رکورد تاریخی ⁠کانادا در پذیرش مهاجر جدید

رکورد تاریخی ⁠کانادا  با پذیرش 45 هزار مهاجر جدید در سپتامبر سال جاری:

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

بیماری کرونا برنامه‌ریزی‌های اداره مهاجرت کانادا را برای افزایش مهاجرت در سال 2020 به هم ریخت و به همین دلیل، دولت فدرال برای جبران کمبود پذیرش مهاجران در سال 2020 تصمیم گرفت تا با ورود 401 هزار مهاجر جدید در سال جاری، آمار مهاجرت را دو برابر کند. در واقع این افزایش آمار در سال جاری، رکوردی تاریخی را رقم زد و کانادا با جذب 45 هزار مهاجر جدید در ماه سپتامبر سال2021 به بالاترین آمار جذب مهاجر در تاریخ مدرن کشور رسید. 

لازم به ذکر است که دولت کانادا تا پایان ماه سپتامبر سال2021، تعداد 267 هزار مهاجر را جذب کرده و برای دستیابی به هدف401 هزار مهاجر جدید، باید بین ماه اکتبر تا ماه دسامبر امسال نیز 134 هزار مهاجر دیگر را جذب نماید.

بیشتر بخوانید:
نحوه امتیاز دهی در سیستم اکسپرس اینتری کانادا
برترین وبسایت های کاریابی در استان های کانادا
آیا می توانید بدون پیشنهاد کار به کانادا بروید؟

کدام مشاغل در کانادا بیشترین نیروی انسانی را می‌طلبد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
9 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش