وضعیت امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها نگران کننده است

به گزارش ویکی گرام، رئیس تحقیقات و فناوری کارگروه تخصصی آموزش‌های الکترونیکی وزارت علوم درباره وضعیت زیرساخت‌های آموزش دانشگاه‌های کشور برای امتحانات پایان ترم گفت: بخشی از زیرساخت‌های آموزش مجازی مربوط به دانشگاه هاست که با وجود مشکلات مالی در این زمینه توانسته اند وضعیت خود را ساماندهی کنند.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

رئیس تحقیقات و فناوری کارگروه تخصصی آموزش‌های الکترونیکی وزارت علوم می‌گوید: بخش دیگری از زیرساخت‌های آموزش مجازی مربوط به کشور یعنی سرویس دهندگان اینترنت و شبکه داخلی است.

صفوی تاکید کرد: اختلالات شبکه و کندی اینترنت در آموزش‌های مجازی در ترمی که گذشت نسبت به ترم‌های گذشته شدت گرفت و این موضوع برای برگزاری امتحانات پایان ترم نگران کننده است و خواهشمندم که وزارت ارتباطات در این زمینه حمایت‌های لازم را انجام دهد تا دانشجویان با خیال راحت در آزمون‌ها شرکت کنند.

رئیس تحقیقات و فناوری کارگروه تخصصی آموزش‌های الکترونیکی وزارت علوم ادامه داد: بسیاری از شغل‌ها به سرعت خوب اینترنت، وابسته است و باید در این زمینه بستر شبکه و اینترنت تقویت شود.
 
برگزاری کلیه کلاس‌ها و امتحانات ترم آینده دانشگاه‌ها به صورت حضوری
وضعیت برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان دانشگاه‌های سطح یک کشور

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش