آغاز کلاس‌های آموزشی دانشجویان از نیمه بهمن/تمدید مهلت دفاع دانشجویان

با تصویب هیأت رئیسه دانشگاه شهید بهشتی، مهلت برگزاری جلسه دفاع در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۰ برای دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی تا ۲۴ اسفنـد ۱۴۰۰ تمدید شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

بر این اساس، تاریخ فراغت از تحصیل دانشجویانی که تا مهلت تعیین شده با موفقیت دفاع‌کنند ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ درنظر گرفته خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم موفقیت دانشجو در دفاع تا مهلت مذکور، برابر مقررات اقدام خواهد شد.

انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه نیز از روز شنبه ۹ بهمن ماه آغاز می شود و تا روز دوشنبه ۱۱ این ماه ادامه دارد. بر این اساس کلاس های آموزشی دانشجویان از ۱۶ بهمن آغاز خواهد شد.

همچنین روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۴ و ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ نیز به عنوان زمان حذف اضافه دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در نظر گرفته شده و دانشجویان می توانند ۴ خرداد ۱۴۰۱ نسبت به حذف تک درس خود اقدام کنند.

طبق تقویم آموزشی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی، ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ کلاس های آموزشی دانشجویان برای نیم سال دوم تحصیلی به پایان می رسد و دانشجویان از روز شنبه ۲۱ خرداد تا اول تیر ۱۴۰۱ در امتحانات پایان ترم شرکت می کنند.

همچنین یکشنبه ۲۲ تا سه شنبه ۳۱ خرداد نیز آزمون های گروه معارف دانشجویان شهید بهشتی در نیم سال دوم تحصیلی برگزار خواهد شد.

براساس مصوبه هیات‌رئیسه دانشگاه شهید بهشتی، کلاس‌های دروس نظری در دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد از ابتدای نیم سال اول سال‌تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰، به‌صورت غیرحضوری و کلاس‌های دوره دکتری حضوری برگزار شد.

به علاوه، امکان حضور دانشجویان تحصیلات‌تکمیلی در دانشگاه برای انجام پایان‌نامه و رساله و کار در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی فراهم بوده است.
 
بازنگری و بروزرسانی فرایندهای اجرای آزمون‌های تحصیلی
برگزاری کلاس‌های حضوری دانشگاه‌ها از ترم بهمن به کجا رسید؟

پذیرش پژوهشگر پسادکتری در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش