تقویم جدید آموزشی دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش ویکی گرام، مدیریت آموزشی دانشگاه تربیت مدرس تقویم آموزشی بازنگری شده سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را برای اجرا به دانشکده‌ها ابلاغ کرد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

براساس این برنامه؛ پایان کلاس‌های نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰، روز ۳۰ دی ماه و امتحانات پایان‌ترم از ۲ تا ۲۳ بهمن برگزار خواهد شد.

هچنین ثبت اولیه نمرات در سامانه گستان از ۲ تا ۲۹ بهمن و مهلت اعتراض دانشجویان ۳۰ بهمن تا ۴ اسفندماه در نظر گرفته شده است. نمرات نهایی نیز ۵ تا ۹ اسفند ثبت می‌شود.

براساس این اطلاعیه، انتخاب واحد نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ برای دانشجویان دکتری ۲۵ تا ۲۹ دی ماه و برای دانشجویان کارشناسی ارشد ۲۷ تا ۲۹ دی ماه صورت می گیرد. همچنین کلاس‌های دانشجویان نیمسال دوم سال تحصیلی از ۳۰ بهمن آغاز می‌شود.

حذف و اضافه دروس نیز در تاریخ ۱۵ و ۱۶ اسفندماه و پایان کلاس ۲ تیرماه ۱۴۰۱ خواهد بود. امتحانات نیمسال دوم نیز از ۴ تا ۲۵ تیر برگزار می‌شود.

در این اطلاعیه تاکید شده است که شیوه برگزاری امتحانات همچون نیمسال گذشته خواهد بود و در صورت بروز هرگونه تغییر در این باره، مراتب اعلام و اطلاع‌رسانی می‌شود.
 
برخی از رؤسای دانشگاه منتظر بازگشت به شرایط سنتی هستند
لزوم بررسی مصوبه دو مرحله ای شدن کنکور از سوی شورای سنجش و پذیرش

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش