پذیرش دانشجو در مقاطع ارشد و دکتری پردیس بین‌المللی کیش

عاونت آموزشی دانشگاه تهران از پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی از طریق آزمون اختصاصی، در پردیس بین المللی کیش خبر داد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت آموزشی دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای از پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی از طریق آزمون اختصاصی، در پردیس بین المللی کیش خبر داد.

در اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه تهران آمده است:

پردیس بین المللی کیش دانشگاه‬ تهران، در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ از طریق آزمون اختصاصی (بررسی سوابق آموزشی- پژوهشی و مصاحبه) براساس شیوه نامه دانشجو می‌پذیرد.

ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک تا روز جمعه ۲۹ بهمن ماه خواهد بود، لذا مقتضی است داوطلبان جهت ثبت‌نام و بارگذاری مدارک به سامانه جامع آموزش دانشگاه به نشانی ems۱.ut.ac.ir مراجعه کنند.
 

آمار نهایی ثبت نام در کنکور ۱۴۰۱/ ارائه مهلت مجدد
اعزام ۲۲۰ دانشجوی دکتری به فرصت‌های مطالعاتی در سال جاری


0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
11 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش