بازنگری دستورالعمل آموزشی دانشجویان/کمک هزینه پایان‌نامه‌ها افزایش می‌یابد

به گزارش ویکی گرام، معاون آموزشی دانشگاه تهران از تدوین دستورالعمل جدید آموزشی برای دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه تهران در نیم‌سال جاری تحصیلی خبر داد و گفت: این دستورالعمل بر اساس آموزش مجازی تدوین شده است.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

دکتر محمود کمره‌ای در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب با اشاره به استقبال رتبه‌های برتر کنکور برای ورود به دانشگاه تهران، اظهار کرد: خوشبختانه هر ساله شاهد ورود رتبه‌های برتر آزمون‌های سراسری به مقاطع مختلف در این دانشگاه هستیم. امسال نیز این استعدادهای برتر، دانشگاه تهران را مقصد خود برای تحصیل انتخاب کردند که ما در مراسمی از تمامی این دانشجویان تقدیر کردیم.

وی در ادامه از تدوین دستورالعمل جدید آموزشی برای دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه تهران در نیم‌سال جاری تحصیلی اخبر داد و تصریح کرد: بر اساس این دستورالعمل به اعضای هیات علمی و گروه‌های آموزشی تاکید کردیم که چگونه یک ترم مجازی را هدایت کنند که با این دستورالعمل، قواعد آموزش مجازی کمی ضابطه‌مندتر شد.

معاون آموزشی دانشگاه تهران خاطر نشان کرد: در ترم تحصیلی جاری تاکید کردیم اعضای هیات علمی از محل دفتر خود در دانشگاه به سامانه‌های آموزشی دانشگاه تهران وصل شوند و آموزش برخط خود را ارائه دهند و حتما برنامه‌های آموزشی خود را در ساعات تعیین شده ادامه دهند.

دکتر کمره‌ای از امکان افزایش کمک هزینه دفاع از پایان‌نامه و رساله‌های دانشجویان خبر داد و یادآور شد: دانشگاه کمک هزینه‌ای را برای دفاع دانشجویان از پایان‌نامه‌های خود پرداخت می‌کند که این کمک هزینه باید صرف اقلام مورد نیاز در آن پایان‌نامه یا رساله شود.

معاون آموزشی دانشگاه تهران گفت: وزیر علوم تاکید کردند مبلغ پرداختی برای کمک هزینه‌های فوق برای پایان‌نامه‌هایی که جنبه تجربی دارند، اندک است و باید افزایش پیدا کند. بنابراین دنبال راهکار افزایش این کمک هزینه‌ها در دانشگاه تهران هستیم.

کمره‌ای در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر برای هر پایان‌نامه دوره کارشناسی ارشد حدود ۹۰۰ هزار و برای دوره دکتری نیز دو میلیون تومان کمک هزینه پرداخت می‌شود.

➕  بیشتر بخوانید:
وزیر علوم: امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها حضوری می‌شوند
نامه به وزیر علوم درباره نحوه اجرای همسان سازی حقوق اساتید

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
3 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
8 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش