نتیجه نهایی ۱۶ کدرشته خاص کنکور ۱۴۰۰ اعلام شد

به گزارش ویکی گرام، نتیجه نهایی برای آن دسته از متقاضیانی که در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ برای آنها یکی از کدهای مر بوط به رشته‌های دارای شرایط خاص (شامل ۱۱، ۱۲، ۱۴، ۱۵ ،۱۸، ۲۰، ۲۱، ۲۲ ،۲۳ ،۲۴، ۲۵، ۲۶، ۲۹، ۳۱،۳۰ و ۳۲) در سایت سازمان سنجش اعلام شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

نتایج نهایی پذیرش آن دسته از متقاضیان کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ که به جای کد قبولی برای آنها کد عدد ۲ رقمی (به شرح جدول زیر) اعلام شده بود و این متقاضیان برای انجام مراحل مصاحبه و گزینش رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌های مربوطه اقدام کردند، اعلام شده است.

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی این رشته‌ها با توجه به نتیجه مراحل مصاحبه و یا صلاحیت‌های عمومی افراد از سوی مؤسسات و یا هیأت‌های مرکزی گزینش ذیربط در سایت سازمان سنجش منتشر شده است.

قبول‌شدگان لازم است ضمن فراهم کردن مدارک لازم برای ثبت نام مطابق مدارک اعلام شده در (بند ج) اطلاع یه ۳ مهر ۱۴۰۰ اسامی پذیرفته شدگان رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ مندرج در سایت سازمان سنجش برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در روز شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ با واحد آموزش دانشگاه محل قبولی تماس بگیرند و هماهنگ کنند.

عدم مراجعه به موقع پذیرفته شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف از رشته قبولی اعلام شده خواهد بود.

➕  بیشتر بخوانید:
دستور جدید وزیر بهداشت در خصوص اسکان دانشجویان خوابگاهی در شرایط کرونایی
چالش جدید بازگشایی دانشگاه‌ها از ۱۵ آبان/ ۱۰ دانشگاه برتر کشور درباره بازگشایی چه نظری دارند؟

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
8 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش