نحوه فعالیت آموزشی مؤسسات و دانشگاه‌های غیرانتفاعی در سال ۱۴۰۱

رئیس اتحادیه مؤسسات و دانشگاه‌های غیر انتفاعی نحوه فعالیت آموزشی مؤسسات و دانشگاه‌های غیر انتفاعی در سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

علی آهون منش در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نحوه فعالیت آموزشی مؤسسات و دانشگاه‌های غیر انتفاعی در سال ۱۴۰۱ گفت: شیوه انجام فعالیت‌های آموزشی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا در تاریخ ۷ اسفند ۱۴۰۰، و همچنین اعلام وزارت علوم به صورت حضوری خواهد بود.

وی ادامه داد: البته تصمیم نهایی را شورای هماهنگی آموزش عالی در استان‌ها بر اساس مصوبه وزارت علوم اتخاذ می‌کند.

رئیس اتحادیه مؤسسات و دانشگاه‌های غیر انتفاعی افزود: دانشگاه‌ها و مؤسسات غیرانتفاعی با حضوری شدن آموزش، همچنان با مشکلات تغذیه و خوابگاه مواجه هستند.

وی ادامه داد: در بخش دانشگاه‌های دولتی، احتمالاً هزینه را صندوق رفاه دانشجویان در مورد خوابگاه خودگردانی که دو یا سه برابر می‌شوند، پرداخت می‌کند ولی برای بخش خصوصی جایی برای پرداخت یارانه خوابگاه اعلام نشده و این مشکل برای غیرانتفاعی‌ها وجود دارد.
 
آمادگی آموزش حضوری دانشجویان بعد از تعطیلات نوروز
ظرفیت خوابگاه‌ها برای پذیرش دانشجویان غیر بومی تعدیل می‌شود

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
9 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش