تشکیل کارگروه هم اندیشی دانشجویی/ بازگشایی منطقه ای دانشگاه های علوم پزشکی

به گزارش ویکی گرام، مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت گفت: برای بازگشایی خوابگاه های دانشگاه های علوم پزشکی هر دانشگاهی بر اساس رنگ بندی و موقعیت کرونایی تصمیم می گیرد و بازگشایی سراسری یکسان نیست.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

دکتر حمیدرضا اشراقی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت بازگشایی خوابگاه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت: دانشگاه‌های علوم پزشکی از ابتدای کرونا تعطیل نبوده اند و خوابگاه‌ها نیز تحت شرایط و پروتکل‌های بهداشتی دایر بوده اند. ولی بخشی از دانشجویان غیربالینی آموزش غیرحضوری طی کرده اند.

وی افزود: برای بخشی از این دانشجویان که غیر بالینی بوده اند و به خوابگاه‌ها بازمی گردند پروتکل‌های بهداشتی ارائه شده است.

مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت یادآور شد: به تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی اختیار داده شده است که بر اساس شرایط منطقه‌ای و رنگ بندی کرونایی تصمیم گیری کنند و بازگشایی به صورت یکسان اجرا نمی‌شود.

وی درباره بررسی مشکلات دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی و رسیدگی به آنها خاطرنشان کرد: پیشنهاداتی از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی در مناطق مختلف داده شده است که در یک آئین نامه مدون موضوعات منطقه‌ای بررسی شود.

اشراقی اظهار داشت: به همین منظور یک کارگروه هم اندیشی مدیران دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌ها در وزارت بهداشت تشکیل داده ایم تا مشکلات و راه حل آن به صورت منطقه‌ای و بر اساس پیشنهادات دانشگاه‌ها مورد بررسی قرار گیرد و راهکارهای نظام مند و مدون برای آن مشکلات ارائه شود.

➕  بیشتر بخوانید:
آخرین وضعیت ساماندهی سهمیه‌های کنکور
ظرفیت پذیرش شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش 1400

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
8 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش