برخی آزمون های ورودی‌ های سال ۱۴۰۰ دانشگاه‌های علوم پزشکی مجازی برگزار می شود

به گزارش ویکی گرام، معاون آموزشی وزارت بهداشت به دانشگاه‌ها ابلاغ کرد: به دلیل مشکلات موجود در تامین خوابگاه بعضی از دانشگاه‌ها بر اساس پروتکل های بهداشتی، دانشگاه‌ها مجاز هستند برخی آزمون‌های ورودی های سال ۱۴۰۰ خود را به صورت مجازی برگزار کنند.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، ابوالفضل باقری فرد در این ابلاغیه آورده است: پیرو نامه شماره ۵۰۰/۴۷۸۴/د مورخ ۲۹ آذر سال ۱۴۰۰ مبنی بر لزوم برگزاری آزمون ها به صورت حضوری، ضمن تاکید بر مفاد این نامه، به دلیل مشکلات موجود در تامین خوابگاه در برخی از دانشگاه ها براساس پروتکل های بهداشتی، دانشگاه ها مجاز هستند بخشی از آزمون های ورودی های سال ۱۴۰۰ خود را به صورت مجازی برگزار کنند.

بنابر این ابلاغیه، این آزمون ها پس از تایید در شورای آموزشی هر دانشگاه قابل مجازی شدن است.

ابلاغیه معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی کشور، به روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی و نیز معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شده است.
 
تقویم آموزشی امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها اعلام شد
اساتید دانشگاه در پساکرونا برای آموزش مجازی امتیاز ویژه می‌گیرند

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش