راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه های اپلای: دانشگاه های انگلستان بدون Application Fees

انگلستان دارای همه چیزهایی است که یک دانشجو می تواند رویای آن را داشته باشد: یک جامعه چند فرهنگی، چشم اندازهای نفس گیر، زندگی شبانه خوب، شهرهای مدرن، آثار تاریخی، فرصت های شغلی عالی و مهمترین جنبه از همه، آموزش با کیفیت بالا.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

با این حال، تحصیلات عالی می تواند گران باشد و حتی قبل از پذیرش باید هزینه کنید. به همین دلیل انتخاب دانشگاه های بدون هزینه درخواست Application Fees در انگلستان راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه است. این تنها راه پس انداز پول نیست. شما می توانید در انگلستان به صورت رایگان تحصیل کنید، بنابراین اگر علاقه دارید آن را بررسی کنید.

اگر می خواهید زندگی دانشگاهی خود را شروع کنید، انگلستان بهترین مکان برای رفتن است، اما اگر به تحصیلات تکمیلی فکر می کنید، حتی بهتر است. اکثر دانشگاههای انگلستان در زیر هیچ هزینه ای برای دانشجویان داخلی و خارجی که متقاضی دوره های تحصیلات تکمیلی هستند ندارند.
 
نحوه دریافت ویزای دانشجویی انگلستان در سال 2021-2022
بیشترین دوره های آموزشی با فرصت شغلی در انگلستان برای دانشجویان بین المللی
راهی-عالی-برای-صرفه-جویی-در-هزینه-های-اپلای-دانشگاه-های-انگلستان-بدون-application-fees.jpg
اما اگر به تحصیل در مقطع کارشناسی علاقه دارید، می توانید دانشگاه های انگلستان بدون Application Fees را در لیست زیر پیدا کنید:

1. دانشگاه لنکستر بدون هزینه برنامه: برای دانشجویان بین المللی که متقاضی تحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد هستند.

دانشگاه لنکستر یا دانشگاه لنکستر یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی دانشگاهی است که در لنکستر، لنکاشیر، انگلستان واقع شده است و در سال 1964 تأسیس شده است. این دانشگاه در انگلستان هیچ هزینه ای برای دانشجویان بین المللی که برای برنامه های کارشناسی یا کارشناسی ارشد درخواست می کنند ندارد.

دانشگاه لنکستر دارای 9 کالج است: 8 کالج در مقطع کارشناسی (Bowland، Cartmel، County، Furness، Fylde، Grizedale، Lonsdale، and Pendle) و یک کالج تحصیلات تکمیلی. اینجا جایی است که دانشجویان در محوطه دانشگاه با هم زندگی می کنند، زندگی می کنند و از آن لذت می برند. آنها می توانند برنامه ای را از چهار دانشکده هنر و علوم اجتماعی، مدیریت، علم و فناوری و بهداشت و پزشکی انتخاب کنند.

2. دانشگاه گرینویچ بدون هزینه برنامه: برای دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را دارند.

دانشگاه گرینویچ یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در لندن واقع شده است. این اولین بار در سال 1981 با عنوان پلی تکنیک وولویچ تأسیس شد. این دانشگاه دارای سه پردیس است: اصلی آن در کالج نیروی دریایی سلطنتی قدیمی است. دومین پردیس اوری هیل است که در دو طرف پارک اوری هیل در التهام واقع شده است. و پردیس ماهواره ای واقع در مدوی، کنت.

برخی از برنامه های ارائه شده در این دانشگاه عبارتند از تجارت، معماری، داروسازی، آموزش و مهندسی. برای درخواست باید فرم درخواست آنلاین را از طریق نماینده مجاز داخل کشور یا مستقیم برای دانشگاه پر کرده و ارسال کنید.

3. دانشگاه وارویک بدون هزینه برنامه: برای برنامه های تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی یا جوایز کارشناسی ارشد (PGA). در صورت تکمیل درخواست مناسب در پرتال آنلاین، می توان از هزینه های متقاضیان تحصیلات تکمیلی صرف نظر کرد.

دانشگاه بعدی در بریتانیا بدون هیچ گونه هزینه درخواست، دانشگاه وارویک است. این یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در سال 1965 تأسیس شد و در حومه کاونتری، بین وست میدلندز و وارویکشایر انگلستان واقع شده است. اکثر دانشجویان دانشگاه وارویک در لیمینگتون، در شهر کنیلورث یا حومه کانلی و ارلددون زندگی می کنند.

این دانشگاه دارای یک دانشکده بازرگانی، یک دانشکده حقوق، یک گروه تولیدی، یک دانشکده پزشکی، یک دانشکده آموزش و پرورش است و در سال 2004 بخش "تحقیقات بین المللی باغبانی" را شامل می شود. مطالعات ترجمه ادبی، فلسفه قاره ای، تاریخ پزشکی؛ و دوره هایی مانند مطالعات کارائیب، علوم کامپیوتر و مطالعات فرانسه نیز در این دانشگاه وجود دارد.

4. دانشگاه گلاسکو بدون هزینه برنامه: دانشجویان بین المللی و داخلی مقطع کارشناسی متقاضی سال اول خود از طریق CommonApp و متقاضیان تحصیلات تکمیلی که هنگام درخواست آنلاین تحت حمایت قرار می گیرند.

دانشگاه گلاسکو یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در گلاسکو اسکاتلند واقع شده است و در سال 1451 توسط پاپ تأسیس شد. این موسسه یکی از 10 دانشگاه برتر انگلستان است و توسط CWTS Leiden 2019 رتبه 60 و رتبه بندی جهانی دانشگاه QS 2020 رتبه 67 را کسب کرده است.

چهار دانشکده در این دانشگاه وجود دارد: کالج هنرها؛ دانشکده پزشکی، دامپزشکی و علوم زندگی؛ دانشکده علوم و مهندسی؛ و دانشکده علوم اجتماعی هر یک از این کالج ها دارای موسسات تحقیقاتی و 19 دانشکده از جمله دانشکده مهندسی جیمز وات، دانشکده زبانها و فرهنگهای مدرن و دانشکده فیزیک و نجوم هستند.
راهی-عالی-برای-صرفه-جویی-در-هزینه-های-اپلای-دانشگاه-های-انگلستان-بدون-application-fees.jpg
5. دانشگاه آکسفورد بدون هزینه درخواست: برای متقاضیان یک کشور کم درآمد، کسانی که برای پذیرش مجدد درخواست می کنند (برای دانشجویان فعلی PGT آکسفورد) و کسانی که برای دوره های تحقیقاتی مرتبط درخواست می کنند.

دانشگاه آکسفورد یک دانشگاه تحقیقاتی دانشگاهی در آکسفورد انگلستان است که سابقه آن به 1096 باز می گردد و آن را به یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان تبدیل کرده است. شش سالن و 39 کالج مستقل مربوط به مدیریت دانشگاه مرکزی وجود دارد. بیش از 100 رشته وجود دارد که به چهار شاخه دانشگاهی تقسیم شده اند: علوم پزشکی؛ علوم ریاضی، فیزیک و زیست؛ علوم انسانی و علوم اجتماعی. دانشگاه آکسفورد هیچگونه هزینه ای برای متقاضیان کشورهای کم درآمد ندارد.

حدود 28 نخست وزیر انگلیس در دانشگاه آکسفورد حضور داشتند، علاوه بر شخصیت های بزرگی مانند بیل کلینتون، تی اس الیوت، گراهام گرین، آلدوس هاکسلی و امیلیا فاکس. آکسفورد همچنین خانه برندگان جایزه نوبل مانند سر پیتر مداور و سیموس هینی بوده است.

6. دانشگاه لیدز بدون هزینه برنامه: برای متقاضیان بین المللی و داخلی متقاضی برنامه های کارشناسی ارشد.

دانشگاه لیدز یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در لیدز، یورکشایر غربی، انگلستان واقع شده است و در اصل در سال 1874 به عنوان کالج علوم یورکشایر تأسیس شد. این دانشگاه دارای یکی از بزرگترین پردیس های تک سایت انگلستان است که در فاصله کمی از مرکز شهر لیدز واقع شده است. فعالیتهای متنوعی برای انجام در این موسسه بدون دود وجود دارد، مانند بازدید از گالری ها و موزه های آن، شرکت در جشنواره ها و نمایش های تئاتر، یا عضویت در باشگاه های ورزشی. همچنین تعداد زیادی رستوران و بار عالی وجود دارد که دانشجویان می توانند در اوقات فراغت خود به آنجا رفته و از آن لذت ببرند.

7. کالج امپریال لندن بدون هزینه درخواست: متقاضیان بین المللی یا داخلی متقاضی دوره های تحصیلات تکمیلی که برنامه های MBA یا MSc نیستند (از جمله برنامه دکتری دانشکده تجارت). هیچ هزینه ای برای دوره های دکتری وجود ندارد.

کالج امپریال (یا کالج علمی، فناوری و پزشکی امپریال) یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در لندن واقع شده و در سال 1845 تأسیس شده است. دو پردیس وجود دارد، اصلی در کنزینگتون جنوبی و پردیس نوآوری در وایت سیتی واقع شده است. همچنین یک ایستگاه میدانی تحقیقاتی در Silwood Park و بیمارستانهای آموزشی مختلف در لندن وجود دارد.

طیف گسترده ای از باشگاه های ورزشی، انجمن ها و پروژه های موسیقی و هنری وجود دارد که می توانید به آنها بپیوندید. یک مرکز مشاوره در دسترس است که شامل بخش پشتیبانی بین المللی دانشجویان برای دانشجویان 140 کشور مختلف از سراسر جهان است.

8. دانشگاه شفیلد بدون هزینه برنامه: برای دانشجویان بین المللی و داخلی که برای برنامه های آموزشی و تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی متقاضی هستند.

دانشگاه شفیلد، همچنین به عنوان دانشگاه شفیلد شناخته می شود، یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در شفیلد، یورکشایر جنوبی، انگلستان واقع شده است و دارای چند محوطه در بانک غربی و سنت جورج است. این دانشگاه به پنج دانشکده هنر و علوم انسانی، علوم، مهندسی، علوم اجتماعی و پزشکی، دندانپزشکی و بهداشت تقسیم شده است. دانشکده بین المللی در کالج سیتی، تسالونیکی واقع شده است. همچنین سه دانشکده مهم دیگر در زمینه معماری، مدیریت و پزشکی وجود دارد.

این موسسه به دلیل فعالیت های تحقیقاتی خود مشهور است. این همکاری با شرکای محلی و جهانی برای تبدیل تحقیقات به عمل و کشف درمانها و راه حلهای جدید که نیازهای افراد و جامعه را برآورده می کند، ترکیب شده است. خبر خوب این است که این دانشگاه در بریتانیا هیچ هزینه ای برای برنامه های خود دریافت نمی کند.

9. دانشگاه کمبریج بدون درخواست هزینه برای: دانشجویان بین المللی و داخلی متقاضی تحصیلات تکمیلی علوم زیستی؛ برای متقاضیان انگلستان از خانواده های کم درآمد؛ برای متقاضیان دارای پناهندگی یا وضعیت پناهندگی؛ و برای متقاضیان خارج از کشور از کشورهای در پیوند بالا.

دانشگاه کمبریج یک دانشگاه تحقیقاتی دانشگاهی است که در سال 1209 تاسیس شد. این دانشگاه از 31 کالج نیمه مستقل، شش دانشکده و بیش از 100 بخش تشکیل شده است. این موسسه دارای داستان بزرگی برای تشویق روحیه پرسشگر است و فارغ التحصیلان برجسته ای مانند چارلز داروین، دسیدریوس اراسموس و روبرت گرین دارد. و حتی نامهای مشهورتری که امروزه شناخته شده اند مانند نام اعضای Radiohead.

امکانات دانشگاه کمبریج شامل 31 کالج، شش دانشکده، باغ گیاه شناسی، 114 کتابخانه، هشت موزه و صدها انجمن و باشگاه دانشجویی است.

10. کالج دانشگاه لندن بدون هزینه برنامه: برای دانشجویان داخلی و خارجی که برای برخی از برنامه های تحصیلات تکمیلی درخواست می دهند.

آخرین دانشگاه در انگلستان بدون هیچگونه هزینه درخواست، دانشگاه کالج لندن (UCL) است، یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی که بخشی از دانشگاه فدرال لندن است و بزرگترین دانشگاه در انگلستان است. این دانشگاه به عنوان خانه متفکران شجاع شناخته می شود، به عنوان نهادی که در آن تحقیقات بسیار مهم است. در حقیقت، محققان UCL در حال حاضر روی کمک به بشریت برای بهبودی از کووید -19 کار می کنند.

برخی از شخصیت های مهم فارغ التحصیل از UCL عبارتند از Charli XCX، Mahatma Gandhi، Alexander Graham Bell، Christopher Nolan و Chris Martin. در واقع، این مسسه بسیار منحصر به فرد و خاص است، نه تنها به دلیل دانشجویانش، بلکه به دلیل فعالیت های آن: سخنرانی ها، پادکست ها، فیلم ها، جشنواره ها، نمایشگاه ها و کنفرانس ها. بسیاری از آنها عمومی هستند و برای همه باز است.

اگر دانشجوی بین المللی هستید، راه های متفاوتی برای تأمین بودجه کارشناسی ارشد خود در UCL و دریافت کمک مالی وجود دارد. در واقع، یک گزینه ویژه برای دانشجویان بین المللی وجود دارد.
 
هزینه تحصیل در انگلستان برای دانشجویان بین المللی
بهترین رشته ها برای تحصیل دانشجویان بین المللی در انگلستان

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش