تخصیص اعتبار وام دانشجویی تحصیلی و شهریه دانشگاه فنی و حرفه ای

اعتبار وام تحصیلی به مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال و وام شهریه به مبلغ ۴۰ میلیارد ریال به حساب دانشکده و آموزشکده‌های سراسر کشور واریز شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از حوزه امور دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای، در راستای رفاه دانشجویان، اعتبار وام تحصیلی به مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال و وام شهریه به مبلغ ۴۰ میلیارد ریال به حساب دانشکده و آموزشکده‌های سراسر کشور واریز شد.

معاونین دانشجویی و کاربران صندوق رفاه حداکثر تلاش برای جذب اعتبار و ارسال لیست‌های وام در بازه‌های زمانی تعیین‌شده در سامانه صندوق رفاه دانشجویان داشته باشند.

سایر فرآیندهای وام (ضروری، مسکن، ازدواج و …) بصورت متمرکز و از طریق سامانه صندوق رفاه دانشجویان انجام می‌شود.

مراکز پس از جذب اعتبار فوق چنانچه به اعتبار مازاد نیاز داشته باشند فرم پیشخوان که متعاقباً شناسه فرم اعلام می‌گردد در دهه سوم اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۱ ایجاد می‌گردد تکمیل نمایند تا نسبت به تخصیص مجدد اقدام گردد.
 
آمار ثبت نام در کنکور ۱۴۰۱/ زنان و گروه علوم تجربی در صدر ثبت نام
زمان برگزاری نهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی و آموزش و پرورش اعلام شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
12 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش