ابلاغ بخشنامه استخدام نیروهای پذیرش نشده آزمون داخلی آموزش و پرورش

معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، «بخشنامه اشتغال نیروهای پذیرش نشده در آزمون داخلی» را به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ کرد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه
 

 به گزارش ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، در راستای مصوبه هیات دولت، از سوی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، «بخشنامه اشتغال نیروهای پذیرش نشده در آزمون داخلی» به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.
 

بر این اساس، اشتغال به کار مشمولان بندهای ۱.۸ و ۱.۹ شیوه نامه شماره ۱۶۰۱۵۰ مورخ ۲ آذرماه ۹۸ که در آزمون داخلی مورخ اول مردادماه ۱۴۰۰، نمره قبولی کسب نکرده‌اند، در صورت نیاز به خدمات افراد مورد نظر و استمرار خدمت آنها به صورت حق التدریس آزاد، صرفاً در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ مجاز است.
 

متن بخشنامه را اینجا مشاهده کنید.

 

➕ بیشتر بخوانید:


رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400
نحوه اعمال اولویت برای متقاضیان بومی شهرستانی در آزمون استخدامی
ظرفیت پذیرش شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش 1400


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش