اساتید دانشگاه در پساکرونا برای آموزش مجازی امتیاز ویژه می‌گیرند

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در دوران پساکرونا و با شروع آموزش حضوری برای اساتیدی که به صورت مجازی مطالب آموزشی در دسترس دانشجویان قرار دهند، امتیاز ویژه درنظر گرفته خواهد شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

محمدعلی زلفی گل روز  شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه علم و آموزش ایرنا با بیان اینکه، تصمیم گرفته ایم با ازسرگیری آموزش حضوری در دانشگاه ها، از تجربیات دوره کرونا برای پساکرونا استفاده کنیم، افزود: این بدان معنی است که دانشگاه ها علاوه بر آموزش های حضوری، تدریس مجازی به صورت آفلاین یا برون خط نیز برای دانشجویان خواهند داشت.

وی اظهار داشت: آموزش مجازی در کنار آموزش حضوری به صورت تلفیقی توسط اساتید به طورحتم باعث تعمیق فهم مطالب درسی برای دانشجویان خواهد شد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد: با شروع کلاس های درسی به شکل حضوری در دانشگاه ها سعی خواهیم کرد، از تجربیات ارزشمند دوران کرونا استفاده کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: در دوران پساکرونا و حضوری شدن تدریس دانشگاهی برای اساتیدی که به صورت مجازی و برون خط نیز مطالب درسی در دسترس دانشجویان قرار دهند امتیاز ویژه قائل خواهیم شد.

به گزارش ایرنا، از زمان اعلام شیوع بیماری کرونا در ایران در اواخر سال ۹۸ تاکنون آموزش ها در دانشگاه ها در بستر فضای مجازی دنبال می شود و به غیر از برخی دانشگاه ها در شهرها و استان هایی که از نظر رنگ بندی کرونایی مجاز به بازگشایی دانشگاه ها هستند، در سایر شهرها درهای دانشگاه ها همچنان به روی دانشجویان بسته است.
 
سال آینده چقدر کنکوری جذب رشته پزشکی می‌شوند؟
تازه ترین ویرایش تقویم آزمون‌های علوم پزشکی در سال ۱۴۰۱ منتشر شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش