تقویم آموزشی امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها اعلام شد

از اسفند ۹۸ با شیوع ویروس کرونا نحوه برگزاری کلاس‌ها و امتحانات تمام دانشگاه‌های ایران تغییر کرد و از آن روز آموزش‌های مجازی جای آموزش‌های حضوری را گرفت.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

از همین رو دانشگاه‌ها بعد از فرآیند واکسیناسیون دانشجویان و استادان و کادر آموزشی تصمیم به حضوری شدن برخی از کلاس‌ها و امتحانات خود گرفتند و بخشی دیگر از کلاس هایشان را به روش آنلاین پیش بردند و کمتر از چند روز دیگر به آغاز امتحانات پایان ترم باقی مانده است و دانشگاه‌ها نحوه برگزاری و تاریخ امتحانات پایان ترم را اعلام کرده اند.

دانشگاه صنعتی شریف
دانشگاه شریف با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که امتحانات پایان ترم دانشگاه از ۲۵ دی آغاز می‌شود و تا ۷ بهمن ادامه دارد و احتمالا نحوه برگزاری آزمون‌ها به شیوه مجازی باشد.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر
امتحانات پایان ترم دانشگاه صنعتی امیرکبیر از ۱۸ دی آغاز می‌شود و تا ۳۰ دی ادامه دارد امتحانات پایان ترم در آن احتمالا حضوری باشد.

دانشگاه شهیدبهشتی
امتحانات پایان ترم در دانشگاه شهیدبهشتی به شیوه مجازی از تاریخ ۱۸ دی تا ۲۹ دی برگزار می‌شود.

دانشگاه علامه طباطبایی
امتحانات پایان ترم دانشگاه علامه طباطبایی از ۲۵ دی آغاز می‌شود و تا ۶ بهمن ادامه دارد. بر همین اساس امتحانات دانشجویان ورودی دکتری ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ حضوری است و مابقی دانشجویان که کلاس‌های آن‌ها مجازی بوده به روش آنلاین برگزار خواهد شد.

دانشگاه تهران
امتحانات پایان ترم دانشگاه تهران از ۲۳ دی آغاز می‌شود و تا ۳۰ دی ادامه دارد و طبق اعلام معاونت آموزشی دانشگاه تهران نحوه برگزاری امتحانات به شیوه مجازی خواهد بود.

دانشگاه آزاد اسلامی
امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد از ۱۸ دی آغاز می‌شود و تا ۳۰ دی ادامه دارد. امتحانات مقاطع کاردانی و کارشناسی مجازی و امتحانات دانشجویان تحصیلات تکمیلی حضوری خواهد بود.

دانشگاه الزهرا
امتحانات پایان ترم دانشگاه الزهرا از ۲۰ دی آغاز می‌شود و تا ۷ بهمن ادامه دارد. امتحانات پایان ترم دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه حضوری است و مابقی دانشجویان آنلاین آزمون خواهند داد.

دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
امتحانات پایان ترم دانشجویان دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی از ۲۰ دی آغاز می‌شود و تا ۷ بهمن ادامه دارد. دانشجویان مقطع کارشناسی باید مجازی آزمون دهند، اما نحوه برگزاری امتحانات مابقی دانشجویان هنوز مشخص نشده است.

دانشگاه خوارزمی
امتحانات دانشگاه خوارزمی از ۲۰ دی آغاز می‌شود و تا ۴ بهمن ادامه دارد و امتحانات احتمالا حضوری برگزار شوند.

دانشگاه تربیت مدرس
نحوه برگزاری امتحانات در دانشگاه تربیت مدرس هنوز مشخص نیست و تاریخ آزمون‌های این دانشگاه از ۲۵ دی آغاز می‌شود و تا ۷ بهمن ادامه دارد.

دانشگاه علم و صنعت
نحوه برگزاری امتحانات دانشگاه علم و صنعت هنوز مشخص نیست و تاریخ امتحانات از ۱۸ تا ۲۹ دی خواهد بود.
 
سال آینده چقدر کنکوری جذب رشته پزشکی می‌شوند؟
تازه ترین ویرایش تقویم آزمون‌های علوم پزشکی در سال ۱۴۰۱ منتشر شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش