از رشته ها، عمدتا در هنرهای لیبرال و همچنین علوم مهندسی و بهداشت ارائه می شود. هنرستان موسیقی بخش دیگری از دانشگاه است که آموزش موسیقی به دانشجویان ارائه می دهد. این دانشگاه از هزینه های درخواست چشم پوشی می کند.
 

Gustavus Adolphus College

کالج گوستاووس آدولفوس واقع در سنت پیتر مینه سوتا، یک دانشگاه خصوصی هنرهای آزاد است که در سال 1862 تاسیس شد. 2400 دانشجو آن به بیش از 70 رشته تحصیلی مختلف در 25 بخش دانشگاهی دسترسی دارند که شامل برنامه های بین رشته ای و تحصیل در خارج از کشور است. اخیراً "سیاست پذیرش آزمون اختیاری" اتخاذ شده است که از الزامات مانند نمرات ACT/SAT برای متقاضیان چشم پوشی می کند.
 

Berea College

کالج Berea یک کالج خصوصی لیسانس هنرهای آزاد است که در Berea، کنتاکی واقع شده است. این موسسه در سال 1855 تأسیس شد و به عنوان یکی از اولین کالج های آموزش عالی که به صورت آموزشی مشترک و از نظر نژادی ادغام شد، مورد تحسین قرار گرفت.

همچنین به دلیل عدم پرداخت هیچگونه شهریه، به هر دانشجوی پذیرفته شده بورسیه کامل ارائه می شود. این دانشکده در حال حاضر بیش از 32 رشته دپارتمان را برای ثبت نام دانشجو از بیش از 1000 دانشجوی کارشناسی ارائه می دهد.
 

Baker University

دانشگاه بیکر یک دانشگاه خصوصی است که در شهر بالدوین، کانزاس واقع شده است. این دانشگاه در سال 1858 به عنوان یکی از اولین موسسات آموزش عالی در ایالت کانزاس تأسیس شد. از ابتدای تاسیس، جمعیت دانش آموزی در حال حاضر بیش از 3000 نفر است. دانشجویان به بیش از 120 منطقه از گرایش های کارشناسی دسترسی دارند و دانشگاه از نظر دانشگاهی به 4 مدرسه اصلی تقسیم شده است. علاوه بر این، دانشگاه دارای چندین شعبه در سراسر کانزاس است و تا میسوری امتداد دارد. این دانشگاه تبدیل به یکی از برجسته ترین دانشگاه های خصوصی در غرب میانه آمریکا شده است.
 
راحت ترین دانشگاه های آمریکا برای اپلای کدامند؟ / 100 دانشگاه برتر با بالاترین نرخ پذیرش
 
Baker University

Grinnell College

کالج گرینل در گرینل، آیووا، کالج هنرهای آزاد لیبرالی است که در سال 1846 تأسیس شد. در این دانشگاه بیش از 1200 دانشجو تحصیل می کند. گرینل بخاطر سیستم دانشگاهی قوی خود و همچنین تعهد نسبت به عدالت اجتماعی مشهور است. یکی از ویژگیهای کلیدی دانشگاهیان گرینل برنامه درسی باز است که به دانشجویان امکان می دهد رشته ها و دوره های تحصیلی خود را انتخاب کنند. این برنامه های دیگر را با سایر دانشگاه های نخبه مانند دانشگاه کلمبیا، کالتک و کالج دارتموث ارائه می دهد.
 

Hillsdale College

کالج هیلسدیل (به انگلیسی: Hillsdale College) یک کالج خصوصی هنرهای آزاد است که در هیلسدیل، میشیگان واقع شده است. این دانشکده در سال 1844 تأسیس شد. این یکی از تنها موسسات آموزش عالی در ایالات متحده است که از حمایت مالی فدرال خودداری می کند و بیشتر به کمک های خصوصی و کمک های مالی خود متکی است. این دانشکده دارای جمعیت دانشجویی حدود 1400 دانشجو است و انواع مختلفی از رشته های کارشناسی را ارائه می دهد.

دانشجویان تشویق می شوند که یک برنامه درسی اصلی شامل علوم مانند زیست شناسی و شیمی، تاریخ ایالات متحده و قانون اساسی ایالات متحده را تکمیل کنند. Hillsdale برنامه های تحصیلات تکمیلی را در زمینه سیاست ارائه می دهد. هنگام ارسال یک برنامه آنلاین، هزینه درخواست به طور خودکار لغو می شود.
 

Beloit College

کالج Beloit یک کالج خصوصی هنرهای آزاد است که در سال 1846 تأسیس شد. این دانشگاه در Beloit، ویسکانسین واقع شده است و یکی از قدیمی ترین موسسات آموزش عالی در این ایالت است. این کالج در حال حاضر دارای بیش از 1500 دانشجوی ثبت نام شده است. برنامه های درسی Beloit یادگیری تجربی و کاربردهای عملی هنرهای لیبرال را تشویق می کند. نقاط قوت علمی کالج شامل زمین شناسی و مردم شناسی است. این کالج بر تعداد کلاسهای کوچک متمرکز است که حداکثر 15 دانشجو دارند تا تجربه یادگیری را موثرتر کند.
 

Ohio Wesleyan University

دانشگاه ویسلیان اوهایو واقع در دلاور، اوهایو، یک دانشگاه خصوصی غیر فرقه ای است که در سال 1842 تاسیس شد. این یکی از اولین دانشگاه هایی است که از ابتدای تاسیس خود دارای اصول لیبرال بوده و فارغ از هر نژاد و مذهبی دانشجو می پذیرد.

با جمعیت دانشجویی بیش از 1600، این دانشگاه همچنین دارای یازدهمین درصد بالاترین درصد دانشجویان بین المللی است که در کالج های هنرهای آزاد پذیرفته شده اند. دانشجویان تشویق می شوند که به طور فعال در برنامه های تبادل دانشجو با چندین کشور شرکت کنند. این دانشگاه بیش از 35 رشته مختلف در مقطع کارشناسی را ارائه می دهد و دانشجویان برای به دست آوردن مدارک خود ملزم به گذراندن 34 واحد دروس هستند.
 

Juniata College

کالج Juniata یک موسسه خصوصی هنرهای آزاد است که در Huntingdon، پنسیلوانیا واقع شده است. این دانشگاه در سال 1876 به عنوان یکی از قدیمی ترین موسسات آموزشی دولتی تأسیس شد. این دانشکده اکنون به آموزش حدود 1600 دانشجو از بیش از 42 ایالت و بیش از 40 کشور مختلف پرداخته است.

به جای ارائه برنامه های دانشگاهی، کالج دارای "برنامه های تأکید" است که در آن دانشجویان تحصیلات خود را با توجه به علایق خود تنظیم می کنند. برنامه ها بر هنرهای لیبرال متمرکز شده اند و از علوم انسانی و اجتماعی گرفته تا علوم و هنرها را شامل می شود. برنامه های تحصیل در خارج از کشور در 22 کشور ارائه می شود.
 

Trinity University

دانشگاه ترینیتی یک دانشگاه خصوصی است که در سن آنتونیو، تگزاس واقع شده است. این دانشگاه در سال 1869 تأسیس شد و عضو گروه موسسات آناپولیس است که متعهد به آموزش در هنرهای لیبرال هستند. ترینیتی در حال حاضر دارای بیش از 2300 دانشجوی کارشناسی و 200 دانشجوی کارشناسی ارشد است و بیش از 90 گرایش و برنامه مختلف را برای دانشجویان خود ارائه می دهد.

دانشجویان آن از بیش از 45 ایالت و 65 کشور مختلف آمده اند. رشته های تحصیلی شامل علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم طبیعی، تجارت و هنرهای زیبا است. ترینیتی همچنین چندین برنامه تحصیل در خارج از کشور را در 30 کشور ارائه می دهد.
 

University of St. Thomas, Minnesota

دانشگاه سنت توماس یک دانشگاه خصوصی هنرهای آزاد است که در سنت پل و مینیاپولیس، مینه سوتا مستقر است. این دانشگاه در سال 1885 به عنوان حوزه علمیه کاتولیک تأسیس شد اما اکنون به یکی از بزرگترین دانشگاه های خصوصی در ایالت مینه سوتا تبدیل شده است. سنت توماس در حال حاضر دارای یک جامعه دانشجویی بیش از 10 هزار نفر است.

این دانشگاه حدود 88 رشته اصلی و 59 گرایش را در مقطع کارشناسی و بیش از 60 برنامه کارشناسی ارشد، فوق لیسانس و حرفه ای ارائه می دهد که از طریق نه بخش دانشگاهی ارائه می شود. دانشجویان همچنین به عنوان بخشی از تجربه دانشگاهی خود به تعداد زیادی از سازمانهای ورزشی و تحت مدیریت دانشجویی دسترسی دارند.
 

University of Dayton

دانشگاه دیتون واقع در دیتون، اوهایو، یک دانشگاه خصوصی کاتولیک رومی است که در سال 1850 تاسیس شد. این دومین دانشگاه خصوصی بزرگ در اوهایو است و بیش از 10،000 دانشجو را آموزش می دهد. این مرکز علاوه بر پردیس اصلی خود در دیتون، یک مرکز بین المللی را در پارک صنعتی سیژو در چین اداره می کند. جامعه دانشجویی آن از سراسر ایالات متحده و بیش از 40 کشور جهان استقبال می شود.

دیتون بیش از 80 برنامه دانشگاهی در طیف وسیعی از زمینه ها اعم از علوم طبیعی، علوم بهداشتی و مهندسی تا تجارت، حقوق و آموزش ارائه می دهد. این همچنین اولین موسسه آموزش عالی در ایالات متحده است که مدرک حقوق بشر ارائه می دهد.

 

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش