اصلاحات جدید دفترچه‌ ثبت‌نام نهمین آزمون استخدامی منتشر شد

به دنبال انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۴۰۰ در ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ و اطلاعیه اول اسفند ۱۴۰۰ اصلاحات سری دوم دفترچه راهنمای مذکور اعلام می شود.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به سایت سازمان سنجش مراجعه و برای ثبت نام اقدام کنند.

با توجه به اصلاحات اعلام شده مقرر شد امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شود. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ ۶ اسفند ۱۴۰۰ نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

الف) اصلاحات مربوط به شغل محل‌های جدید سازمان ملی بهره‌وری ایران و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در سایت سازمان سنجش درج شده است.

همچنین مواد امتحانی شغل کارشناس امور بهره وری (کد۱۵۴۴۲) و کارشناس تجهیزات و فضاهای آموزشی مدارس (۵) (کد ۱۵۴۴۳) اعلام شده است.
 

مصوبه ساماندهی انتقال دانشجویان پزشکی ایرانی به داخل ابلاغ شد
توضیحات رئیس سازمان سنجش درباره نحوه برگزاری کنکور دکتری ۱۴۰۱


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش