آوسبیلدونگ AUSBILDUNG در آلمان به زبان انگلیسی

آوسبیلدونگ ترکیبی از آموزش در حین کار و یادگیری در کلاس است که شما را به شغل تجاری هدایت می کند. در آلمان، این یک راه بسیار محبوب برای دریافت آموزش حرفه ای است. با این حال، آیا می توان یک برنامه Ausbildung را به زبان انگلیسی پیدا کرد؟

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

هیچ برنامه یا دوره کارآموزی Ausbildung در آلمان به زبان انگلیسی وجود ندارد. مدارس حرفه ای به زبان آلمانی سخنرانی می کنند. علاوه بر این، زبان رسمی کار آلمانی است.

Ausbildung رایج ترین مسیر برای افرادی است که می خواهند بلافاصله بعد از مدرسه شروع به کار کنند. کارآموزان همزمان با دریافت حقوق ماهانه در کل برنامه کار و تحصیل می کنند.

برخی از برنامه های رایج Ausbildung در آلمان شامل پرستاران، فروشندگان، مکانیک ها و غیره است. در این مقاله در مورد کارآموزی در آلمان و شانس خود بدون صحبت به زبان آلمانی بیشتر بخوانید.

آیا انجام Ausbildung به زبان انگلیسی در آلمان امکان پذیر است؟
Ausbildung به زبان انگلیسی به دلیل ماهیت کار و تحصیل نادر یا تقریبا غیرممکن است. اکثر برنامه های حرفه ای کارآموزان را برای محیط کار آلمان آماده می کند، بنابراین زبان آلمانی یک ضرورت است.

برخی از برنامه های آموزشی رایج برای مشاغل صنایع دستی مانند پرستاران، نانواها، بازرگانان، برق کاران، کارگران آمبولانس، دستیاران پزشک، لوله کش، سنگ تراشی، نقاش، آرایشگری و غیره در نظر گرفته شده است.

هنگام کار در این حرفه در آلمان، به احتمال زیاد باید در محل کار خود آلمانی صحبت کنید. در نتیجه، Ausbildung در آلمان نیز اتفاق می افتد. در واقع آموزش در مدرسه و هم شرکت به زبان آلمانی است.

الزامات Ausbildung در آلمان
علاوه بر این، یکی از الزامات اصلی Ausbildung برای متقاضیان خارجی، تسلط به زبان آلمانی است. باید با یکی از گواهی های رسمی زبان تایید شود.

هیچ الزام قانونی برای مدرک زبان خاصی وجود ندارد. شرکت یا مدرسه استخدام کننده تعیین می کند که به کدام کاغذ نیاز دارند. به طور کلی، گواهی های زیر به طور گسترده در آلمان پذیرفته شده است:

مدرک زبان آلمانی حداقل سطح B1: گوته، telC، TestDaF، آزمون زبان آلمانی برای پذیرش دانشگاه.
از نظر شرایط مورد نیاز برای Ausbildung، خوشبختانه، کارآموزی برخلاف برنامه های آموزش عالی، شرایط پذیرش بسیار کمی دارد.

تسلط به زبان آلمانی
مدرک پایان تحصیلاتی که در آلمان به رسمیت شناخته شود.

با این حال، شما هنوز فرصت دارید Ausbildung را در آلمان انجام دهید و از مهارت های انگلیسی خود استفاده کنید. برنامه هایی وجود دارد که برخی از کلاس ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند، به علاوه می توانید بعد از آن از زبان انگلیسی در محل کار استفاده کنید. برنامه های Ausbildung با زبان انگلیسی عبارتند از:

◾️مهماندار هواپیما
◾️دستیار مدیریت گردشگری
◾️آژانس مسافرتی
◾️دستیار مدیریت هتل
◾️مترجم
 
صفر تا صد نحوه درخواست آوسبیلدونگ Ausbildung در آلمان در سال 2021-2022
آوسبیلدونگ -AUSBILDUNG- در آلمان به زبان انگلیسی.jpg
مهماندار یا مهماندار هواپیما
در واقع، مهماندار بودن بین المللی ترین شغلی است که می توانید به آن فکر کنید. زبان رسمی شما در محل کار انگلیسی است مگر اینکه در شیفت پرواز ملی در آلمان باشید.

همچنین در شرایط اضطراری، مهماندار هواپیما باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد. در طول دوره Ausbildung، کارآموزان برخی از موضوعات را به زبان انگلیسی تدریس می کنند. علاوه بر کمک های اولیه و سایر وظایف، در طول آموزش زبان انگلیسی خود را نیز بهبود خواهید بخشید.

دستیار مدیریت گردشگری
به عنوان دستیار مدیریت گردشگری، به مردم کمک می کنید تا تعطیلات خود را انتخاب، رزرو و سازماندهی کنند. همچنین موقعیت فروشنده است. در محل کار، شما با آژانس های مسافرتی، اپراتورهای تور، شرکت های اتوبوسرانی و خطوط هوایی ارتباط برقرار می کنید. از این رو، استفاده از زبان انگلیسی بخشی از کار است.

دستیار مدیریت هتل یا کارمند هتل
این برنامه Ausbildung در آلمان بسیار محبوب است و هر هتل حداقل به یک نفر برای این موقعیت نیاز دارد. در واقع، هنگام کار در گردشگری و مهمان نوازی، از انگلیسی بسیار استفاده خواهید کرد.

همچنین ممکن است سایر کارمندان انگلیسی زبان هتل را مدیریت کنید.

مترجم
به عنوان مترجم، باید آلمانی و زبان دوم را روان بدانید. معمولا متقاضیان علاوه بر زبان انگلیسی به زبان خارجی دیگری نیز نیاز دارند.

روند درخواست برای برنامه Ausbildung کاملا به زبان آلمانی است. همانطور که اشاره کردیم، هیچ آموزش حرفه ای وجود ندارد که در آن تدریس 100% به زبان انگلیسی باشد، به هر حال باید آلمانی بدانید.

از این رو، درخواست به زبان آلمانی تکمیل شده و به مدرسه یا شرکت خاص ارسال می شود. شرکت ها اغلب یک سال قبل از شروع برنامه شروع به جستجوی کارآموزان می کنند. پس در اسرع وقت اقدام کنید.

درخواست برای Ausbildung شامل یک رزومه، انگیزه نامه یا نامه پوششی و گواهی است. نامه پوششی به Bewerbung مهمترین سند است. اطمینان حاصل کنید که آن را به خوبی آماده کرده اید، همیشه آن را با جزئیات به کارفرمای خاص در زمانی که آنها را انتخاب می کنید، خطاب کنید.

به طور خلاصه، باید تأکید کند که چرا می خواهید این حرفه و در این مدرسه و کارفرمای خاص را یاد بگیرید.

آیا خارجی ها می توانند Ausbildung را در آلمان انجام دهند؟
Ausbildung یا آموزش حرفه ای یک انتخاب شغلی معمولی برای فارغ التحصیلان مدارس آلمان است. اما آیا می توان به عنوان یک تبعه خارجی در چنین برنامه ای شرکت کرد؟

پاسخ بله است! هیچ محدودیتی برای ملیت متقاضی Ausbildung در آلمان وجود ندارد. مردم از همه کشورها استقبال می کنند. در واقع، آلمان فعالانه در تلاش است تا حد امکان کارآموزان خارجی پیدا کند، کمبود نیروی کار واجد شرایط بسیار زیاد است.

در نتیجه، همه ملیت ها (اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا) مجاز به درخواست و شرکت در Ausbildung در آلمان هستند. پس از اتمام برنامه، می توان در یک کشور شغلی پیدا کرد و برای اجازه اقامت مناسب اقدام کرد.

آموزش حرفه ای (کارآموزی) یا Ausbildung یک برنامه آموزشی برای حرفه های غیر آکادمیک است که در آن شرکت کنندگان مهارت ها و دانش لازم را برای فعالیت حرفه ای خود دریافت می کنند. آنها همزمان با دریافت حقوق ماهیانه کار و تحصیل می کنند.
 
پنج دوره فنی و حرفه ای (آوسبیلدونگ) پرتقاضا و موردنیاز آلمان
اوسبیلدونگ راهی عالی برای شروع کار در آلمان: آیا می توان به عنوان یک ایرانی اقدام کنیم؟

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش