دستورالعمل آزمون زبان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد ابلاغ شد

دستورالعمل آزمون زبان دانشجویان دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد، جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل آزمون زبان دانشجویان دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) دانشگاه آزاد اسلامی را به رؤسای استان ها و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کردند.

دستورالعمل آزمون زبان دانشجویان دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) دانشگاه آزاد اسلامی مطابق با ردیف ۸ راه کنش «اصلاح نظام جذب، حمایت و ارزیابی تحصیلی دانشجویان بر مبنای رویکرد یادگیری عمیق مبتنی بر داده های پیمایشی» مربوط به بسته کاری ارتقاء کیفیت و کارآمدی دوره های تحصیلی سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور تسهیل در روند تحصیل دانشجویان دوره دکتری تخصصی ابلاغ می شود.

براساس بندهای این دستورالعمل دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۹ و ماقبل که موفق به ارائه نمره حدنصاب زبان مورد تأیید دانشگاه نشده اند، می توانند در آزمون جامع شرکت کرده و در صورت قبولی در آزمون جامع نسبت به اخذ رساله از زمان صدور این دستورالعمل اقدام کنند. بدیهی است دفاع از رساله منوط به ارائه نمره قبولی زبان برابر ضوابط دانشگاه خواهد بود.

دانشجویان ورودی سال ۱۴۰۰ باید در زمان شروع به تحصیل، گواهی زبان مورد تأیید دانشگاه با کسب نمره حد نصاب لازم قبولی را ارائه کند. بدیهی است شرکت این دانشجویان در آزمون جامع منوط به ارائه گواهی زبان مورد تأیید دانشگاه خواهد بود.
 

آمار نهایی ثبت نام در کنکور ۱۴۰۱/ ارائه مهلت مجدد
اعزام ۲۲۰ دانشجوی دکتری به فرصت‌های مطالعاتی در سال جاری


 


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش